muhabbetkusu.com.tr KIRAATHANESİ / SOHBET SERBEST

katil anne ! :eek:o_O:mad:

2 gun once yavru oldu dun cıftlesdıler ben dıorum aceba bılerekmı oldurduler cıftlesmek ıcın anne dılse bıle baba olabılır ıkısı bırden kuluckaya yatıordu cunku erkek cok fazla yavrulukda kalıordu dısının uzerıne basdı kac kere belkıde onun yuzunden oldu bıdahakı kuluckada onu ayırıcam yavrular cıkınca bu sekılde olursa yıne bakalım :) buarada kardesım benım dıskısı buyuk olan dısı yuvalıkda yuvayı acıom kacmıor cıkmıor oylece yatıo sanırım yumurtlamak uzere bende karısmadım bakalm aksam nolcak

ozaman o kesin bugun bilemedin yarın yumurtlayacak :) evet erkeği ayır bidahaki sefere.
benim kuşta hala bi değişiklik yok. hele 2 gündür hepten antisosyal oldu benim dişi. bir sıkıntısı var sanki hayvanın. sadece duruyor tünekte. 1-2 öpüşüyorlar erkek yem kusuyor sonra kur yapıyor ama dişi sabit duruyor. adım bile atmıyor sağa sola sanki ayaklarından uhu ile tüneğe yapıştırmışım gibi. tamam zaten çok hiperaktif bi dişi değildi sakindi ama dikkatimi çekti nadiren yer değiştiriyor

ozaman o kesin bugun bilemedin yarın yumurtlayacak :) evet erkeği ayır bidahaki sefere.
benim kuşta hala bi değişiklik yok. hele 2 gündür hepten antisosyal oldu benim dişi. bir sıkıntısı var sanki hayvanın. sadece duruyor tünekte. 1-2 öpüşüyorlar erkek yem kusuyor sonra kur yapıyor ama dişi sabit duruyor. adım bile atmıyor sağa sola sanki ayaklarından uhu ile tüneğe yapıştırmışım gibi. tamam zaten çok hiperaktif bi dişi değildi sakindi ama dikkatimi çekti nadiren yer değiştiriyor
ınsallah kardesım yumurta olan dısı haraketsızlesır agırlasır ondan olabılır

hmm. anladım. bende diyorum noldu buna hayata küsmüş gibi. feleğin çemberinden dönmüş gibi. sanki benim oğlum onu evlilik vaadiyle kirletti, sonra da bir peçete gibi köşeye fırlatıp atmış gibi aileme ne diycem şimdi ben diye düşünür gibi :D

hmm. anladım. bende diyorum noldu buna hayata küsmüş gibi. feleğin çemberinden dönmüş gibi. sanki benim oğlum onu evlilik vaadiyle kirletti, sonra da bir peçete gibi köşeye fırlatıp atmış gibi aileme ne diycem şimdi ben diye düşünür gibi :D
hahahahaha guzel hıkaye :D :D

Yumurtası sıkışmış olmasın kardesim

nasıl anlıycam sıkışıp sıkışmadığını? son anda olmuyormu bu sıkışma? ya inşallah öyle bir durum söz konusu değildir ya :( ben o masaj olayını yapamam videoları izlerken bile dizlerimin bağı çözüldü..

ömer hergün yumurta geldi yazıyorsun bak bilerekmi yapıyosun napıyosun sana varya bi uçarım burdan şimdi görürsün kardeşim :D

Son düzenleme:
nasıl anlıycam sıkışıp sıkışmadığını? son anda olmuyormu bu sıkışma? ya inşallah öyle bir durum söz konusu değildir ya :( ben o masaj olayını yapamam videoları izlerken bile dizlerimin bağı çözüldü..

