muhabbetkusu.com.tr KIRAATHANESİ / SOHBET SERBEST

yanı benım kus hıc kasınmıor nerdeyse ama ustunde ufak bısı gordum aceba tozmuydu baska bısımıydı bıtmıydı bılmıom ben nolur nolmaz onem alım de yoksa bıle
aynen doğru diyosun hacı. üff bisürü iş şimdi :/

hadi gözün aydın şakir sende aramıza katılıyon :D belirtiler gücleniyo çok sevindim.
inşallah öyledir :) senin durumlar nasıl gelişmeleri yaz arada yaw

yanı benım kus hıc kasınmıor nerdeyse ama ustunde ufak bısı gordum aceba tozmuydu baska bısımıydı bıtmıydı bılmıom ben nolur nolmaz onem alım de yoksa bıle

hadi gözün aydın şakir sende aramıza katılıyon :D belirtiler gücleniyo çok sevindim.

valla almısdır kardesım gıden gıdıo bırde arkasını toplamakda gene bıze kalıor Allah bolelerıne fırsat vermesın serefsız okadar cokkı evı komple dmeır kaplatsam rahat edmem gece gece evımde bırılerının gezdıgını dusunmek bıle yetıo varya cıldırmaya gece esım yada kızım kalksa ıdı Allah korusun onlar bos gezmez o zaman ben cıldırırdım verılmıs sadakamız varmıs yıne Allah kımsenın basına vermesın
ömer noldu evemi girmişler çok gecmiş olaun kardeşim anlamadım..

benimde 5 yavru cıktı bugün daha ikitane yumurta var onları bekliyom mama yapmaya bıktım ne bicim yiyorlar yavruda varya ellerimi yicekler mama verirken :D

benimde 5 yavru cıktı bugün daha ikitane yumurta var onları bekliyom mama yapmaya bıktım ne bicim yiyorlar yavruda varya ellerimi yicekler mama verirken :D
yerler obur oluyorlar o donemde masallah masallah :D benımde ılk yumurta 11 gunde kaldı 7 gun :D

kuşlarda tüylenme olmadı dimi daha? ömer seninki yeşil olacak diyodum durum ne?
bende yavru yokkı öldu ya 2 sıde 2 tane vardı yavru bu suan 5 yumurtası olan kusumu beklıyorum yumurta dolu ılk 2 dıerlerıne bakamadım anne bakdırmadı dun ısde bakarken yuvaya gırdı ustune yattı benı takmadı bıle sırtını kafasını sevdım kalkmadı bende kapadım yuvalıgın kapagını :D cok koruyucu bı anne :D masallah 7 gun kaldı ılk yumurtanın cıkısına kısmetse ınsallah

ya ben 1 tane kaldı diye aklımda kalmış ondan sordummm.. neyse :) 1 tanesi beyazlı bişey olacak heralde renan poposunda var biraz sanki

kusun yumurtası sıkısmıs ben nası cıkarıcam sımdı elım ayagıma dolasdı arkadaslar napıcam ben sımdı ugrasıom yumurtlamıorda

evet popodaki tüyler beyez heralde bembeyaz olucak gibi bakalım bir haftaya belli olur heralde.
ya ben 1 tane kaldı diye aklımda kalmış ondan sordummm.. neyse :) 1 tanesi beyazlı bişey olacak heralde renan poposunda var biraz sanki
benım kusun yumurtası sıkısmıs ugrasdım cıkaramıorum yumurtalara yatmıor sogumus gıbı ben napcam sımdı kesınlıkle yumurtlamıor ugrasdım ıkınmıyor napcam ben sımdı yumurtalar cop oldu sogumus cunku dıer kuslarda yatmadı son yumurtayı denedım kırmaya calısıorlar ben sımdı napcam

haydaaaaaaaaaa... valla dicem videolardan izlediğin gibi masaj filan yap ama ne derece yapabilirsin bilmiyorum hiç :( benimde başıma daha önce hiç gelmediği için bişeyde diyemiyorum şimdi.... belkşi yatarlar ya başka yumurtalı vardı sanırım onun yumurtaların yanına kaydır hemen yumurtaları bari

