Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu üşüttü

Hiçte öyle düşünmüyorum her kuşa göre değişiklik gösteriyor benim kullandığım vitamin ile çok benzer ve benim kuşumu bir gecede normale döndürdü. Ağır ve zararlı bir şey kullanmaktansa vitaminler ile iyileştirmek en doğrusu zaten kuş yavruymuş ağır bir ilaç verip öldürsün mü ancak ona veteriner karar verebilir arkadaşı da yanlış yönlediriyorsunuz
İlaç değil vitamin önerdik zaten. 15 liraya petshoptan alınan bir ürün kuşlara ne kadar etkili olabilir? Hadi oldu diyelim, B vitamini bir kuşun soğuk algınlığına nasıl etki etsin? Vitaminler zaten tedavi için değil, kuşlar hasta olmasın ki tedaviye gerek olmasın diye kullanılır. Yani öyle Avisol B kullanıp bir gecede kuş iyileşmez. Bizim yöntemlerimizi tartacağınıza araştırma yapmanızı öneririm.

Hiçte öyle düşünmüyorum her kuşa göre değişiklik gösteriyor benim kullandığım vitamin ile çok benzer ve benim kuşumu bir gecede normale döndürdü. Ağır ve zararlı bir şey kullanmaktansa vitaminler ile iyileştirmek en doğrusu zaten kuş yavruymuş ağır bir ilaç verip öldürsün mü ancak ona veteriner karar verebilir arkadaşı da yanlış yönlediriyorsunuz
bakın zaten vitaminler haftada verilir.sizinki denk gelmiş.forumda arama kısmına kulandığınız markayı yazın ne çıkıyor

bakın zaten vitaminler haftada verilir.sizinki denk gelmiş.forumda arama kısmına kulandığınız markayı yazın ne çıkıyor
Aldığım kuşçu hastalanırsa ver demişti haftada bir damlatıyorum normalde. Suyuna 5 damla damlattım hiç hareket etmiyordu sesi de çok kısıktı hemen iyileştirdi normale döndü. Belki hafif bir damla olabilir. Ama benim kuşuma iyi geldi başkaları beğenmemiş olabilir. Arkadaşa da tavsiye ediyorum.

Aldığım kuşçu hastalanırsa ver demişti haftada bir damlatıyorum normalde. Suyuna 5 damla damlattım hiç hareket etmiyordu sesi de çok kısıktı hemen iyileştirdi normale döndü. Belki hafif bir damla olabilir. Ama benim kuşuma iyi geldi başkaları beğenmemiş olabilir. Arkadaşa da tavsiye ediyorum.
bakın SİZE DENK GELMİŞ BOŞU BOŞUNA KULLANMAYIN.!!!ve o bir b vitamini multivbitamin olsa neyse b vitaminyle hastalıın bir alakası yok

Gayet de faydalı bir vitamin kullandım ve gayet de memnun kaldım kullanmayada devam ediyorum başkalarının ne düşündüğü önemli değil kuşumun sağlığı ve ona fayda etmesi önemli benim içim 🙄🙄

Öncelikle vitaminler ilaç görevi görmez kuşları iyileştirmez takviyedir sadece destekler.

Avisol B içerik;

Vitamin B1100 mg
Vitamin B2100 mg
Vitamin B6100 mg
Vitamin B120,05 mg
Niacinamid500 mg
Folik Asit3,5 mg
D-Biotin0,5 mg
Cholin Chloride105 mg
Calcium-d-Pantothenat125 mg

Röhnfried gerwit w içerik

vitaminler: kolin klorür (3a890) 20.000mg, inositol (3a900) 500mg, D-pantenol (3a842) 636mg, C vitamini 1000mg, L-karnitin (3a910) 42mg, K3 vitamini (3a710) 500mg , Niasinamid (3a315) 1500mg, B1 vitamini (3a820) 220mg, riboflavin-5-fosfat ester monosodyum tuzu olarak B2 vitamini, 1000 mg, B6 vitamini (3a831) / piridoksin hidroklorür 200mg, B12 vitamini / siyanocobalamin 1000 ug, biyotin (3a880) 1000 ug, folik, folik (3a316) 5.4 mg, A vitamini (3a672b) 1.000.000I.E., D vitamini (E671) / D3 vitamini 170.000IE, E vitamini (3a700) 2000 mg, betain hidroklorür (3a925) 4.000 mg

Ürün incelemesi bu şekilde içerikler karşılaştırılarak yapılır.