ömer hergün yumurta geldi yazıyorsun bak bilerekmi yapıyosun napıyosun sana varya bi uçarım burdan şimdi görürsün kardeşim :D
hahaha kardesım benım kusum senın kusun ya ortak dukkan acıcaz sen ben renan hahaahha ortagım benım :D sıkısma yokdur olsa anlardın poposu morardı tuyler acılırdı dıskısı buyurdu ve zorlanırdı yaparken ve cok halsız olurdu

Hepimiz aynı mahallede otursaydk keşke.. vallahi billahi sizi ayartıp o hobihaneyi açtırtırdım :D

Hepimiz aynı mahallede otursaydk keşke.. vallahi billahi sizi ayartıp o hobihaneyi açtırtırdım :D
ayartmaya gerek yok aynı yerde olsak ben dırek ortak olur hobı hane acardım sızle :D (2. yumurtaya bakdım az once oda dolu masallah 2de 2 gıdıoz bakalım 3 ve 4 dolu olucakmı kac yumurtada bırakcak merak edıom yuvalık bıraz kucuk sıkıntı olabılır dıe korkuom bıraz

Kuşumu biri bana hediye etmişti ama kuşumla aram iyi değil lütfen yardım

aynen bende ole nazara ınanırım ama sızden gelmedı bu nazar facedede paylasmısdım ben ordan geldı ne geldıyse dıcem tek sey su Allah kotu bakana kotu versın suanlık yapcak bısı yok 2. kuluckayı beklıcem bırdaha bole bısı olmaması ııcn dua edıcem napım baska bu arada 6 aylık dısının ılk yumurtasına dun flash ıle bakdım yumurta dolu damarlar var ınsallah ondan yuzum guler dun 3 kerede jumbo hollanda cıftım cıftlesdı yanımda onlarda nezaman yumurtlar bılmıom bakalım
Allah bereket versin :) benim kuşlardan dişi beyaz da tüye girdi bugün, üzüldüm kanat tüyünden birisini yuvaya bırakmış... Kendi hallerine bıraktım artık, olmazsa olmuyor :)

Allah bereket versin :) benim kuşlardan dişi beyaz da tüye girdi bugün, üzüldüm kanat tüyünden birisini yuvaya bırakmış... Kendi hallerine bıraktım artık, olmazsa olmuyor :)
yuvaya tuy dokmesı cok olumlu benım yumurtlayan yumurtlıcak kuslarım yuvaya hep tuy dokdu suan yumurtaya yatan kusum tuyde dıl fakat yuvaya hep tuy dokmus kuyruk tuyu kanat tuyu yumurtlıcak olan kusda tuyde dıl oda tuy dokmus hep 3 4 gundur dıskısı serce parmagım kadar boyutu okadar buyuk daha yumurtlamadı poposuda cok sıs zayıf kusdu normalde cok zayıfdı oyuzden poposu sısdımı cok bellı ettı yumurtla oldunu beklıorum yumurtlıcak dıe zaten yuvalıkdan cok nadır cıkıo nerdeyse tum gun yuvada yatıo yumurtlıcak gıbı pozısyon alıp beklıo sanırsam bu hafta yumurtlar yanı 3 4 gune kadar dıer yumurtlayan 6 aylık kusumla belırtıler aynı ordanda anladım bakalım nezaman salıcaklar buarada dıer 6 aylık cıftıme yuvalık takdım onlarda gırıp cıkıor sabah odaya gırdımde dısı yuvalıkdaydı benı gorunce cıkdı onun dısısının burnuda kahve rengılesdı 2 3 haftaya tamamen koyulasınca cıftlesırler buyuk ıhtımal 1 aya en gec onlarda cıftlesmeye baslar dıe dusunuom jumbo cıftımde dısısı hep yuvalıkda yatıo oda cok nadır cıkıo daha cok erkegı beslıor bakalım o nezaman yumurtlıcak gene ben beklemedeyım yavrusu olen kusda tekrar yuva hazırlıgına gırıor gıbı gaga tasını cok fena kemırıo yuvaya gırıp cıkıo ıcınde ses yapıo kemırıo bısıler yapıo zaten cıftlesdıgını gordum bakalım ya hep beklemedeyım ben bı turlu bıtmıor bu beklemelerım hepsı yumurtlasada rahatlasam :D

Geri