muhabbetkusu.com.tr KIRAATHANESİ / SOHBET SERBEST

0965f8d9d490cc3de666293bf947f39c.jpg

Adı Milka [emoji7][emoji171]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Süper isim olmuş mor lük acısından

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Maşallah diyerek başlayalım sonra eleştirilere geçelim
1 o yuvada neden plastik folluk yok
2 hafi folluk yok neden taban oyuğu ve taban malzemesi yok
3 o dişi kuş o yumurtaları altında tutmak için ne kadar zorlanacak farkındamısınız
4 sürç-ü lisan ettiysek affola
IYI hobiler

Yok başkan var yavrulugu kendim daha dün yaptm takar takmaz yumurta yapmışlar .onu göstermek için çektim zaten demek muhtemelen o yumurta boştur yani inanirsmisn 30 dk içinde yapmış :)

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

1 o yuvada neden plastik folluk yok
2 hafi folluk yok neden taban oyuğu ve taban malzemesi yok
3 o dişi kuş o yumurtaları altında tutmak için ne kadar zorlanacak farkındamısınız
IYI hobiler

Suanki halı bu:)
c0f1f9a8c9eaeff70f31a87473b23d97.jpg

30 dk da yumurta yapmaz hayvan demekki kuşunu takip etmemişsin kuyruk düşmesi felan kuş yuvalık takılana kadar sabretmiş sonra salmış yumurtayı inşallah kendin yaptın ise içine plastik folluk girecek ölçülerde yapmışındır yoksa hiç uğraşma yeniden yap bir tane sonra yavrularda çarpık bacak var nasıl tedavi ederim diye başlık acarsın
Yok başkan var yavrulugu kendim daha dün yaptm takar takmaz yumurta yapmışlar .onu göstermek için çektim zaten demek muhtemelen o yumurta boştur yani inanirsmisn 30 dk içinde yapmış :)

Suanki halı bu:)
c0f1f9a8c9eaeff70f31a87473b23d97.jpg

Plâstik follugu kestin sanırım girmediği için kestin kısmı içerden tekrar monte etsen folluk temizliği yaparken yavrular önden atlayabilir düşebilir

30 dk da yumurta yapmaz hayvan demekki kuşunu takip etmemişsin kuyruk düşmesi felan kuş yuvalık takılana kadar sabretmiş sonra salmış yumurtayı inşallah kendin yaptın ise içine plastik folluk girecek ölçülerde yapmışındır yoksa hiç uğraşma yeniden yap bir tane sonra yavrularda çarpık bacak var nasıl tedavi ederim diye başlık acarsın

Başkan iki gündür kuş beslemiyorum ben ha:) bu 7. Senem:)

Başkan iki gündür kuş beslemiyorum ben ha:) bu 7. Senem:)

Başkan kusrlarri o salmaya attim biliosun en az iki ay kalmadan yavruluk takilmaz.o süre zarfı içinde bütün dişilerin kuyruk salmıştı zaten bazıları tabana yumurta atmışlardı o da ozaman denk gelmiş demek takar takmaz oraya yumurtlamis.sirf elestirmek için eleştirme ben günümün en az 2 saatini onlara ayiririm.

Başkan kusrlarri o salmaya attim biliosun en az iki ay kalmadan yavruluk takilmaz.o süre zarfı içinde bütün dişilerin kuyruk salmıştı zaten bazıları tabana yumurta atmışlardı o da ozaman denk gelmiş demek takar takmaz oraya yumurtlamis.sirf elestirmek için eleştirme ben günümün en az 2 saatini onlara ayiririm.

Ben seni eleştirmedim ilk başta bu bilgiyi yazsan sana o cümleyi yazmazdım yapılan yorumlara sert cevaplar vereceksen bundan so ra aklımın bir köşesine senin konularına yorum yapmamayı yazarım keyifli hobiler iyi günler

Ben seni eleştirmedim ilk başta bu bilgiyi yazsan sana o cümleyi yazmazdım yapılan yorumlara sert cevaplar vereceksen bundan so ra aklımın bir köşesine senin konularına yorum yapmamayı yazarım keyifli hobiler iyi günler

Sert cvp vermedim sadece eleştiri yapmak için eleştiri yapma dedim dediğin gibi Detay bilmiyorsan Neden öyle bir yorum yapıyorsun. Anlatmaya çalıştığım şey oydu

IYI hobiler

Burada 4. Maddeyi bu yüzden yazmıştım ve ben.sana sert mesaj yazmadım sadece yorum yaptım amacım.seni rahatsız etmek değildi ama sen beni yanlış anlayıp.4. Madde6i hiç okumadan 7 senelik kusculugunu bahsettin tekrar söylüyorum bundan sonra senin postları na yorum yazmayacak ve bu konudada sana cevap yazmayacağım üstemden uzamasını istemiyorum tekrar yazıyorum surcu lisan ettiysek affola iyi.aksamlar keyifli hobiler

Sert cvp vermedim sadece eleştiri yapmak için eleştiri yapma dedim dediğin gibi Detay bilmiyorsan Neden öyle bir yorum yapıyorsun. Anlatmaya çalıştığım şey oydu

Burada 4. Maddeyi bu yüzden yazmıştım ve ben.sana sert mesaj yazmadım sadece yorum yaptım amacım.seni rahatsız etmek değildi ama sen beni yanlış anlayıp.4. Madde6i hiç okumadan 7 senelik kusculugunu bahsettin tekrar söylüyorum bundan sonra senin postları na yorum yazmayacak ve bu konudada sana cevap yazmayacağım üstemden uzamasını istemiyorum tekrar yazıyorum surcu lisan ettiysek affola iyi.aksamlar keyifli hobiler

Hayırdır beyler noluyor güzel güzel konusup yardımlasıoruz kucuk seylerden alınma kızma olmaz ama

forumda en sevdiğim başlık burası.. ilk günden beri heyecanla okuyorum. Roman gibi. şakirde vardı bir ara su gibi muhabbet akıyordu. sizleri seviyoruz. kırıcı olmayalım. Orhan gence ay ne demiş kırılan bir kalbin tamiri yoktur.
sevelim sevilelim.

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

forumda en sevdiğim başlık burası.. ilk günden beri heyecanla okuyorum. Roman gibi. şakirde vardı bir ara su gibi muhabbet akıyordu. sizleri seviyoruz. kırıcı olmayalım. Orhan gence ay ne demiş kırılan bir kalbin tamiri yoktur.
sevelim sevilelim.

:) eyvallah

sevelim sevilelim.

Aynı kişi batsın bu dünya da demiş [emoji23]

5 aylık dişimn ceresi kararmıştı. 2 günde beyazladı. Yavrudan eşe atmak işe yaramıyor. kendi çiftlerimin yavrusundan ayırdığım iki çift 5,6 aylık kuşlarım var. En iyisi Ayırma tekniğini uygulamak galiba.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Japonesi yeni aldım. Ona lutino dişim var. Onu saklıyorum.
f626d966e1bf6df78889c5612ff0759e.jpg
622bd30efdcb041e779d4d33b4e16034.jpg

Bir kaç fotoğraf paylaştım.
24f574b9c6f46b3908786a8a7f045a6c.jpg
fa1728190bad36dd85d216d526e5650e.jpg

Japonesi yeni aldım. Ona lutino dişim var. Onu saklıyorum.
f626d966e1bf6df78889c5612ff0759e.jpg
622bd30efdcb041e779d4d33b4e16034.jpg

Japones güzel miş bende bir dahaki sezona girerken bir takım yapmayı düşünüyorum

Geri