muhabbetkusu.com.tr KIRAATHANESİ / SOHBET SERBEST

Maşallah en iyisi bende yeni çifti denicem 1ay ol mazsa ayırma yapıp tekrar denicem bakalım :)
Sana bir tavsiye ozman başkan Erkeği yavruluklu kafeste bir ay beklet disiyide başka bir kafeste ama birbirlerini görsünler bir ay sonra dişiyi erkeğin kafesine at.Aninda ciftleseceklerdir kesin çözüm.

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sana bir tavsiye ozman başkan Erkeği yavruluklu kafeste bir ay beklet disiyide başka bir kafeste ama birbirlerini görsünler bir ay sonra dişiyi erkeğin kafesine at.Aninda ciftleseceklerdir kesin çözüm.

Aynen ole yapıcam biraz beklesınler 1ay kadar ortama alıssınlar önce tuyden de çıksınlar :)

Aynen kardesım bakalım yapıcaz bısıler :)zaman lazım
Evet biraz sabırla bekliceksin.onlarda birbirlerine bakıp kizisacaklar.sonra eş tutmama gibi bir sorunumuz kalmicak.her kuş her kuşla eş tutar yeterki ne yapacağını nsl yapacağını bil

Evet biraz sabırla bekliceksin.onlarda birbirlerine bakıp kizisacaklar.sonra eş tutmama gibi bir sorunumuz kalmicak.her kuş her kuşla eş tutar yeterki ne yapacağını nsl yapacağını bil

Aynen ole ben kuslarımı hep kendim esledım hepde es tuttular maşallah bunları es olarak aldım ama1kere yavru alınmış kuslar

Aynen ole ben kuslarımı hep kendim esledım hepde es tuttular maşallah bunları es olarak aldım ama1kere yavru alınmış kuslar
Aynen baskan güzel kuşlar ayır biraz dediğim şekilde yap güzel bir eş olacaklardir

cok saol kardesım yastayız bız buara cıkan yavrulara sevınemıoruz ölumlerden dolayı 10 aydır bu ısdeyım 2. yetıskın kus kaybedıorum ılkı yabancı kusdu uzuldum ama bu kendı yavrum olunca dahada bı uzdu benı hıc bırseye halım yok ne kuslarla ılgılenesım var nede baska bısı yapasım var Allah kımseye yasatmasıın
Başınız sağolsun .

Güncel 8 yumurtadan 5 ı cıktı darısı diğerlerinin başına maşallah hint bülbülleri de ilk yavru cıktı
941316f8d2b00a590bc665fc96788abd.jpg
aefcce91a30c6011a6d75720e8397f6c.jpg

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Maşallah. Sağlıklı büyüsünler inşallah :)

benim ingiliz erkek dün gece öldü :( ölmeden önce sevdim biraz, bebek muhabbetler gibi sesler çıkarıyordu, su içirdim, yem yemeye çalıştı kıyamam ya :( nasıl bir duygu bu, soğudum kuş işinden yine, annemi de hastaneden taburcu ettirdik bugün, ne bileyim hepsini veresim var ama değerini bilen olmaz diye bir de özlerim diye vazgeçemiyorum... tüm bu moral bozukluğunda benim dişi yine yumurtlamış, folluğa yumurtlamış, ordaki çukura değil de onun üstünde tutuyor yumurtayı :D
Başınız sağolsun:(

Başınız sağolsun .
Çok sağol kardeşim :/
Biri ölüyor biri soğuyor doğanın kanunu elden bısı gelmiyor
Yeni bi çift aldm o biraz acımı hafiflettı :/
Ama ölen kusu cok ozledım ayrı sevıordum onu birşeyi çok sevmıceksın sonra kaybedıorsun acısıda büyük oluyor :(

Ekli dosyalar

• 20180512_130154.jpg
    20180512_130154.jpg
    2 MB · Görüntüleme: 7
Çok sağol kardeşim :/
Biri ölüyor biri soğuyor doğanın kanunu elden bısı gelmiyor
Yeni bi çift aldm o biraz acımı hafiflettı :/
Ama ölen kusu cok ozledım ayrı sevıordum onu birşeyi çok sevmıceksın sonra kaybedıorsun acısıda büyük oluyor :(
Ona benzeyen bir kuş alın acısı diner bi nebze .

Ben yarın beyaz df ile albino dişiyi zaten Eş ama çiftleşme olmuyordu 2 haftadır ayirdim yarın ese aticam tekrar bakalım çiftleşme olmazsa dişiyi jumbo lara deneyeceğim birde sorun erkek demi dişi de ki anlayacagiz

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri