muhabbetkusu.com.tr KIRAATHANESİ / SOHBET SERBEST

bidaha denemiycem diyordum ama belki bu akşam musaitlik durumuma göre yine denerim. yine yemeyecekler gerçi ama olsun :D

bidaha denemiycem diyordum ama belki bu akşam musaitlik durumuma göre yine denerim. yine yemeyecekler gerçi ama olsun :D

ozaman bu akşam eti cicibebe alayım zaten ben de seviyorum birlikte yeriz kuşlarımla :D cicibebe yumurta ve havuç. başka bişey koymıcam

ben değilki onlar direniyor. görmüyormusun işkence çektiriyorlar bana artık. direne direne içinde yumurtadan yavru çıkacak dişinin :D

ben değilki onlar direniyor. görmüyormusun işkence çektiriyorlar bana artık. direne direne içinde yumurtadan yavru çıkacak dişinin :D
hahahaha ben senın kusun olsam bu azmıne bu delılıyıne(saka maksatlı yanlıs anlama kardesım cansın) 10 tane yumurtlar 10 ununuda cıkarır sana baktırırdım :D

:D :D :D parantez içinde açıklama yazmasan bende anlamazdım şaka yaptığını. rahat ol ömer ben bozulmam herşeye :)

bu arada ömer durmuyorsun he :D yine mi kuş alacaksın? :D resmen araştırıyorsun kardeş benden kaçmaz :D :D

bari alacaksan biraz bekle ufak ufak at kenara parayı 1 takım show jumbo al kahraman abiden filan birinden. zaten yavru da bakmaz diyorlar show jumbolara, senin çeklerin altına koyarsın yumurtaları yavrularıda satarsn. bişeye değer yani hiç olmazsa. bir arkadaş olarak seni en mantıklı yol ile durdurmaya çalışıyorum sen de yanlış anlama sakın karışmak gibi olmasın da yazık günah yani.

hehe tamam kardesım 3 yumurtada gelmıs buarada dıer cıftte dısının dıskısı serce parmagımn yarısından daha buyuk dıskılıyor sen dusun yuvayı acdım cıkmadı yumurtlamak uzere sanırım poposunu dayamıs yuvanın duvarıne beklıyor ben acınca az haraket ettı ama yumurta yokduda bugun kesun yapar yada yarın sabah en gec
:D :D :D parantez içinde açıklama yazmasan bende anlamazdım şaka yaptığını. rahat ol ömer ben bozulmam herşeye :)

bu arada ömer durmuyorsun he :D yine mi kuş alacaksın? :D resmen araştırıyorsun kardeş benden kaçmaz :D :D

bari alacaksan biraz bekle ufak ufak at kenara parayı 1 takım show jumbo al kahraman abiden filan birinden. zaten yavru da bakmaz diyorlar show jumbolara, senin çeklerin altına koyarsın yumurtaları yavrularıda satarsn. bişeye değer yani hiç olmazsa. bir arkadaş olarak seni en mantıklı yol ile durdurmaya çalışıyorum sen de yanlış anlama sakın karışmak gibi olmasın da yazık günah yani.
saol kardesım dusuncen ıcın ole yaparım benımkı sadece arasdırma suan alcak dılım kafes yok parado yok ben dedı gıbı yapıcam saol kardesım benım

aynen renan bızı unuttu yavruyu gorunce .D bak ben unutmamısdım unutmuomda ya :D :D renan duy duy sana bu laflar :D

3 bende bebe 7 limonda 10 bebeye bakmaktan kendimi bile unuttum kardeşim şaka bi tarafa çalışırken yazmaya firsat olmuyor

Geri