Sizce yumurta var mı ?

Tamam teşekkür ederim dikkate alacağım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
İmkanın varsa tahta folluklar yap kendine. 4-5 tane filan, kirlendikçe temizlersin. Anne daha önce yumurtaları kırmıştı, şimdi yavrulara zarar vermeyeceğinin garantisi yok.

İmkanın varsa tahta folluklar yap kendine. 4-5 tane filan, kirlendikçe temizlersin. Anne daha önce yumurtaları kırmıştı, şimdi yavrulara zarar vermeyeceğinin garantisi yok.

Doğru haklısın cidden kontraplak ayarlayım bu işe

Yuvayı temizledim folkuk koydum takip ediyorum. Dişinin poposunda şişlik farkettim ama hiç çiftleşmeye çahit olmadı inşallah yumurtlamaz.

Çünkü benim dişim kendi başına hiç yemek yemez hep erkek besler. Kendi yem yemiyor erkek yokken.

Ayırırsan aç kalır diye korkuyom. Akıllı yemliğe yem yemeye 4 aydır hiç indiğini gördümedim.

Bakalım ufak granül buldum. Koydum yattı bakalım yavrulars inşallah atmaya çalışmaz. Biraz ürktü gene ama.

Yuvayı temizledim folkuk koydum takip ediyorum. Dişinin poposunda şişlik farkettim ama hiç çiftleşmeye çahit olmadı inşallah yumurtlamaz.

Çünkü benim dişim kendi başına hiç yemek yemez hep erkek besler. Kendi yem yemiyor erkek yokken.

Ayırırsan aç kalır diye korkuyom. Akıllı yemliğe yem yemeye 4 aydır hiç indiğini gördümedim.

Bakalım ufak granül buldum. Koydum yattı bakalım yavrulars inşallah atmaya çalışmaz. Biraz ürktü gene ama.

Kabul ederse çok iyi olur senin için de. Güncellersin.

Yatmaktan çekiniyor hala yuvaya. Biraz daha yatmazsa geri eski haline çevireceğim

Çok hoşuna gitmedi. Yatıyor ama bakalım inşallah alışır yavrulara zarar gelmeden.

Napsaö acaba kafeste takılmaya başlafı yuvadan çıkmazdı böyle. Eski halinemi çevirsem ?

4ff1f7fe7d4b241bbca49210231079c7.jpg

Yavrular öttükçe giriyor geri çıkıyor. Üşüyecekelr böyle devam ederse. Biraz daha bekleyin kaldırayım.

Sıkıntı yok hocam kabul etti sanırım iyice beslemiş maşallah. Yatıyor ihmal etmiyor kuşları.

Henüz çook çok erken ama [emoji1] rengi ve cinsiyeti hakkında bi bilgiye ulaşılabilir mi şuan ? Henüz 10 günlük

f9cc3dffe2a6c414e12bb51a64c36647.jpg

4d511dc7ed4d9276ef35b63a538cd562.jpg

Henüz çook çok erken ama [emoji1] rengi ve cinsiyeti hakkında bi bilgiye ulaşılabilir mi şuan ? Henüz 10 günlük

f9cc3dffe2a6c414e12bb51a64c36647.jpg

4d511dc7ed4d9276ef35b63a538cd562.jpg

Daha önce annesinin tıpkısı olacak dedim, şimdi de aynısını diyorum.

2. Yavru da kanat uçları sarı çıkarken 1.de beyaz geliyor. Bakalım renkler nasıl olacak
1289451c1368b74f7838d9935358be11.jpg

Bir sorum var. Dişi 2 gündür fena kalamar tüketmeye başladı. Bu nedir yeni yunurta derdinde mi ? Ne yapmam gerekiyor. Çiftleşme görmedim çok bakamıyorum belkide öiftleşmişlerdir emin değilim.

Bir sorum var. Dişi 2 gündür fena kalamar tüketmeye başladı. Bu nedir yeni yunurta derdinde mi ? Ne yapmam gerekiyor. Çiftleşme görmedim çok bakamıyorum belkide öiftleşmişlerdir emin değilim.

Zannetmiyorum. Bizim dişi kuluçkada iken erkek kuş da deli gibi tüketmeye başlamıştı.

Geri