Sohbet Başlığı

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan ADRIAN
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ben bu olaya şahsen karşıyım bazı konularda moddan önce görüp modluğa soyunanlar var. Modu etiketliyip mükerre konu diyor misal. Üyenin işi değil bu bence. Forumu geliştirmek için destek verebilirsin, görüş bildirebilirsin de böyle konuları bildirmek tuhaf. İkinci bir başlıkda cinsiyet,yaş soranlara ben cevap yazıyorum o başlık altında ilgili başlığa yönlendirmiyorum. Yazmış artık, hem o ikinci kez uğraşmış olcak hem ben 😅 iki kelime yazmak daha kolay geliyor.
Ben özellikle forum kurallarını ihlal eden başlık konu görülürse modları etiketleyin diyorum çünkü başlık açılıp alt sıralara düşebiliyor bu defa gözümüzden kaçabiliyor.

Ben özellikle forum kurallarını ihlal eden başlık konu görülürse modları etiketleyin diyorum çünkü başlık açılıp alt sıralara düşebiliyor bu defa gözümüzden kaçabiliyor.
hocam istediğimiz kadar mesajımız olsun yinede moderatör olamıyoruz.moderatör alımı nasıl yapılıyor?

hocam istediğimiz kadar mesajımız olsun yinede moderatör olamıyoruz.moderatör alımı nasıl yapılıyor?
Moderatör ihtiyacı olduğu zaman yöneticilerimiz mevcut bilgili ve aktif üyeleri takip ediyor, yöneticilerden en fazla onay alan üye moderatör olabiliyor. Bu tabiki üyelere yapılan yorumlar, konulara yapılan yorumlar, verilen öneriler, tavır tarz- üslup gibi bir çok etkene bağlı olarak gelişiyor. Şimdilik moderatör alımı mevcut değil sonraki alım için mesaj sayısından ziyade yapılan yorumlarınıza verdiğiniz önerilere özen gösteriniz.

Hocam aslında resmi olarak forumun sosyal medya da hesabı olsa instagram da falan o da iyi olur bence

Çok profesyonel iş çıkaran adam sayısı çok az 20 kişi teklif veriyor 15'inin gönderdiği örneklere bakıyorum çok basit kalıyor profesyonel değil 5 kişi de çok profesyonel yapıyor ama fiyatları çok uçuk 🤨
Ben kendimi toparlayıp yoğunlaşayım üzerine. Burada aileyiz, ücretle işimiz olmaz. O uçuk fiyat çıkaranlar da hazır kodlarla çalışıyor, emek desen sıfır başkan. Uygulama bitene kadar sürükle bırak yöntemi ile geçici bir uygulama sunabilirim.

İnsan korkmuyor değil Alp hocadan 😂
Kardeşim ;
images (3).jpeg

Yahu kuşlarla ilgili değil içimiz dışımıza çıktı kuşlardan 😂 Biraz getirisi olan uygulamaları düşünüyorum 😁
Hocam benim aklıma şey geliyor hep bulut gibi bir uygulama olsa mesela evde ki wifi ağının internetini depolaya bilsek sonra evden uzakta olunca o depolanan İnterneti kullana bilsek mobilden

Yahu kuşlarla ilgili değil içimiz dışımıza çıktı kuşlardan 😂 Biraz getirisi olan uygulamaları düşünüyorum 😁
İndirme başına ücret olarak mı düşünüyorsun yoksa uygulama içi satın alımlar + reklam geliri ile mi kazanç sağlamak istiyorsun Ahmet başkan kafandaki tam olarak nedir🤔

Hocam benim aklıma şey geliyor hep bulut gibi bir uygulama olsa mesela evde ki wifi ağının internetini depolaya bilsek sonra evden uzakta olunca o depolanan İnterneti kullana bilsek mobilden
Bulut olayının mantığı sadece veri üzerine. Senin dediğin uzak bir hayal kardeşim ama mantıklı.

Geri