muhabbetkusu.com.tr KIRAATHANESİ / SOHBET SERBEST

hmmm ne bileyim ne desemki. inşallah biran önce halleder de yatar zilli. gelişmeleri yaz.

yumurtaları al. bi kaba yemdoldur yumurtaları da o yemin arasına koy. okuduğuma göre böyle biraz daha uzatılabiliyormuşuz saklama süresini. eğer biraz daha uğraşacaksan masajla filan...
beyaz yavrusu olen kusun altına versem belkı bıraz oynar sonra yatar cunku kırmaya ugrasır gıbı dıldı koydum altına alıordu kalkıordu ustunden tekrar altına cekıordu vurup atma yokdu dıer kus dırek kırmaya calısdı yumurtlıcak olan o bugun yumurtlasa ona bakdırırdım elım ayagıma dolasdı ya of of

tamam bırak şimdi hiç kurcalama. demekki o biliyor nezaman müdahale etmesi gerektiğini. elleme hiç bakmada zırt pırt rahatsız etme. ısıtsın bi güzel. bence bişey olmamıştır dediğin gibi 6 saate kadarsa zaten senin evde kombide full açık bi sıkıntı olmaz. elleşme :D

tamam bırak şimdi hiç kurcalama. demekki o biliyor nezaman müdahale etmesi gerektiğini. elleme hiç bakmada zırt pırt rahatsız etme. ısıtsın bi güzel. bence bişey olmamıştır dediğin gibi 6 saate kadarsa zaten senin evde kombide full açık bi sıkıntı olmaz. elleşme :D
ınsallah ya cok moralım bozuk kafam onlarda ınsallah yatmaya devam eder 4 ile 5 e bısı olmamıs olabılır onlar yenı yumurtaydı daha dollenmemısdı ama 1 2 3 dollenmısdı korkuorum bısı olmusdur dıe ınsallah olmamısdır dıerınıde sag salım yaparda :/

bişey olmamıştırrrrr merak etme. sen bırak dinlensin şimdi
tmm selcuk yuksel hocam yazmıs baska konuda 7 8 saate kadar dayanır yazın dıe benım odada 23 derece 2 3 saat kadar yatmamıs tahmını aceba bısı olmusmudur selcuk hocayı buraya etıketlermısın ben etıketlıyemıom hata verıor aynı seyı kahraman koroglu hocamda yazmıs 7 8 saat dayanır dollenmıs yumurta dıe oda sıcaklıgına baglı olarak onları buraya etıketlermısın kardesım bı yorum alalım

@Ayhan OTÇUOĞLU @Kahraman KÖROĞLU @Selçuk YÜKSEL hocalarım bı bakarmısınız acıl benım kus 3 3 bucuk saat tahmını 5 yumurtasına yatmamıs ılk yumurta 11 gunluk 2 gun arayla yapmısdı ve yumurta sıkısması var gıbıydı poposu serttı zeytın yagı surdum cıkarmaya ugrasdım yumurtlamadı sonrasında yuvaya gırdı sımdı tekrar yumurtalara yatıyor yumurtalar 3 3 bucuk saatte bozulmus olabılırmı yoksa saglammıdır sızce oda sıcaklıgım 23 derece ?

@Selçuk YÜKSEL @Kahraman KÖROĞLU abiler bir üst yorumda ömer arkadaşımızın bir sorunu var sorusu olacak sizlere. kendisinde hata verdiği için ben etiketledim. bir bakabilirmisiniz?
onlıne olsalarda cevap alsam cok merak edıorum baska bırıne daha sordum 3 3 bucu ksaat yatmadı dıe bısı olmaz elleme olmemısdır dedı oda 23 derece deyınce olmadı 2 3 gun sonra fenerle kontrol ederım olmusse yumurta kararır zaten bellı olur ınsallah bısı olmamısdır :/

O sıcaklıkta 3 saatten bir şey oılmaz merak etmeyin inşaallah ölmemişlerdir. Bu ara da selamunaleyküm sohbetiniz daim olsun arada okey batakta oynayın :D

sizde buyurun :D aleyküm selam..