Bro beni etiketleşmişsin ama ben napabilirim anlamadım @ADRIAN hocamız açıklamış zaten içeriğini , hocamızın lafının üzerine laf mı söyliyim 😂😂 kuşa hangi vitamin verilmesinden ziyade sağlıklı olması önemli. Gerisi hikaye. Yeteri kadar meyve-sebze yiyorsa vitamin kullanılmasıda aslında çok gerekmez. Ne kullanmak istiyorsa kullansın arkadaş.

MERHABA YAVRU KUŞUM VAR MUHABBET ÜŞÜTTÜ NE YAPMALIYIM ÖLMESİNİ İSTEMİYORUM HANGİ İLACI ALMALIYIM LÜTFEN ABİLERİM .....MHABBET KUŞUM KAFES KÖŞESİNDE YATIYOR ŞİMDİLİK OZZY MULTİVİTAMİN ALDIM NE ALIYIM İLAÇ OLARAK HEMEN KESİLSİN İSTİYORUM.
Kuş daha 1 aylık ilaca boğmasıydın keşke hemen. Stresten kaynaklı dışkı da değişiklik , durgunluk olabilir. Biraz aspur verip gözlemleyebilirdin. 2 gün fln geçmesse ilaç kullanırdın. Probiyotiğinde faydası olur.

Öncelikle geçmiş olsun.Kuşunuz üşütmüş ( soğuk algınlığı ) olduğunu söylüyorsunuz.Bu gibi durumlarda kuşu sıcak tutmaya çalışın en önemlisi bu.
Soğuk algınlığında ilaç kullanılmaz.Yapabileceğiniz en iyi şey kaliteli bir multivitamin kullanarak kuşun bağışıklık sistemini güçlendirmek ve kuşu dinlendirmektir. Eğer kuş çok fazla soğukta kalmamışsa, çabucak eski haline dönecektir.

Yani ben B vitamini verdim kuşum hemen iyileşti.Yok böyle bir durum.Sadece B vitamini ile vücudun direnci yükselmez.

Biz canlıların en büyük düşmanı mikro organizmalardır.Bu mikro organizmalar vücudun en dirençsiz ve savunmasız anını kollarlar.Bizim bu savunmasız durumda en iyi yardımcımız vitaminler ve proteinlerdir.Dirençli ve kuvvetli bir vücut bizi bir çok mikrobiyal hastalıktan korur.

Öncelikle geçmiş olsun.Kuşunuz üşütmüş ( soğuk algınlığı ) olduğunu söylüyorsunuz.Bu gibi durumlarda kuşu sıcak tutmaya çalışın en önemlisi bu.
Soğuk algınlığında ilaç kullanılmaz.Yapabileceğiniz en iyi şey kaliteli bir multivitamin kullanarak kuşun bağışıklık sistemini güçlendirmek ve kuşu dinlendirmektir. Eğer kuş çok fazla soğukta kalmamışsa, çabucak eski haline dönecektir.

Yani ben B vitamini verdim kuşum hemen iyileşti.Yok böyle bir durum.Sadece B vitamini ile vücudun direnci yükselmez.

Biz canlıların en büyük düşmanı mikro organizmalardır.Bu mikro organizmalar vücudun en dirençsiz ve savunmasız anını kollarlar.Bizim bu savunmasız durumda en iyi yardımcımız vitaminler ve proteinlerdir.Dirençli ve kuvvetli bir vücut bizi bir çok mikrobiyal hastalıktan korur.
1 ÇAY KAŞIGI LİMON DAMLATTIM SUYUNA VE MULTİVİTAMİN İŞE YARAR DEĞİLMİ.

Geri