muhabbetkusu.com.tr KIRAATHANESİ / SOHBET SERBEST

benim ingiliz erkek dün gece öldü :( ölmeden önce sevdim biraz, bebek muhabbetler gibi sesler çıkarıyordu, su içirdim, yem yemeye çalıştı kıyamam ya :( nasıl bir duygu bu, soğudum kuş işinden yine, annemi de hastaneden taburcu ettirdik bugün, ne bileyim hepsini veresim var ama değerini bilen olmaz diye bir de özlerim diye vazgeçemiyorum... tüm bu moral bozukluğunda benim dişi yine yumurtlamış, folluğa yumurtlamış, ordaki çukura değil de onun üstünde tutuyor yumurtayı :D
Maşallah bende moral sıfır suan herseyı unuttum İlk cıftımın ilk yavrusu sarı kızım bu sabah ölmüş şok gecırdım delıye dondum ama vade gelmıs elden gelen bısı yok yasam varsa ölumde var cok kotu oldum keyıf falan kalmadı herseyden sogudum
Başınız sağ olsun.

Başınız sağ olsun.
cok saol kardesım yastayız bız buara cıkan yavrulara sevınemıoruz ölumlerden dolayı 10 aydır bu ısdeyım 2. yetıskın kus kaybedıorum ılkı yabancı kusdu uzuldum ama bu kendı yavrum olunca dahada bı uzdu benı hıc bırseye halım yok ne kuslarla ılgılenesım var nede baska bısı yapasım var Allah kımseye yasatmasıın

cok saol kardesım yastayız bız buara cıkan yavrulara sevınemıoruz ölumlerden dolayı 10 aydır bu ısdeyım 2. yetıskın kus kaybedıorum ılkı yabancı kusdu uzuldum ama bu kendı yavrum olunca dahada bı uzdu benı hıc bırseye halım yok ne kuslarla ılgılenesım var nede baska bısı yapasım var Allah kımseye yasatmasıın

Başınız sağolsun Allah diğerlerine uzun ömürler versin

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Gece bir sesle uyandım yavru kuşum tünekten düştü, 1 kere daha gördüm uyurken düştü sebebi nedir uyku sersemliği mi yoksa hastalık mı beyinle alakalı bie sorun mu var ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Şu kabarık duran yavrumu acaba düşen

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bugun bu çifti alıyorum oglen nasıl siZce takım renk olarak henüz gençler belli 1 kere yavru alınmış ev de mama vıtamınle beslenen kuslar

Ekli dosyalar

• l_1525815259_Zhi3I.jpg
    l_1525815259_Zhi3I.jpg
    40 KB · Görüntüleme: 14
Sarı olan dışı sanirm renk uyumu güzel anlasiyorlarsa sorun yok

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Maşallah Allah nazardan korusun inşallah 2dişimi 1 yuvada
Toplamda orda 6 kuş var 2 erkek 4 dışı bu resimde 2 dışı yuvada yumurta da .o gördüğün sarının biri erkek biri dışı.kendi yavrusu o zaten 7 aylık dişi ama eş tutmadı henüz o.diger 3 dışı de. Yumurta var

Toplamda orda 6 kuş var 2 erkek 4 dışı bu resimde 2 dışı yuvada yumurta da .o gördüğün sarının biri erkek biri dışı.kendi yavrusu o zaten 7 aylık dişi ama eş tutmadı henüz o.diger 3 dışı de. Yumurta var

Maşallah maşallah nazar değmesin ne güzel calısıorlar sistem güzel oturmuş

Geri