Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum kusma hareketi yapıyor ama iştahı yerinde

Ben de yemden dolayı olabilir diye düşünüyorum bayat ve tozlu olabilir.Kuş kumunu yediğinden emin misiniz.Yiyemiyorsa da böyle bir kusma söz konusu olabilir.Yeminizi değiştirmenizi öneriyorum kesinlikle açık yem almayın kapalı bir pakette satılan yemlerden alın.Gardenmix,versele laga ve nature plan benim tecrübe ederek kullandığım yemler özellikle nature plan çok taze oluyor çok memnun kaldım size de tavsiye ederim
Teşekkür ederim efendim Nature Plan yemini İnternetten almam iyi olur mu? Önerdiğiniz bir site var mı?

Önerdiğiniz marka var mı efendim.
En iyisi üreticilerden veya iyi pet shoplardan alınan yemler. Karışımları kendileri aldıkları tohumlardan yapıyorlar. İçlerinde renkli granül de olmuyor. Tavsiyem vitakraft premium ya da versele laga prestige dir. Nature planı ADRIAN tavsiye etmiyorsa vardır bir bildiği.

Teşekkür ederim efendim Nature Plan yemini İnternetten almam iyi olur mu? Önerdiğiniz bir site var mı?
Açıkçası internetten alırken çok dikkat edin.Tarihi yazmıyorsa almayın.gittigidiyor gibi sitelerde bazen yem ve mamaların tarihini belirtiyorlar.Bu hususlara dikkat ederek yeminizi alabilirsiniz❤️

Komedi görmek istiyorsanız bir mesajlarınızı okumanızı tavsiye ederim. @ADRIAN forumda nadir bilgili kişilerden nature plan yemi kullanmadım ama siz ve adrian arasında kaldığımdan adrian ın bilgi ve tecrübelerine daha çok güveniyorum. Bu yönde de gerekli yorumumu yaptım.
Midemi bulandırmaktan başka birşey yapmıyorsunuz cidden

Lütfen birbirinizi kıracak şeyler yazmayın.

Önerilen bütün markaları araştırıp kararımı vereceğim. PetShoptan alırken de üretim tarihin yeni olmasına dikkat edeceğim. Açık yem almak galiba kötü fikirdi evde ki yemleri havalandıracağım çok yem var hepsini atmak istemiyorum.

Önerilen bütün markaları araştırıp kararımı vereceğim. PetShoptan alırken de üretim tarihin yeni olmasına dikkat edeceğim. Açık yem almak galiba kötü fikirdi evde ki yemleri havalandıracağım çok yem var hepsini atmak istemiyorum.
Evdeki yemleri atmanıza gerek yok.

Evdeki yemleri atmanıza gerek yok.
Teşekkür ederim 😊

Geri