Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşum için Vitamin kullanım önerisi

e_karabag

Yeni Üye
Resimde görmüş olduğunuz vitaminlere sahibim. 11 aylık erkek Muhammet kuşum için bunları ne sıklıkla, hangi sırayla kullanmamı önerirsiniz. Şimdiden teşekkürler.

Bunların hepsini kullanmaya gerek yok.Röhnfried kullanmanız yeterli.Röhnfried entrobac probiyotik zaten sindirim sistemine fayda sağlar.Gervit multivitamin vitamin açısından zengindir.Bt amin forteyi tüy dökme zamanlarında kullanırsınız.Avidress plusu kaç gün kullanmak tavsiye edilmişse ona göre kullanabilirsiniz.

Vitamin grubu arasında mesafe olsun arka arkaya vitamin vermeyin karaciğeri yormaması için.

Her hafta Pazartesi Gervit,
Her Perşembe Entrobac veriniz.

Bt amin vereceğiniz zaman ise Pzt gervit,
çarşamba entrobac,
Cuma bt amin forte verin.
Tüy dökme döneminde haftda 1 kez bt amin forte verilsin.

Entrobac 50 ml içme suyuna pirinç tanesi kadar ekleyip karıştırınız,metal kaşık kullanmayın tahta kullanabilirsiniz veya porselen.
Gervit 50 ml içme suyuna 5 damla ekleyip karıştırın.
Bt amin forte 50 ml içme suyuna 10-15 damla.
Ürünler maksimum 8 saate kadar sulukta durabilir sonra dökün ve yıkayın ve sade içme suyu koyun.
Ürünleri birbirine karıştırarak vermeyin.
Ürünleri kuru,serin,güneş görmeyen karanlık yerde muhafaza ediniz.Buzdolabına koymayın.

Röhnfried markalı ürünleri daha dün aldım ve buzdolabında saklayın demişti satıcı o yüzden koymuştum. Şimdi çıkarıp normal dolapta saklasam sakıncası olmaz sanırım. Diğer elimdeki ürünleride arada vererek değerlendirsem olmaz mı?

Röhnfried markalı ürünleri daha dün aldım ve buzdolabında saklayın demişti satıcı o yüzden koymuştum. Şimdi çıkarıp normal dolapta saklasam sakıncası olmaz sanırım. Diğer elimdeki ürünleride arada vererek değerlendirsem olmaz mı?

Gerek yok.Röhnfried zaten ihtiyacı karşılamak için yeterli.Ayrıca kaliteli marka.

Probiyotik nem almışsa bozulma olabilir.C vitamini ise buzdolabında saklanmaz,Gervitin içinde c vitamini de var.

Geri