Dişi kuş hasta

Bak güzel kardeşim, ben de öğrenci oldum hatta üçüncü üniversitemi okuyorum. Allah zihin açıklığı versin ancak ben sana güzel bir şey söyledim, sen popo şişliği sormama laf ettin. Mecbur soracağım çünkü yumurta veya lipom varsa farklı bir yol deneyecegiz, iltihap varsa başka bir şey. Strestesin anlıyorum ama lütfen biz büyüklerine karşı da biraz sakin ol 🙂 Senin kuşun olabilir ancak o da bir can ve bizim için kıymetli 🌸
Hocam şok oldum şuan, haklı olma ihtimaliniz var mı? Dişi kuşu göremeyince çok korktum ve kuluçkadaydı 😨

Dişi çok zayıf, kemiği elime geliyor. Poposunda sertlik var hafif yuvarlak gibi hissediyorum, dişi kuş daldarı önünde bile olsa dokunmuyor erkek besliyor, iyiyce tedirgin oluyorum tedavi işe yaramıyor mu?

Dişi çok zayıf, kemiği elime geliyor. Poposunda sertlik var hafif yuvarlak gibi hissediyorum, dişi kuş daldarı önünde bile olsa dokunmuyor erkek besliyor, iyiyce tedirgin oluyorum tedavi işe yaramıyor mu?
Kuşun videosunu çekebilir misiniz?

Baytril... Ama bu iki ay önceydi hala sinirliyim. Meğer kursak mantarıymis. Zaten sinir sistemini etkilemiş mantar bu da baytrili verince kuş daha da kötü olmuştu

İyiki bir baytrili öğrenmiş birileri,yoksa ne önereceklerdi ki.. Bildiği üç beş şeyden birisi.

@Selçuk YÜKSEL @brckfb okuyun lütfen 😄
Sonra yorumlarınızı bekliyorum buraya 😄

İyiki bir baytrili öğrenmiş birileri,yoksa ne önereceklerdi ki.. Bildiği üç beş şeyden birisi.
Kesinlikle ya bizim komşunun kuşu nefes darlığı çekiyordu enfeksiyondu belli yani. Ona da baytril vermişler hemen attırdım gittik doksisiklin etken maddeli aldık kuş iyileşti

Kuşun videosunu paylaşır mısınız? Son durumunu görelim. Dışkılarını da paylaşın.

Geri