muhabbetkusu.com.tr KIRAATHANESİ / SOHBET SERBEST

Ben yarın beyaz df ile albino dişiyi zaten Eş ama çiftleşme olmuyordu 2 haftadır ayirdim yarın ese aticam tekrar bakalım çiftleşme olmazsa dişiyi jumbo lara deneyeceğim birde sorun erkek demi dişi de ki anlayacagiz

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ben de ayırdım kuşları bir haftadır bi kaç gün sonra ben de birleştireceğim .

Ben yarın beyaz df ile albino dişiyi zaten Eş ama çiftleşme olmuyordu 2 haftadır ayirdim yarın ese aticam tekrar bakalım çiftleşme olmazsa dişiyi jumbo lara deneyeceğim birde sorun erkek demi dişi de ki anlayacagiz

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ben de ayırdım kuşları bir haftadır bi kaç gün sonra ben de birleştireceğim .

509902f70be392d7d3a10498f32e1ac6.jpg
bu 25 günlükken
38727b14b66a118ead863b68cd4275dc.jpg
a354482970d94d99ef8dc3022c106561.jpg
bunlar yenisi

Sizce dişi mi erkek mi. Bugün 1 aylık oldu

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kafesin yuvalığı yere düştü ve içindeki 2 yumurta da kırıldı. Teki paramparça oldu ve diğeri ufak kırıldı. Çok kırılanı attım ama diğerini bıraktım ki aldığımı anlamasın diye. Kuş uçtu birde Tüle kondu hemen. Anında yakaladım. Bir sorun olur mu . Yuvadan ilgisini keser mi yada yumurtadan kesilir mi . Olabilecek sorunlar nelerdir

Kafesin yuvalığı yere düştü ve içindeki 2 yumurta da kırıldı. Teki paramparça oldu ve diğeri ufak kırıldı. Çok kırılanı attım ama diğerini bıraktım ki aldığımı anlamasın diye. Kuş uçtu birde Tüle kondu hemen. Anında yakaladım. Bir sorun olur mu . Yuvadan ilgisini keser mi yada yumurtadan kesilir mi . Olabilecek sorunlar nelerdir
Herşey olabilir şansına kalmış artık sen atma yumurtayı yine birkaç güne belli eder yuvaya girmezse yada yumurtayı atarsa yuvadan anlarsin

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

0965f8d9d490cc3de666293bf947f39c.jpg

Adı Milka [emoji7][emoji171]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ozaman sorun yok başkan karışma hiç.yumurta zarar girmemişse eğer sorun yok

Tek yumurta paramparça oldu aldım mecburen diğeride kırıldı ama yuvada bıraktım. Yuvada yatıyor ama . Bir sorun olmaz sanırım dimi

Tek yumurta paramparça oldu aldım mecburen diğeride kırıldı ama yuvada bıraktım. Yuvada yatıyor ama . Bir sorun olmaz sanırım dimi
Hiç bişey olmaz kuş yatiorsa eğer sorunlu yumurtanın üzerinde yatmaz kuş atar zaten

3 takım muhabbetim var benimde yaklaşık 4 aydır bendeler .1 takım 5 -6 aylık onlardan şuan beklentin yok ama yine ayak atma vs. var yem kusma kaşıma var.2. takım erkek çok kızgın dişi tam tersi çok umursamaz.3. takım dişide erkekte kızgın ama nedense ortada birşey yok tabi birbirini kaşıma var.Arkadaş 10 yaşından beri muhabbet bakıyorum fakat uzun bir dönem ara vermiştim.12 yaşında 8 e 8 yavru aldım eşe dosta dağıtmıştım.4 aydır bir sonuç alamadım :)...

Geri