muhabbetkusu.com.tr KIRAATHANESİ / SOHBET SERBEST

günaydınlarrr... yok arkadaş yok ben yumurtlayacağım en sonunda aldığım büyüüüük güzellll şahaneee yavruluğa girip... hiç güzel haber beklemeyin yok çünkü :confused: hatta bir süredir çiftleşip çiftleşmediklerinden bile emin olamıyorum :mad::mad:
aynen durum bende de aynı, ben kuşları ayırdım hocam :(

günaydın arkadaşlarr.. ömer bi foto atıcan varya süründürdün he :D

günaydın arkadaşlarr.. ömer bi foto atıcan varya süründürdün he :D
gunaydın kardesım walla aksam kus telasından unuttum adam 9da geldı zaten ancak kafes temızle yerını hazırla derken unuttum :D bugun atarım kesın söz :D kusların fotosunu da koyyom alta bak nasıllar :D

Ekli dosyalar

• 24169603_153154592106825_1338389472_o.jpg
    24169603_153154592106825_1338389472_o.jpg
    115.3 KB · Görüntüleme: 8
günaydın şakir inşallah unutmamıştır foto cekmeye adam durmadan kuş alıyo fırsat bulursa kuşlardan ceker :D
gunaydın kardesım aksam atıcam ınsallah kuslar nası bı bak bakalım begenıcekmsnz :D

Aynen öyle yapacağım :) 2 haftaya tüyden çıkmış olurlar zaten... Ümidim yok ama bunu söylemem lazım :)
umıdını kesme bazı kuslar yavas bu konularda bakalım bızımkıler ne zaman yumurta vercek yenı cıft aldım dun aksam lutıno onlar ne yapıcak bakalım kac aya yavru verıcekler da once yavrusu alınmıs cıft adam ole dedı bakalım :D

gunaydın kardesım walla aksam kus telasından unuttum adam 9da geldı zaten ancak kafes temızle yerını hazırla derken unuttum :D bugun atarım kesın söz :D kusların fotosunu da koyyom alta bak nasıllar :D
maşallah cok tatlılar benim sarı kuşa zafım var benimde dişi lutino biliyon zaten hayrını gör kardeşim daha fazla hazır takım almasın heralde :D kendi yavrularınla coğaltırsın...

maşallah cok tatlılar benim sarı kuşa zafım var benimde dişi lutino biliyon zaten hayrını gör kardeşim daha fazla hazır takım almasın heralde :D kendi yavrularınla coğaltırsın...
Cok saol kardesım aynen bılıom yok daha almıcam ıstedım tum kuslar elımde suan artık urettıgım yavrulardan damızlık yapıcam bakalım kısmet olursa 7 cıft suan yeterlı bos kafes kalmadı zaten :D albıno lutıno spangle jumbo hollanda yerlı çek cek kırması her turden var nerdeyse yeterlı :D

geçengünde almıcam diyodu inanma :D gaza gelip papağanlarada geçer yakında :D
kuşlar güzelmiş beğendim bende güle güle besle

fotoğrafta ne ilginç adam akvaryumda kuş besliyor gibi çıkmış :D

geçengünde almıcam diyodu inanma :D gaza gelip papağanlarada geçer yakında :D
kuşlar güzelmiş beğendim bende güle güle besle

fotoğrafta ne ilginç adam akvaryumda kuş besliyor gibi çıkmış :D
hahahaha evet onlar kusları satarken koyuyorlar ole yerlere daha alacalı olsun dıe :D kuslar gercekden cok hosuma gıddı ınsallah yavrularını almakda nasıp olur sagol gonlu guzel kardesım :D ama gercekden daha almıcam para toplıp kafes alıcam ılerdekı yavrucaklarım ıcın :D kafes kalmadı bos :D

Cok saol kardesım aynen bılıom yok daha almıcam ıstedım tum kuslar elımde suan artık urettıgım yavrulardan damızlık yapıcam bakalım kısmet olursa 7 cıft suan yeterlı bos kafes kalmadı zaten :D albıno lutıno spangle jumbo hollanda yerlı çek cek kırması her turden var nerdeyse yeterlı :D
he bu arada üretimci bi arkaştan güzel bi bilgi aldım damızlık icin en uygun ilk ve ikinci cıkan yavrular dedi damızlık icin ..

Geri