Talihsizlikler ardı ardına sanki..

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Sakuram
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ayrıca benim dişi kuşumda kusma gibi hareketler var izliyorum ama kusmuyor fakat kusacak gibi yapıyor arada. Geçer değil mi?
Kursağındaki rahatsızlıktan kaynaklı refleks bir harekettir ve iyileşmesi sonucunda düzelecektir. Ben günlük mukostatin (mikostatin de olabilir tam hatırlayamadım) kullanımı yanı sıra; yine günlük elma sirkesiyle kafes ve aksesuarını yıkadım. Aynı zamanda yem ve suyunu (kaliteli hazır su kullandım) günlük tazeledim. Suyuna aralıklarla ve ayrı ayrı elma sirkesi, vitamin ve probiyotik ekledim. Ondan sonrası biraz şans ve Allah'ın da izniyle iyileştik.

Kursağındaki rahatsızlıktan kaynaklı refleks bir harekettir ve iyileşmesi sonucunda düzelecektir. Ben günlük mukostatin (mikostatin de olabilir tam hatırlayamadım) kullanımı yanı sıra; yine günlük elma sirkesiyle kafes ve aksesuarını yıkadım. Aynı zamanda yem ve suyunu (kaliteli hazır su kullandım) günlük tazeledim. Suyuna aralıklarla ve ayrı ayrı elma sirkesi, vitamin ve probiyotik ekledim. Ondan sonrası biraz şans ve Allah'ın da izniyle iyileştik.
Bende böyle yapıyorum tamam probiyotik ve vitamine ilaçtan sonra başlayacağım çünkü ilacı suyuna da karıştırıyorum. İlaç tedavisi bitince kafesi komple temizleyeceğim ve öyle devam edeceğim. Suyum çeşme suyu değil zaten o tamam. Elma sirkesine ve probiyotiği de hafta da 2 gün başlayacağım yine ilaçtan sonra. Tamam inşe'Allah iyileşiriz bizde

Geri