muhabbetkusu.com.tr KIRAATHANESİ / SOHBET SERBEST

kardesım benım hınt bulbullerıde yumurtlamıs bugun sabah yokdu ama az once bakdıgımda yumurta vardı yuvada ve okadar kucukkı muhabbet yumurtasının yarısı kadar anca :D yavrular nekadar kucuk olur kım bılır :D
gozun aydin:) benimkiler de dün kırdı:):) yuvayi bozucam ben gidene kadar yumurtlamazlarsa.Bidaha orsunler belki kıymet bilirler:)

kardesım benım hınt bulbullerıde yumurtlamıs bugun sabah yokdu ama az once bakdıgımda yumurta vardı yuvada ve okadar kucukkı muhabbet yumurtasının yarısı kadar anca :D yavrular nekadar kucuk olur kım bılır :D
gozun aydin:) benimkiler de dün kırdı:):) yuvayi bozucam ben gidene kadar yumurtlamazlarsa.Bidaha orsunler belki kıymet bilirler:)

saol kardesım.
senın kusları anlamadım neden kırıorlar aceba korkuorlarmı rahatmı deıller
kır tekrar yapssınlar bakalım belkı bu sefer hersey ıyı gıder (ınsallah)

saol kardesım.
senın kusları anlamadım neden kırıorlar aceba korkuorlarmı rahatmı deıller
kır tekrar yapssınlar bakalım belkı bu sefer hersey ıyı gıder (ınsallah)
Bilemedim valla kendim sesi göze alıp odama aldım gene yaranamadım.Evlat katilleri. :)

yok jumbo falan almam kesınlıkle ugrasmam onlarla daha yerlı cek bana ıdeal kuslar boylelıkle yuvadakı yavrularla 25 muhabbet 2 de hınt oldu 6 da yumurta var yarın ılk yumurta 18.gunluk olucak ınsallah onlarda sag salım cıkarsa kadro buyuyor :D kafes sıparıs edıcem sımdı kuslar bır arada sıkıs sıkıs oldu kavga edıorlar 4 katlı kafes sıparısı verıcem ayın 5ınde ınsallah :) oglanlar nasıl 3 mavıs ısımlerını koymadım daha dusunuyorum :D 2 sarı yuz bır klasık mavı ısım onerırmısın bana :D
Sanada hayırlı olsun ınsallah hepsı sag salım cıkar Masallah :)
4 katlı kafesler bakım için özellikle temizlik vs için daha iyi, peki 4 katlı kafes pvc mi olacak yoksa normal 4lülerden mi? eğer normal 4 lü alırsan tül vs nasıl ayarlayacaksın? yaptığın düzenlemeyi buradan paylaşırsan memnun oluruım çünkü benim kafamda da 4lü kafes var.
muhabbetler 100 tane olsa da hepsine isim koymalısın bu işin doğasında var :D ben oğluma bırakıyorum isim işini, kafasına göre sonic, mario, benten bir uçlu gidiyor isimlerde :D onun dışında klasik muhabbet isimlerini en güzel bayanlar buluyor çimen, limon, pamuk gibi :D

4 katlı kafesler bakım için özellikle temizlik vs için daha iyi, peki 4 katlı kafes pvc mi olacak yoksa normal 4lülerden mi? eğer normal 4 lü alırsan tül vs nasıl ayarlayacaksın? yaptığın düzenlemeyi buradan paylaşırsan memnun oluruım çünkü benim kafamda da 4lü kafes var.
muhabbetler 100 tane olsa da hepsine isim koymalısın bu işin doğasında var :D ben oğluma bırakıyorum isim işini, kafasına göre sonic, mario, benten bir uçlu gidiyor isimlerde :D onun dışında klasik muhabbet isimlerini en güzel bayanlar buluyor çimen, limon, pamuk gibi :D
hahahaha :D ısım dusunuorum buldum gıbı emın olunca paylasırım :D
4 katlı tel kafes alıcam pvc cok apra suan ona butcem yok sıparısı verdım gıttıgıdıyordan 4katlı kafes ve 2 folluklu yuvalık salı carsamba elımde olur ınsallah
ben bos odada bakdıgım ıcın tule gerek yok haftada bır supurge ıle cekdırıorum heryerı yada calı supurgesıyle alıyorum odada hıc esya olmadıgı ıcın temızlık pratık oluyor hem cekmecelı olması benı rahatlatıor mandal acıp kafes temızlemekden yoruldum :D

