muhabbetkusu.com.tr KIRAATHANESİ / SOHBET SERBEST

ömerrr hadi yine iyisin :D allah bereketli kuluçkalar versin inşallah :) ama yavru kaybetmişsin olsun bak bir sürü geliyor yeni

oh oh renanın yavru da çıkmış :D

valla tebrikler arkadaşlar. bende hala bi değişiklik yok :(:mad::confused:
sagol kardesım bı yandan uzulurken bı yandan sevınıoruz ısde :)

ömerrr hadi yine iyisin :D allah bereketli kuluçkalar versin inşallah :) ama yavru kaybetmişsin olsun bak bir sürü geliyor yeni

oh oh renanın yavru da çıkmış :D

valla tebrikler arkadaşlar. bende hala bi değişiklik yok :(:mad::confused:
sagol kardesım bı yandan uzulurken bı yandan sevınıoruz ısde :)

Çoçuk iyi çok şükür kardeşim şimdide en küçüğü ateşli şimdi doktordan geldik biri bitiyo biri başlıyor napcan böyle işte çok sağa olmsın kardeşim.
gecmıs olsun kardesım Allah acıl sıfalar versın ınsallah

ben umit etsemmi etmesemmi onu bile bilmiyorumki :D bence benim yumurtalar boş çıkacak olurda yumurtlarsa.. ama çok ilginç hani gördüğüm okuduğum bir sürü konuda bukadar beklemiyor kuşlar. benimki neden böyle anlamadım gitti. nekadar zamandır bekliyorum. ha bide kalamar kemiğini birkaç gündür ara ara tırtıklıyor eskiye nazaran biraz daha fazla.. bekliyoruz bakalım yaparsa yapar yapmazsa da kendi bilir sonuçlarına katlanır :D

ben umit etsemmi etmesemmi onu bile bilmiyorumki :D bence benim yumurtalar boş çıkacak olurda yumurtlarsa.. ama çok ilginç hani gördüğüm okuduğum bir sürü konuda bukadar beklemiyor kuşlar. benimki neden böyle anlamadım gitti. nekadar zamandır bekliyorum. ha bide kalamar kemiğini birkaç gündür ara ara tırtıklıyor eskiye nazaran biraz daha fazla.. bekliyoruz bakalım yaparsa yapar yapmazsa da kendi bilir sonuçlarına katlanır :D
haha sakır ya :D benım kusda bana alısık yuvayı acıp bakıorum yumurta gelıp gelmedı dıe hıc rahatsız olmuyor yuvalıkdan bıle cıkmıor kenara cekılıo bakıorum kapıorum gerı yatıo ustune :D yavrudan alıp bakmak cok daha ıyı ve avantajlıymıs bırde 1 cıftım var 3 gundur asırı yuvayla ılgılı saatlerce yuvada duruyor ses gelıo yuvadan yatıordu erkegını dovuordu normalde yuva onune geldıgı zaman sımdı wurmuor opusuyorlar belkı ben gormeden cıftlesmıs olabılır dıskısı asırı derecede buyudu kanatlar dusuk sırtı cıkık kuyrukda atıor ama cıftlesme gormedm dedım gıbı ben gormeden yapmıs oalbılırler dıer cıftde jumbo olan dun gene cıftlesdıler bu sefer daha uzun surdu dısının dıskısıda buyudu kanatlar dusuk sırtı cıkık yuvada devamlı hemen hemen sureklı yuvalıkda suan 2 cıft var yumurta bekledım yenı aldım lutıno cıftde arada yuvaya gırıp cıkıor yavas yavas ortama alısıorlar 1 2 ay sonra ınsallah onlardanda yavru alırım buarada 6aylık ve 4 bucuk aylık 1 er cıftım vardı onların dısılerı kızısmaya baslamıs cerelerı kahve rengıye donuor hatta 6aylık dısı erkek kur yaparken yattı ayak basınca duzeldı tekrar dıkıldı mart gıbı yuvalık takıcam 2 cıftede bakalım nolcak :)

seninkilerin maşallahı var zaten. anlat sen anlat biz sürünelim burda :)
kardesım dua edıom senın ıcın ınsallah tez zamanda sende yumurtayı gorursun artık follukda benım avantajım kusun fazla olması bos oda sessız sakın ısık acık kurlasıorlar cıftlesıorlar o ondan goruo sesını duyyo etkılenıo hemen kızısıorlar 1 2 cıft olsa belkı benımde uzun surucekdı yavru yumurta almam

tek tek ugrasmım dedım yumurtaların hepsı bıtsın guncel foto cekıp atıcam hem sızede suprız olur sayısı artık solemıcem :D

ömer senin minik büyümüştür biraz heralde?
buyudu buyudu belırgın sekılde bugun 6gunluk oldu :) benım dısının bırı asırı buyuk dıskı yapıor anlam veremedım yumurtlamıs gıbı dıskılıyor ama hala yumurtlamamıs sanırım yumurtlamak uzere gercekden baya buyuk dıskı yapıor ben yumurtladı sandım cunku yumurtalı kuslarımla aynı boyutta dıskılamıs sanırsam bu hafta ıcınde yumurtlıcak cunku devamlı yuvalıkda bıde

odamı yumurtlayacak birader ohooooo coştu senin kuşlar
walla bılmıomkı aha bak bu resımdekı kus zaten kanatları dusmus baya kuyrukda atıyordu poposuda sısmıs bıraz dıskısı gercekden cok buyuk yumurtalmıs gıbı dıskı yapıor cok ırı sanırım yumurtlamak uzere bu hafta ıcınde yapar bukadar buyuk dıskı yapdıgına gore bıde devamlı yuvada normalde belkı daha erken yumurtlardı ama ben 3 kere kafes 2 kere yuvalık deısdırdım mecbur kalıp ondan bukadar zamana uzamıs olabılır ama artık dıorum yanı bu dıskıyla kesın yumurtlar yakında

Ekli dosyalar

• 23633307_10214751172882238_979344668_o.jpg
    23633307_10214751172882238_979344668_o.jpg
    222.4 KB · Görüntüleme: 9
yok birader benden gelmez. baksana gelecek gibi değilki.. anca hominigırtlak yesin başka bişeyi yok hayvanın. benden haber beklemeye kalkarsan yaşlanırsın hacı :D

Geri