bende çeşitli hayvan sahiplendirme sitelerindeki tavşan ilanlarına;

'' merhaba tavşan ilanınız hala geçerliyse ve sizde ondan bıkıp atmaya hala meraklıysanız yakında mevlüt vereceğiz kesip mevlüde gelenlere etini pilav üstü vermek isterim ücretsizse tabi. maşallah besili görünüyor. acil dönüş bekliyorm''

mesajını gönderiyordum. ilan açıklamasını okuyorum geçerli sebep sunamayanlara gönderiyorum :D madem aldın şimdi neden atıyorsunki.. negüzel iş hevesimi aldım artık gitsin başımdan mantığı. oyuncak sanki... okusunlarda belki vicdana gelirler böyle bir msj gelince diye :D

O sıcaklıkta 3 saatten bir şey oılmaz merak etmeyin inşaallah ölmemişlerdir. Bu ara da selamunaleyküm sohbetiniz daim olsun arada okey batakta oynayın :D
cok saolun 3 saatte dıl ben yanlıs hesapladım saat 12de mama vermısdım kuluckaya yatıordu ozaman en fazla 2 saat kalkmıs belkı okadarda yok cunku ılk elıme aldıgımda ılıkdı tam sogumamısdı ınsallah yasıordur flash ıle bı kontrol yapıcam aksam suan hala yatıor yumurtalara az once bı cıkdı erkek yem kusarken bakdım yumurtalar sıcakdı dokundugumda

sizde buyurun :D aleyküm selam..

bende çeşitli hayvan sahiplendirme sitelerindeki tavşan ilanlarına;

'' merhaba tavşan ilanınız hala geçerliyse ve sizde ondan bıkıp atmaya hala meraklıysanız yakında mevlüt vereceğiz kesip mevlüde gelenlere etini pilav üstü vermek isterim ücretsizse tabi. maşallah besili görünüyor. acil dönüş bekliyorm''

mesajını gönderiyordum. ilan açıklamasını okuyorum geçerli sebep sunamayanlara gönderiyorum :D madem aldın şimdi neden atıyorsunki.. negüzel iş hevesimi aldım artık gitsin başımdan mantığı. oyuncak sanki... okusunlarda belki vicdana gelirler böyle bir msj gelince diye :D
hehe bende bakdım tavsan 2 tane gercekden cok zor bakması ben gıttım bahcesı ola nbırıne sahıplendırdım cok uyguna suan cok ıyı bakılıyor ara ara resı matıor adam bana bahcesı var rahat bakıo ben evde bakmaya calısdım gercekden bakmak ımkansız ev ortamında cok fazla dıskılıyorlar talas yetısmıor yemde yetısmıor cok fazla yıyorlar :D

bısı daha sorucakdm zahmet olmassa kusuruma bakmayın :) sımdı yumurta sıkısmasından suphelenıp ben poposuna yagsurdum kusun yag surunce yumurtaya tekrar yatmaya basladı ondan once yatmıordu soledım gıbı aceba yag surunce ıyımı geldı yumurtlarmı kendısı yoksa elıme alıp tekrar denıyımmı yumurta sıkısmıs olsatekrar kuluckaya yatarmıydı napmam lazım poposuna elledıgımde serttı ıcınde yumurta var o cok bellı

tavşan evde zor tabi. dişisiinin kanaması pohu püsürü kemirmesi kokusu.. genelde bayanlar alıyor şirin geliyor diye hollanda lop tavşanı saçına toka filan takıp foto çekip paylaşmak için oyuncak sanki sonra verecek yer arıyorlar uyuz oluyorum. keşke önce tanışsaydık senden alırdım pilav üstü için :D :D :D ömer poposu pörtlemişmi kuşun? zorla yumurta sıkıştırtıcan he yok o kuşta bişey bence az sabret telaşlı adam ya ,:D

Geri