muhabbetkusu.com.tr KIRAATHANESİ / SOHBET SERBEST

Ömer benim kuşun dışkısı sanki hafi,f büyümüş gibi. yani normal boydan bi tık büyük. Böyle diğer dışkılara dikkat edersen eğer anlayabiliyorsun. bariz şekilde oha diyeceğin kadar büyük değil yani. normal dışkının çapı 3 milimetreyse, dişininki 5 milimetre gibi yani anlatabildimmi bilmiyorum. :D acaba oburluk yapıyorda ondan mı azcık büyük dışkılıyor diye düşünüyorum.. dün gece saat 23:00 civarı yuvalığa girdiğinide gördüm sonunda 1 kere. yuvalığın tüneğinde yuvayı kemiriyordu baktım girdi içeri 10 saniye durdu çıktı :D dün sabah 9 öğleden sonra 2 arasında evde yoktuk. bu sürede youtube den çiftleşme sesleri filanda açtım ama naptılar bilmiyorum :)

Ömer benim kuşun dışkısı sanki hafi,f büyümüş gibi. yani normal boydan bi tık büyük. Böyle diğer dışkılara dikkat edersen eğer anlayabiliyorsun. bariz şekilde oha diyeceğin kadar büyük değil yani. normal dışkının çapı 3 milimetreyse, dişininki 5 milimetre gibi yani anlatabildimmi bilmiyorum. :D acaba oburluk yapıyorda ondan mı azcık büyük dışkılıyor diye düşünüyorum.. dün gece saat 23:00 civarı yuvalığa girdiğinide gördüm sonunda 1 kere. yuvalığın tüneğinde yuvayı kemiriyordu baktım girdi içeri 10 saniye durdu çıktı :D dün sabah 9 öğleden sonra 2 arasında evde yoktuk. bu sürede youtube den çiftleşme sesleri filanda açtım ama naptılar bilmiyorum :)
guzel haberler kardesım ufak ufak gırmeye baslıorsa benım dısıde yuvalıkda hala ama yumurta yok poposu oldu davul bu haftada yapmassa ıcıne acıp cıkarıcam :D :D yumurtası olan kusumda cumartesı 5.yı yapdı bakalım bugun 6.yı yapıcakmı :D buarada kotu bı haberım var cumartesı gecesı evıme hırsız gırdı 1000tl araba kredisi paramı goturdu cebımden adam camı zorlayıp gırmıs mutfakdan odaya gelmıs pantolonumu almıs mutfaga goturmus cebınden parayı almıs kacmıs gıtmıs bı kalkdım sabah 5e gelıordu bakdım ısık acık mutfagın cam acık perde acık ppantolon mutfakda cebıme bakdım para yok bakdım camın mermerınde ayakkabı ızı var Allah belalarını versın bole ınsanların kafayı yıyorum aksamdan berı Allahtan Arabanın anahtarını almamıslar cocuga bısı yapmamıslar yada esıme ona şükrediom

dun sıparıs verdım https://urun.gittigidiyor.com/evcil...li-yemlik-takilabilir-sari-galvaniz-315864049 bu kafesle
https://urun.gittigidiyor.com/evcil-hayvan/muhabbet-kusu-yuvasi-folluklu-319277754 3 tanede bu yuvalıkdan yarın gelır heralde salmalardan kurtuluorum hepsını katlı kafese gecırıcem ondan sonra bol bol altlarını temızlerım :D 1 salmada kus kalcak sadece 3 kafes bosa cıkıcak :D kus falan alırsam ıı olur hehe :D yuvalıklarda guzel gelsınde kuslara takayım yumurtası olanında yumurtlarını buna tasıcam hızlı bır sekılde o yuvalık cok kucuk cunku onda bakamaz zor olur dıe ınsallah yadırgamaz ama bana alısık ıyı huylu bır kus bence yatar yumurtasına dun yumurtaları kontrol edıcem dolumu dılmı dıe 1. ye bakdm 2.ye bakdım doluydu 3.ye bakıcakken yuvaya gırdı yattı yumurtalara benı takmadı bıle :D elımle sevdım bıraz sırtını kafasını bakdım kalkmıo kapadım sonra :D

ooo cok geçmiş olsun ömer çok üzüldüm. camda demir filan yokmu? yaptır oraya bişey bak korkutmak gibi olmasın mimlemesinler evi. önlem al. sahte kameralar satılıyor ucuz caydırıcı olması için onlardan al tak. bizede girmişti gündüz vakti biz işteyken 2 sene önce ben daire kapısının dışına alıp taktım kırmızı ışığıda yanıp sönüyor sanki gerçekmiş gibi. ogünden sonra bişey yaşamadım allaha sükürler olsun. arabada kasko varmı? anahtarı da götürürse kasko karşılamıyor gerçi diye aklımda kalmış ama...
allahın belaları ya allah belalarını versin. o da kötü ama valla yinede giden 1000 tl olsun be ömerim dediğin gibi kimseye zarar vermemesi bu kötü olayda şükredilebilecek tek şey.