hahahaha :D ısım dusunuorum buldum gıbı emın olunca paylasırım :D
4 katlı tel kafes alıcam pvc cok apra suan ona butcem yok sıparısı verdım gıttıgıdıyordan 4katlı kafes ve 2 folluklu yuvalık salı carsamba elımde olur ınsallah
ben bos odada bakdıgım ıcın tule gerek yok haftada bır supurge ıle cekdırıorum heryerı yada calı supurgesıyle alıyorum odada hıc esya olmadıgı ıcın temızlık pratık oluyor hem cekmecelı olması benı rahatlatıor mandal acıp kafes temızlemekden yoruldum :D
Ben arka balkonu kapattım oraya koydum 10 takım kuşu yoksa hanım beni evden kovacak Di şimdi her akşam gidip 2 3 saat izliyorum bu sefer hanım hadi gelsene diyerek kızıyor [emoji3][emoji3][emoji3] bakalım ilk yumurtalar gelsin zevkten deli olacam sabırsızlıkla bekliyorum yedikleri.onde yemedikleri kafesin dibinde çok mu şey istiyorum bir yumurta peşine yavru [emoji38][emoji38][emoji38][emoji38][emoji38]

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben arka balkonu kapattım oraya koydum 10 takım kuşu yoksa hanım beni evden kovacak Di şimdi her akşam gidip 2 3 saat izliyorum bu sefer hanım hadi gelsene diyerek kızıyor [emoji3][emoji3][emoji3] bakalım ilk yumurtalar gelsin zevkten deli olacam sabırsızlıkla bekliyorum yedikleri.onde yemedikleri kafesin dibinde çok mu şey istiyorum bir yumurta peşine yavru [emoji38][emoji38][emoji38][emoji38][emoji38]

masallah yok ne cogu olması gereken seyler emek verıoruz karsılıgını da ıstememız normal sabırlı olun ortama uyum sagladıkları zaman yumurtlar gelır 10 cıfte ıllakı ses cok oluyor bısıler olur :D bendede 12 cıft kus var 1 cıftte hınt var bende bos odada bakıyorum cok ses olmuyor bıraz pıslenıor ama oda bos oldugu ıcın temızlıyorum balkonda guzel fıkır ama benım balkonum olmadıgı ıcın odaya kaldık :D

https://urun.gittigidiyor.com/evcil...k-plastik-folluklari-dahil-27-50-tl-329513672
https://urun.gittigidiyor.com/evcil...lik-takilabilir-sari-galvaniz-kafes-326229727
kafes ve yuvalık sıparısıde verdım cok sukur salı carsamba elımde olur dıe dusunuorum ınsallah :)
4 adet yuvallık 1 adet kafes sıparısı verdım kusların rahatı ıcın genıs kafes ve folluklu yuvalık onemlı :)
Bizim burda o yuvaliklar 8 lira 4 lu üretim kafesi 65 lira

Bizim burda o yuvaliklar 8 lira 4 lu üretim kafesi 65 lira

Kargo dahıl bırde kafes dıer katlılara gore daha geniş ve akıllı yemlık tunek hediyesi var sıfır fiyat cok değil normal face sayfalarında da var bos halı 75tl kargosuz birde bu site normale gore cok uygun sızın orası nere oluyor

Kargo dahıl bırde kafes dıer katlılara gore daha geniş ve akıllı yemlık tunek hediyesi var sıfır fiyat cok değil normal face sayfalarında da var bos halı 75tl kargosuz birde bu site normale gore cok uygun sızın orası nere oluyor
Antalya merkez

Akıllı yemlik hediyesi nerde yaziyor.ben okuyamadim sadece dört katlı akıllı yemlikli yazıyor açıklamada o yüzden dikkat edin derim

Akıllı yemlik hediyesi nerde yaziyor.ben okuyamadim sadece dört katlı akıllı yemlikli yazıyor açıklamada o yüzden dikkat edin derim

Urun acıklama kısmında yazıyor onu gorup sipariş verdım

Geri