Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu üşüttü

WIN_20210118_11_50_43_Pro.jpg
.

Neden üşüttü peki soğukta filan mı kaldı? Benimkini banyo yaptırmıştık o yüzden üşütmüştü

Kullanmaya devam edin. Sıcak ortamda tutun ve suyunu sık sık değiştirin ılık olsun.

Bazı ilaçlar çok ağır oluyor içerik olarak kuşların ölümüne bile sebep oluyorlar eğer çok hastaysa veterinere götürün derim o gerekli ilacı verecektir
YOK AMAN AMAN HASTA DEĞİL.CANLI AMA KOMPLE GİTMESİ İÇİN HASTALIK....ZATEN VETERİENRLER KUŞTAN ANLAMIYO ANTİBİYOTİK VERİYO GİDİN DİYO

Bazı ilaçlar çok ağır oluyor içerik olarak kuşların ölümüne bile sebep oluyorlar eğer çok hastaysa veterinere götürün derim o gerekli ilacı verecektir
Hangi mesajınıza cevap versem bilemedim. Üşütmüş kuşu B vitamini ile iyileştirdim demenize mi, yoksa Avisol B gibi tamamen çöp bir ürün kullanmanıza mı? Lütfen konu da mesaj kalabalığı yapmayın ki yardımcı olalım.

Hangi mesajınıza cevap versem bilemedim. Üşütmüş kuşu B vitamini ile iyileştirdim demenize mi, yoksa Avisol B gibi tamamen çöp bir ürün kullanmanıza mı? Lütfen konu da mesaj kalabalığı yapmayın ki yardımcı olalım.
RİCA EDİYİM YARDIM EENMİ ABİ KURBAN OLUYUM.

YARDIM EDERMİSİN ABİ KUŞUM DAHA YAVRU ÖLMESİNİ İSTEMİYORUM LÜTFEN..

Geri