güzel malzemeler hayırlı olsun yavruluğun ölçüleri benimki kadar. sadece plastik folluk yok benimkinde kıytırık ortası delik bi sunta var :D

ooo cok geçmiş olsun ömer çok üzüldüm. camda demir filan yokmu? yaptır oraya bişey bak korkutmak gibi olmasın mimlemesinler evi. önlem al. sahte kameralar satılıyor ucuz caydırıcı olması için onlardan al tak. bizede girmişti gündüz vakti biz işteyken 2 sene önce ben daire kapısının dışına alıp taktım kırmızı ışığıda yanıp sönüyor sanki gerçekmiş gibi. ogünden sonra bişey yaşamadım allaha sükürler olsun. arabada kasko varmı? anahtarı da götürürse kasko karşılamıyor gerçi diye aklımda kalmış ama...
allahın belaları ya allah belalarını versin. o da kötü ama valla yinede giden 1000 tl olsun be ömerim dediğin gibi kimseye zarar vermemesi bu kötü olayda şükredilebilecek tek şey.
saol kardesım yokya butun camlarda var on mutfak camında yokdu serefsızlerın ısı yok bu sogukda sokakda gırcek ev arıyorlar . Aynen kardesım coluguma cocugumu karıma bısı olmamıs arabada gıtmemıs ya gıden 1000tl oldu haram olsun Allah yedırmesın dıorum baskada bısı gelmıor elımden camı sıkıca kapadım arkasınada torna vıda sokdum kolay kolay acılmaz artık ama demır takdırıcam cama yoksa ıcım rahat edmıcek

taktır taktır. ihmal etme bir an önce taktır hemde. gerçi yeri geliyor hiç bir şey önlemiyor ama elimizden geldiğince yapıyoruz işte bişeyler. allah tekrarını hiç birimize yaşatmasın inşallah. hatırlıyorum da eve girmiş evde kimse yok diye rahat rahat takılmış içerde evin altını üstüne getirmişti. dolaptaki peynirleri bile almış eliyle sıkmış yere atmış. yağı filan öyle içine bişey sakladıkmı acaba diye aramış. banyoda detarjanı yerlere dökmüş komple. ohoo neler neler daha... evde bomba patlasa okadar dağılmazdı. aldığı tek şey de benim esli bi laptop vardı atamıyordum ısınıp kapanan beni kanser eden :D onu almış. mauseyi almış bide mause pedi almış :D napacaksa mause pedi artık :D rulo yapacak sonra monte edecekti galiba. ama o evi öyle görmek ve sonra toplamak 1 haftamızı ve ömrümüzden rahat 1 yılı aldı..

taktır taktır. ihmal etme bir an önce taktır hemde. gerçi yeri geliyor hiç bir şey önlemiyor ama elimizden geldiğince yapıyoruz işte bişeyler. allah tekrarını hiç birimize yaşatmasın inşallah. hatırlıyorum da eve girmiş evde kimse yok diye rahat rahat takılmış içerde evin altını üstüne getirmişti. dolaptaki peynirleri bile almış eliyle sıkmış yere atmış. yağı filan öyle içine bişey sakladıkmı acaba diye aramış. banyoda detarjanı yerlere dökmüş komple. ohoo neler neler daha... evde bomba patlasa okadar dağılmazdı. aldığı tek şey de benim esli bi laptop vardı atamıyordum ısınıp kapanan beni kanser eden :D onu almış. mauseyi almış bide mause pedi almış :D napacaksa mause pedi artık :D rulo yapacak sonra monte edecekti galiba. ama o evi öyle görmek ve sonra toplamak 1 haftamızı ve ömrümüzden rahat 1 yılı aldı..
valla almısdır kardesım gıden gıdıo bırde arkasını toplamakda gene bıze kalıor Allah bolelerıne fırsat vermesın serefsız okadar cokkı evı komple dmeır kaplatsam rahat edmem gece gece evımde bırılerının gezdıgını dusunmek bıle yetıo varya cıldırmaya gece esım yada kızım kalksa ıdı Allah korusun onlar bos gezmez o zaman ben cıldırırdım verılmıs sadakamız varmıs yıne Allah kımsenın basına vermesın

bu arada benim erkek 2gündür sürekli kafasnı, suratını filan baş bölgesini uyuz uyuz tellere sürtüyor kaşıyor gibi. bunu neden yaparar?

bu arada şunu izle yakında ihtiyacın olacak ayhan abi paylaşmış
http://www.muhabbetkusu.com.tr/threads/yavru-kuslarin-yeme-indirilmesi-ayhan-otcuoglu.62660/
bıtlenmıs olabılırmıki bı elıne alıp bak ıncele benım beyazbı dısım vardıya yavrusu olen ben dun aksam onda kırmızı bısı gordum ustunde gezınıordu bıtlenmıs olabılır dıe dusunuom ılac alıp sıkıcam hafta sonu zaten kafes yuvalıkda deısıcem bısı kalmaz ınsallah bıt deıldır yanlıs gormusumdur
tamam kardesım onada bakıcam bırazdan saol

kazasız belasız bin bendede skoda yeti var. ya hiç sorma inşallah bit mit değildir bide o çıkmasın durduk yerde.. geldiyse de yeni yuvalıktan gelmiştir... öffff

kazasız belasız bin bendede skoda yeti var. ya hiç sorma inşallah bit mit değildir bide o çıkmasın durduk yerde.. geldiyse de yeni yuvalıktan gelmiştir... öffff
zor ısler bunlar ya gıdıp ılac alıcan petshopdan bıt ıcın sıkıcaz bırde kafes ve ekıpmanları sırkeyle yıkıyıcaz hafta sonu yapalım da yayılmadan

ama kaşınma gibi birşeyde dikkatimi çekmedi sadece kafa kısmını sürtüyor tellere. bide bu var. başka kaşınması yok bit olsa her yeri kaşınmazmı

ama kaşınma gibi birşeyde dikkatimi çekmedi sadece kafa kısmını sürtüyor tellere. bide bu var. başka kaşınması yok bit olsa her yeri kaşınmazmı
yanı benım kus hıc kasınmıor nerdeyse ama ustunde ufak bısı gordum aceba tozmuydu baska bısımıydı bıtmıydı bılmıom ben nolur nolmaz onem alım de yoksa bıle

hadi gözün aysın şakir sende aramıza katılıyon :D belirtiler gücleniyo çok sevindim.

Geri