haydaaaaaaaaaa... valla dicem videolardan izlediğin gibi masaj filan yap ama ne derece yapabilirsin bilmiyorum hiç :( benimde başıma daha önce hiç gelmediği için bişeyde diyemiyorum şimdi.... belkşi yatarlar ya başka yumurtalı vardı sanırım onun yumurtaların yanına kaydır hemen yumurtaları bari
yumurtası olan kus yok yumurtlıcak olan var 2 sınede koydum ıkısıde yatmıor bırı kırmaya calısıor bırıde altına laıp kalkıor tekrar altına cekıor oynuor gıbı 2 sıde kabullenmıo dısıde halsız yuvalıkda yumurtayay atmıor ole beklıo yumurtlatmaya ugrasdım kesınlıkle yumurtlamıor ıkınmıo hayvan ole beklıo elımden gelenı yapdım yumurtlamıo yumurtalarda sogumus artık ölmuslerdır napcam bılmıom delırıcem zeytın yagı surdum beklıom ınsallah yumurtlar ama 4 5 belkı kurtulur daha dollenmemısse ama 1 2 3 yumurtalar dollenmısdı doluydu kesın ölmuslerdır buz gıbı olmus yumurta sabah bakdıgımda yatıordu nezaman kalkdı bılmıom kafayı yıcem sansıma edım

kötü olduğu bir gerçek ama bu işin cilvesi işte bunlarda. ama zaten sen şüpheleniyordun yumurta sıkışması olabilir çünkü yaşı çok küçük diyordun. sen sakın çöle filan tek başına çıkma şanssız bedevi gibisin ya mazallah çölde bile kutupayısıyla karşılaşabilirsin :D küçüçük kuş nekadar ıkınabilirki zaten ya bende geçengün izlerken videoları ona şaşırmıştım. ıkınsa bile biz hissedebilirmiyizki nekadarcıcık hayvan zaten bunlar. biraz daha masaj yap bari çok bastırmadan belki çıkarır da yatar. yinede alma yumurtaları dursunlar. belki bişey olmamıştır yatarsa tekrar kurtulurlar filan allahın işi yani

6 saate kadar yumurtalar dayanabılıormus belkı ozamana kadar yatar cunku ılk elıme aldımda yumurta ılıkdı yenı sogudu belkı yumurtlar ozaman kadar yatar 6saat uuzn bı sure beklıcem gozlemlıcem yatmassada 6 saat sonunda alıp atarım elımden bısı gelmıor yumurta sıkısması ıcın petshopa goturucem aksama sans yok bende arkadas vallahı sıfır sans

yumurtaları al. bi kaba yemdoldur yumurtaları da o yemin arasına koy. okuduğuma göre böyle biraz daha uzatılabiliyormuşuz saklama süresini. eğer biraz daha uğraşacaksan masajla filan...

kötü olduğu bir gerçek ama bu işin cilvesi işte bunlarda. ama zaten sen şüpheleniyordun yumurta sıkışması olabilir çünkü yaşı çok küçük diyordun. sen sakın çöle filan tek başına çıkma şanssız bedevi gibisin ya mazallah çölde bile kutupayısıyla karşılaşabilirsin :D küçüçük kuş nekadar ıkınabilirki zaten ya bende geçengün izlerken videoları ona şaşırmıştım. ıkınsa bile biz hissedebilirmiyizki nekadarcıcık hayvan zaten bunlar. biraz daha masaj yap bari çok bastırmadan belki çıkarır da yatar. yinede alma yumurtaları dursunlar. belki bişey olmamıştır yatarsa tekrar kurtulurlar filan allahın işi yani
6 saate kadar dayanabılıormus dollenmıs yumurta dıor forumda bı mesajda beklıcem almıcam ama ben ugrasdım yumurta cıkmıor hayvan cok halsız yatmıor ole beklıor yuvada cok ugrasdım elımı ısırıyor tepınıo zeytın yagı durdumovdum alt kısımdan hafıf basdım yok yapmıo bıraz ıkınması lazımkı cıksın olece duruo

Geri