Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu üşüttü

Ekli dosyalar

• WIN_20210118_11_50_43_Pro.jpg
    WIN_20210118_11_50_43_Pro.jpg
    105.2 KB · Görüntüleme: 14
attım neden panik oluyorum abi kuşumun ölmesini istemiyorum.çok kötü bir duygu.

attım neden panik oluyorum abi kuşumun ölmesini istemiyorum.çok kötü bir duygu.
Kuşun sadece üşütmüş hemen kadar yorma rica ediyorum, çıldırıcam artık. Yapman gerekeni söyledik. Sipariş et gelince haber ver kullanımı yazarız. Şimdilik sıcak tut kuşu ve yemek yediğinden emin ol. Bu kadar.

Çok üstüne gitmeyin, iyileşsin. Bu arada kafesi sık sık temizleyin en önemlisi de lütfen kafesin yerini kuş hastayken özellikle değiştirmeyin. Kuş birde o yüzden strese girmesin. Yemini suyunu sakın eksik etmeyin hasta çünkü 2-3 içinde normale dönmeli yoksa bir veterinere götürün. Gerekli ilacı o size verir. Ve lütfen paniklemeyin yanlış birşey yapmayın muhabbet kuşları çok narin hayvanlar.. Ben size kullandığım damlayı tavsiye ediyorum tabii her kuş için değişiklik gösteriyor. Benim kuşumu ılık suyun içinde kullandığımda 1 gecede normale döndürdü. Sakın bilmediğiniz birşey kullanmayın ani bir ölümle karşılaşmak istemiyorsanız zararlı ve ağır gelebilir kuşa zaten yavruymuş daha kuşunuz en kısa sürede iyileşir inşallah :)

bakın sizin kuşunuz üşütmemiştir.denkv olmuştur.elinizdeki vitamin REZALET
Hiçte öyle düşünmüyorum her kuşa göre değişiklik gösteriyor benim kullandığım vitamin ile çok benzer ve benim kuşumu bir gecede normale döndürdü. Ağır ve zararlı bir şey kullanmaktansa vitaminler ile iyileştirmek en doğrusu zaten kuş yavruymuş ağır bir ilaç verip öldürsün mü ancak ona veteriner karar verebilir arkadaşı da yanlış yönlediriyorsunuz

Geri