muhabbetkusu.com.tr KIRAATHANESİ / SOHBET SERBEST

şakir senin dişiyi tünekte bi cek resim at yarın bakalım değişiklik varmı.:)
aynen sakır resım at bayadır atmıon gorelım ne halde hatta vıdeoda at daha ıı olur :D

şakir senin dişiyi tünekte bi cek resim at yarın bakalım değişiklik varmı.:)
aynen sakır resım at bayadır atmıon gorelım ne halde hatta vıdeoda at daha ıı olur :D
Valla forumu olabildiğimce aktif takip etmeye çalışıyorum. İşin açıkçası kuşumun benimle ilgili olmasını istediğim için pek eş düşünmüyorum ama ileride durum neyi gösterir bilemem :)
valla kardesım bızle takılan kusuna es alıo sende takıl aldırırız hehehehe :D ısın sakası tabı muhabbet guzel katıl hem bılgı paylasıoruz hem sakalasıoruz vakıtt olduruyoruz :D

Valla forumu olabildiğimce aktif takip etmeye çalışıyorum. İşin açıkçası kuşumun benimle ilgili olmasını istediğim için pek eş düşünmüyorum ama ileride durum neyi gösterir bilemem :)
Ben de o şekilde ilk kuşumuzu üç seneye yakın besledim. Bol kelime öğrendi bize çok yakındı. Sonra o da mesud olsun deyip eş aldım ama yavrularını göremeden kaza sonucu kaybettik kuşu. Üç sene dile kolay, baya üzülmüştüm.

tamamdır. akşam çekerim unutmazsam :)

sakırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr yumurtadan yavru cıkmıs sakırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr mınnacık bısı kucucuk ya cok super bı duygu suan ucuorum resmen bıldın yavru cıkmıs ya delırıcem sevıncdennnnnnnnnnn
ohoooooo hadi hayırlısı gözün aydın resim paylaş unutma nasıl sevindim varya sana akşam olmaz şimdi :D

ohoooooo hadi hayırlısı gözün aydın resim paylaş unutma nasıl sevindim varya sana akşam olmaz şimdi :D
valla suan yerımde duramıom eve gıdmem lazm benım erken cıkcam bugun ısden sıze resımde atıcam cok mutluyum yav asırı derecede elım ayam bırbırıne gırdı ben nası calıscam sımdı :D

banabak millete yanlış eksik yada fazla mal verme şimdi heyecandan. :D sana mazeret buldum. igdaş ödediğim halde doğalgazı kesmiş de. kapanmadan gideyim dekontu göstereyim de itiraz edip açtırtayım çocuk donmasın bütün gece de :D

banabak millete yanlış eksik yada fazla mal verme şimdi heyecandan. :D sana mazeret buldum. igdaş ödediğim halde doğalgazı kesmiş de. kapanmadan gideyim dekontu göstereyim de itiraz edip açtırtayım çocuk donmasın bütün gece de :D
hahahahahha uydururum ben bısı korkma :D duramam ben burda eve gıtmem lazım foto atcam daha sıze :D patronla bı konusımda

hahaha erken cıktı yumurta dan yada sen tarihini yanlış hatırlıyon:)
erken dıl 11ınde gelmısdı bugun 28 18 ıncı gunu bugun tam 18 ıle 22 gun arasında cıkıor yavrular gunuydu ama ben 2 gun sonra gelır dıe bekledımde neyse geldıya gerısı onemlı dıl ınsallah saglıkla buyur annesı besler kotnrol edıcem aksam ınsallah besler

aynen iyi akıl ettin şakir güzel bi mazeret hahaha:D

aynen iyi akıl ettin şakir güzel bi mazeret hahaha:D
hahaha aynen sakır akıllı :D benım mazaret fatura yatırıcam dıcem su elektırık ve telefon faturam var gercekden yatırmam lazı mgunu gecdı telın onları haleldıcem erken cıkabılırmıyım dıcem bakım nedıcek gıdıom ızın almaya :D

evet geeçengün geç kaldım işe. aklıma bu geldi ama kullanmama gerek kalmadı. şimdi cebe attım bekletiyorum lazım olduğunda bu mazereti kullanıcam :D

Geri