Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşum İştahsız ve Dışkısı Değişti

Tekrar güncel dışkıları atarmısınız. Ben size önceden de söyledim diye hatırlıyorum, verin demiştim o probiyotiği.
Şimdi ışığı kapattım hocam. Bir kere ishal yaptı diğerleri normale yakın. Yarın gidip petshoptan alacağım.

Hazır İzmir desiniz bence bir kontrole gidin tavsiyem olan veteriner kliniginde

Tekrar güncel dışkıları atarmısınız. Ben size önceden de söyledim diye hatırlıyorum, verin demiştim o probiyotiği.
Hocam internet dışında bulamıyorum o probiyotiği. Petshop larda yok farklı markalar var. CMA ZYM buldum. Yinede bakıyorum o dediğiniz marka için.

Hocam internet dışında bulamıyorum o probiyotiği. Petshop larda yok farklı markalar var. CMA ZYM buldum. Yinede bakıyorum o dediğiniz marka için.
İnternetten sipariş verin. Petshoplarda zor bulursunuz.

O da güzel bir ürün alabilirsiniz.
Hocam şimdi veterinerden aldım NeueTech Pharma. Elektrolitte varmış fakat, şöyle bir dışkı yaptı. Onu veterinere gösterdim. Koksidiyoz tam geçmemiş. Sulfemetazin e devam et dedi. Acaba bağışıklık kazanmış mıdır o ilaca karşı? Tekrar kullanayım mı siz ne dersiniz?
@ADRIAN @Recai

121212.jpeg

Hocam şimdi veterinerden aldım NeueTech Pharma. Elektrolitte varmış fakat, şöyle bir dışkı yaptı. Onu veterinere gösterdim. Koksidiyoz tam geçmemiş. Sulfemetazin e devam et dedi. Acaba bağışıklık kazanmış mıdır o ilaca karşı? Tekrar kullanayım mı siz ne dersiniz?
@ADRIAN @Recai
Probiyotiği 3 gün kullanın, ondan sonra tekrar bakalım dışkılara.

Hastalığın ilk zamanlarıan geri döndü :( kabarıyor, iştahı azaldı. Gözleri uyukluyor.

Etrafına sarı renk yayılan dışkıyı veteriner hekim görünce, hastalığı tam iyileşmemiş sulfemetazine devam et dedi.

Etrafına sarı renk yayılan dışkıyı veteriner hekim görünce, hastalığı tam iyileşmemiş sulfemetazine devam et dedi.
Sulphamezathine daha bir işe yarayacağını düşünmüyorum. Bakteriyel bir durum gibi görünüyor. Dışkı tahlili yaptırma imkanınız varmı? Veterinerden baytril %2,5 alın. Ya da eczaneden cipro 250 mg alın. Kullanımını yazarım.

Boyle olmaz bu iş. İzmir de yaşadığınızı hatırlıyorum pet life a gidip swap aldırın ve diskiya mikroskop ile bakilmasini isteyin.
PetLife'a gidip aldım hocam probiyotiği ve sulfemezatini. Aslı ablaya dışkının fotoğrafını gösterdim o dedi ilaca tekrar başla diye.

Sulphamezathine daha bir işe yarayacağını düşünmüyorum. Bakteriyel bir durum gibi görünüyor. Dışkı tahlili yaptırma imkanınız varmı? Veterinerden baytril %2,5 alın. Ya da eczaneden cipro 250 mg alın. Kullanımını yazarım.
Bende dedim, ona karşı bağışıklık kazanmış olabilir mi diye, 2-3 gün sonra belli olur dedi. En iyisi kuşu götürmek galiba hocam araba yok diye götüremedim.

Geri