Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum kusma hareketi yapıyor ama iştahı yerinde

Kubilay1

Paylaşımcı Üye
Herkese merhaba 🌹
Eklediğim video da ki gibi ara sıra kusma hareketi yapıyor ve bazen de çıkarıyor.
Halsizlik yok, yem yiyor, su içiyor, ötüyor ama kusma hareketini de yapıyor.
https://youtube.com/shorts/lpgwNgJKuvg
@Recai sizin ile daha önce ki açtığım konuda yazışmıştık dışkısı normal demiştiniz onda video çekemedim şimdi yüklemiş olduğum videoyu izlermisiniz lütfen müsait olduğunuzda 🙏🏻 Kus arkadaşımdaydı yeğenim için aldım ele alışınca yeğenime vereceğim.

Takibe devam edin, hayvan kustuktan hemen sonra koklayın..
Tamamdır hocam teşekkür ederim.
Yem yerken kusuyor yemliğin üzerinde dururken bazen çıkarıyor. Sonrasında ise yem yemeye devam ediyor. Sanki yutkunamıyor gibi.

Takibe devam edin, hayvan kustuktan hemen sonra koklayın..
Yemi üretim yapan komşum dan aldım. Karışık yem kimyasal yok doğal yem. Yulaf dahil karışık tohumlar var ismini bilmiyorum da siyah. Turuncu, sarı tohumlar var.

Yemi üretim yapan komşum dan aldım. Karışık yem kimyasal yok doğal yem. Yulaf dahil karışık tohumlar var ismini bilmiyorum da siyah. Turuncu, sarı tohumlar var.
Kullandığı yemin markası ne acaba?

Alt gaganın orada tüy yok derisi gözüküyor biraz ondan kaynaklı olabilir mi kusma hareketi?
IMG_20201213_142214.jpg

Ben de yemden dolayı olabilir diye düşünüyorum bayat ve tozlu olabilir.Kuş kumunu yediğinden emin misiniz.Yiyemiyorsa da böyle bir kusma söz konusu olabilir.Yeminizi değiştirmenizi öneriyorum kesinlikle açık yem almayın kapalı bir pakette satılan yemlerden alın.Gardenmix,versele laga ve nature plan benim tecrübe ederek kullandığım yemler özellikle nature plan çok taze oluyor çok memnun kaldım size de tavsiye ederim

Geri