muhabbetkusu.com.tr KIRAATHANESİ / SOHBET SERBEST

abi her tarafım dayak yemişim gibi ağrıyor aşırı yorgunum kesin hasta olucam :S

oooooo bu hafta büyük hafta ozaman :D bebeleri kucağınıza alacaksınız ikinizde. negüzel. bi ben kaldım :D youtueden yavru muhabbet videoları izleyip tatmin olayım bende bari, napayım :( :D

olsun :D bu hafta başlıyor işte heyecan... :D sizinkiler çıkarken benimkide fırtlatırsa yumurtaları varyaaa ozaman değmesin kimse keyfimize :D

olsun : D bu hafta başlıyor işte heyecan... : D sizinkiler çıkarken benimkide fırtlatırsa yumurtaları varyaaa ozaman değmesin kimse keyfimize : D
he vallahı ya senınkıde ckartsa yumurtayı cıfte mutluluk yasıcaz salsın artık ben gelırsem oraya zorla ckartıcam o yumurtayı sonunda :D benım yavrularda cıkar ınsallah 2 gune falan bakalım beklıom heycanla :D benım kuslarıda senın kuslarıda renanın kuslarıda heycanımızz buyuk :D

Oh oh sohbet muhabbet şahane herkes yavrularını bekliyor :D Bizde yeni aldığımız yavru kuşumuzla birbirimize alışmaya çalışıyoruz konuşma eğitimine başlıyoruz :) Yavrularınız sağlıklı rengarenk olurlar inşallah. Herkese selamlar.

Oh oh sohbet muhabbet şahane herkes yavrularını bekliyor :D Bizde yeni aldığımız yavru kuşumuzla birbirimize alışmaya çalışıyoruz konuşma eğitimine başlıyoruz :) Yavrularınız sağlıklı rengarenk olurlar inşallah. Herkese selamlar.
Aleykumselam kardesım cok saol amın ınsallah senınkıde kısa zamanda konusur herkezın derdı baska bırımız yavru ıster bırımız egıtmek ıster ısımız cok derdımız cok :D

Kesinlikle hocam :D Biz şu sıralar daha çok yavru olduğu için hasta olmamasına özen göstermeye çalışıyoruz. Konuşma eğitimi de işin güzel yanı :D

aramıza hoş geldin sende bizim le biraz takıl bir iki güne kuşuna eş alırsın :D

Valla forumu olabildiğimce aktif takip etmeye çalışıyorum. İşin açıkçası kuşumun benimle ilgili olmasını istediğim için pek eş düşünmüyorum ama ileride durum neyi gösterir bilemem :)

Geri