Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu üşüttü

KUŞ ADAM

Meraklı Üye
MERHABA YAVRU KUŞUM VAR MUHABBET ÜŞÜTTÜ NE YAPMALIYIM ÖLMESİNİ İSTEMİYORUM HANGİ İLACI ALMALIYIM LÜTFEN ABİLERİM .....MHABBET KUŞUM KAFES KÖŞESİNDE YATIYOR ŞİMDİLİK OZZY MULTİVİTAMİN ALDIM NE ALIYIM İLAÇ OLARAK HEMEN KESİLSİN İSTİYORUM.

Kardeşim birazdan bu konuyu kilitlerler hepsi büyük harflerle başlık yazmak yasak. Kurallara uygun olarak yeniden aç.

Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk

Görsel yok dışkı görüntüsü yok bir şey yok yardım istiyorsunuz, burada kimsenin 3. gözü açık değil, görsel sunmanız gerekiyor ki insanların bir fikri olsun ayırca üşüttüğünü nereden biliyorsunuz ?

Başlık oluştururken acil yardım lütfen gibi kelimeler kullanmayınız açıklayıcı konu başlığı giriniz.

🔹Başlık düzenlendi.

Kuşun üşüttüğü kanısına nereden nasıl vardınız? Kuşun gösterdiği semptomları yazınız, dışkı fotoğraflarını paylaşınız bakalım.
Kafes köşesinde yatıyor evde biraz soğuktu geçen gün kakası normal ama canlı bir kuş kafes köşesinde kafasını köşeye soku yatıyo ve bir kuşcu abme sordum üşütmüş dedi multivitamin aldım ama ilaçda almka istiyorum hemen heçmesi için foto atıyorum hemen

Kafes köşesinde yatıyor evde biraz soğuktu geçen gün kakası normal ama canlı bir kuş kafes köşesinde kafasını köşeye soku yatıyo ve bir kuşcu abme sordum üşütmüş dedi multivitamin aldım ama ilaçda almka istiyorum hemen heçmesi için foto atıyorum hemen
birde hepşırıyor ve kafasını sırtına gömüp uyuyo

kuşun fotosunu atar msınız

Görsel yok dışkı görüntüsü yok bir şey yok yardım istiyorsunuz, burada kimsenin 3. gözü açık değil, görsel sunmanız gerekiyor ki insanların bir fikri olsun ayırca üşüttüğünü nereden biliyorsunuz ?
133774644_1300544373648181_2696525072340373429_n.jpg
133774644_1300544373648181_2696525072340373429_n.jpg

MERHABA YAVRU KUŞUM VAR MUHABBET ÜŞÜTTÜ NE YAPMALIYIM ÖLMESİNİ İSTEMİYORUM HANGİ İLACI ALMALIYIM LÜTFEN ABİLERİM .....MHABBET KUŞUM KAFES KÖŞESİNDE YATIYOR ŞİMDİLİK OZZY MULTİVİTAMİN ALDIM NE ALIYIM İLAÇ OLARAK HEMEN KESİLSİN İSTİYORUM.
Benim kuşum da üşütmüştü, suluğuna sıcak su (kaynar değil) koymuştum ve vitamininden atmıştım. Hemen iyileşti. Vitaminin markası da Avisol B damla

Geri