Karadeniz Pet

DÜN YAVRU BİR MUHABBET KUŞU ALDIM Kuşum bugun 1.5 gününü doldurdu ama ne yemek yiyor nede su içiyor

kuslarisevin

Yeni Üye
İzlediğim Videolardan elime alıştırmaya çalışıyorum Elime Gelmiyor bile ya tüneğinde yada salıncağında oturuyor
Normalmi ne yapmalıyım

Not:kuşum 1 veya 1.5 aylık

Normal alışması lazım 2 ve 3.gunde yemeye başlıyorlar

İzlediğim Videolardan elime alıştırmaya çalışıyorum Elime Gelmiyor bile ya tüneğinde yada salıncağında oturuyor
Normalmi ne yapmalıyım

Yemeğini nereye koydunuz? Geniş bir tabağa yemi koyun kafesin tabanına koyun,kuşun dışkılayabileceği yere koymayın ama. Tünekler tabana yakın olsun.
Fakat kuşunuz hasta ise bu sebeple de yemek yemiyor olabilir o zaman bir kanatlı kuş veterinerine muayeneye gitmelisiniz ve kuşu da kursaktan beslemek gerekir tabi bilen birisi beslemeli.

Normalmi ne yapmalıyım

şu anlık normal, biraz kuşu ellemeyin kafesine ortama insanlara alışsın. lütfen videolarda gördüğünüz her şeyi denemeyin her kuşun karakteri farklıdır kuşunuz stres olabilir. ayrıca Doğacı arkadaşımızın cevabını lütfen dikkate alın ♡

Geri