muhabbetkusu.com.tr KIRAATHANESİ / SOHBET SERBEST

yok birader benden gelmez. baksana gelecek gibi değilki.. anca hominigırtlak yesin başka bişeyi yok hayvanın. benden haber beklemeye kalkarsan yaşlanırsın hacı :D
hehe deme ole be yapacak bak gor sende utanıcaksın demedı deme :D

hadi ozaman utandırsın artık beni hadi... eve gidince suratına tükürücem tüüü bak görüyomusun ömer amcanın renan amcanın kuşları yavruluyor sana bak bide anca yem tüket diycem belki gurur yapar da bırakır 3-5 yumurta :D

hadi ozaman utandırsın artık beni hadi... eve gidince suratına tükürücem tüüü bak görüyomusun ömer amcanın renan amcanın kuşları yavruluyor sana bak bide anca yem tüket diycem belki gurur yapar da bırakır 3-5 yumurta :D
hahhaha alemsın ya hayvan senı anlasaydı bence 15 tane yapardı bu halını gorse bana dıene bak sabırsız acelecı herif :D

yuvaya girmiyorda yuvanın tüneğinde baya durmaya başladı. ama içeri girmiyor zilli. önceden yuvanın tüneğine de basmıyordu sonra sonra geçerken sadece basamak gibi kullanmaya başladı basıp normal tüneğe geçiyordu şimdi bildiğin yuvanın tüneğinde baya oturuyor kemiriyor yuvayı filan. dün delikten içeri bakıyordu bok var sanki :D

yuvaya girmiyorda yuvanın tüneğinde baya durmaya başladı. ama içeri girmiyor zilli. önceden yuvanın tüneğine de basmıyordu sonra sonra geçerken sadece basamak gibi kullanmaya başladı basıp normal tüneğe geçiyordu şimdi bildiğin yuvanın tüneğinde baya oturuyor kemiriyor yuvayı filan. dün delikten içeri bakıyordu bok var sanki :D
hahaha tamam ısde once ole baslıor dısdan bakıor kemırıor ıcerıyı ıncelıor guvenlımı dılmı emın olmak ıstıyor hayvan sonrasında ıcıne gırmeye baslıor zaten benımkılerde ole yapdı ama bukadar uzun surmemısdı ama sole bısı dım sabrın sonu selamettır belkı bekledıgıne deyıcek kadar cok yumurta ve yavrun olucak bılemezsın :D

Annesi beslemiş bakdım kursağı tamamen doluydu büyük ihtimal ilk kuluçka oldu icin anne üstüne basdı ondan oldu cunku kuş morarmıştı nefessizlikden olmuş olabilir dediler sağlık olsun nedim 2 yumurta geldi buarada az once bakdım 6 aylık disimin yumurtasi
6 aylık dişinin yumurtlaması çok güzel :) benimkiler de yumurtlasalar artık :D

6 aylık dişinin yumurtlaması çok güzel :) benimkiler de yumurtlasalar artık :D
cok sagol kardesım bugun 3.yu beklıorum bakalım kac yumurta yapcak kac dolu olcak bana alısık olması cok guzel kapagı acdıgım zaman kacmıor korkmuor yatmaya devam edıor kalk kızım dıorum beklıorum ozaman kenara cekılıor bakıyorum yavrudan alıp yetıstırmek ve yumurta almak cok avantajlı oluyor yuva kontrolunde :) 1 ciftimde dısının dıskısı acayıp buyudu ole boyle degıl yumurtası yavrusu olan dısılerınkınden daha buyuk nerdeyse ve erkegı onu zorla yavruluga sokuyor normalde kendı gırıyor yuvayı kazıor ıcınde baya kalıyor ama cıkmak ıstedınde cıkartmıyor kapıda beklıo cıkınca gerı kovalıo ıcerı anlamadım :D dun elıme aldım dısıyı ınceledım poposu sısmıs baya zayıf kusdu sısdıgınde hemen bellı oldu poposu zaten ve serttı poposu sanırsam bugun yarın yumurtlıcak onlardan beklemıordum yumurta ama sasırtıcaklar sanırım benı :D

şu konuyu açtığımızdan beri ilk günden itibaren düşünüyorumda hep sen şaşırdın be ömer (maşallah) :D biz bizler şaşıramadık :D bizde şaşırmak istiyoruz ama bi türlü şaşırtmıyorlar :D

şu konuyu açtığımızdan beri ilk günden itibaren düşünüyorumda hep sen şaşırdın be ömer (maşallah) :D biz bizler şaşıramadık :D bizde şaşırmak istiyoruz ama bi türlü şaşırtmıyorlar :D
hehe saol kardesım sasırcan sende dun dedımya bı yapacak 10 yumurta 10 dolu ozaman utancan :D

okadar yavruyu nereye koyucam sorması ayıp :D 2 bilemedin 3 yeter :D dün hiç ilgilenmedim. suratlarına bile bakmadım. trip atıyorum şuanda belki vicdana gelirler diye :D

okadar yavruyu nereye koyucam sorması ayıp :D 2 bilemedin 3 yeter :D dün hiç ilgilenmedim. suratlarına bile bakmadım. trip atıyorum şuanda belki vicdana gelirler diye :D
yapsında ozaman dusunursun hahahahahha ne adamsın ya guldurdun gene sabah sabah :D
sen mama yapıormusun hayvancagızlara cok fark edıyor o bak solım sana mama vere vere 4 4bucuk aylık kuslarım suanda erkegı kızısmıs dısısıde kızısmaya baslamıs burnu kahve rengıye donuor albıno dısı 6aylık dıer cıftımın dısısıde ceresı kahve rengıye donuor rengı hafıf olmus erkek zaten kızgın hep kur yapıor dısının tam kızısmadı halde ben pozıyon aldıgını gordum ama erkek cıkamadan duzeldı surda 1 2 ay ıcınde tamamen hazır olurlar ozaman yuvalık takıcam mama yap usenme ben sabah ıse gıderken yapıp verıorum olmadı esıme yapdırıorum gec kalkarsam ama hergun mama yapıorum mesela bu sabahta yapdım :D

yok ben yapmıyorum yemiyorlarki. dişi 1-2 didikliyor okadar erkek yanına bile yanaşmıyor. ne yaptıysam yediremedim. üzerine yem mi dökmedim yemliği tüneklerinin dibinemi koymadım neler neler ... yok yemiyorlar. 7-8 defa yaptım şimdiyekadar. o yem koymayı unuttuğum gün vardı hatırlarsın aç kalmışlardı. o akşam bile yemediler açlıktan bayılmak üzere olmalarına rağmen hemde...

yok ben yapmıyorum yemiyorlarki. dişi 1-2 didikliyor okadar erkek yanına bile yanaşmıyor. ne yaptıysam yediremedim. üzerine yem mi dökmedim yemliği tüneklerinin dibinemi koymadım neler neler ... yok yemiyorlar. 7-8 defa yaptım şimdiyekadar. o yem koymayı unuttuğum gün vardı hatırlarsın aç kalmışlardı. o akşam bile yemediler açlıktan bayılmak üzere olmalarına rağmen hemde...
bı sekılde alısdırmak lazım gercekden faydası cok sadece kızısmada dıl daha bır cok faydası var yıyen bır kus gorseler ozaman yerler benım kuslarda yemıordu bazıları gore gore alısdılar sımdı mamayı elımde gorduklerı zaman delırıorlar kafese koyar koymaz saldırıyorlar ole bı ımkanın olsa alısdırırsın mamaya ama :/

Geri