muhabbetkusu.com.tr KIRAATHANESİ / SOHBET SERBEST

Maşallah çok tatlı lar ya ilk çıktıklarında bene besledimi merak ettim öğlen eve uğradım koca kamyonla kontrol etmek için kursak sarı idi çok dolu değil ama vardı birşeyler

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Cok sagol :) Bu simdi cikdi yarin bu saatlere kadar besleme zamani var insallah besler acemi ama umutluyum cunku yavrusunu koruyor ustunden kalkmior kaldirsam dahi geri girior elim icindeyken elimi isirior kabugu almak icin soktugumda takipdeyim bakalim napicak :)

Maşallah çok tatlı lar ya ilk çıktıklarında bene besledimi merak ettim öğlen eve uğradım koca kamyonla kontrol etmek için kursak sarı idi çok dolu değil ama vardı birşeyler

Cok sagol :) Bu simdi cikdi yarin bu saatlere kadar besleme zamani var insallah besler acemi ama umutluyum cunku yavrusunu koruyor ustunden kalkmior kaldirsam dahi geri girior elim icindeyken elimi isirior kabugu almak icin soktugumda takipdeyim bakalim napicak :) azda olsa sarilik yeterli ilk bi kac gun az beslior anne kursak sutuyle 4 5gunden sonra sisiriyor kursagi

Cok sagol :) Bu simdi cikdi yarin bu saatlere kadar besleme zamani var insallah besler acemi ama umutluyum cunku yavrusunu koruyor ustunden kalkmior kaldirsam dahi geri girior elim icindeyken elimi isirior kabugu almak icin soktugumda takipdeyim bakalim napicak :) azda olsa sarilik yeterli ilk bi kac gun az beslior anne kursak sutuyle 4 5gunden sonra sisiriyor kursagi
Şu verse bile yeter bence çabasını gösterir zaten ilk şu gibi sıvı veriyor

Mavis taikimin ilk yavrusu cıktı arkadaşlar gece çıkmış yumurtadan sabah kursak sanki çok az sıvı vardı bakalım inşallah besler artık t3crubeli çiftlerimden bile korkar oldum maşallah.demeden gecmeyelim [emoji16][emoji16][emoji16]
bdc776872e7dd44be576fca3010d67d0.jpg

Maşaallah Maşaallah
Darısı bize

Cok sagol :) Bu simdi cikdi yarin bu saatlere kadar besleme zamani var insallah besler acemi ama umutluyum cunku yavrusunu koruyor ustunden kalkmior kaldirsam dahi geri girior elim icindeyken elimi isirior kabugu almak icin soktugumda takipdeyim bakalim napicak :)
Benim dişi akşam 9 da çıkan yavrusunu beslemedi ertesi gün akşam 5 de eve geldim da olmuştu benceb24 saat verme

Benim dişi akşam 9 da çıkan yavrusunu beslemedi ertesi gün akşam 5 de eve geldim da olmuştu benceb24 saat verme

Kontrol yapdım hafıf sislık var gibi yine kontrol edicem olmassa elle beslerım anne alisana kadar ama inşallah gerek kalmaz

Kontrol yapdım hafıf sislık var gibi yine kontrol edicem olmassa elle beslerım anne alisana kadar ama inşallah gerek kalmaz
Bir haftaya kadar o kadar zor oluyor ki zibidiler yerinde durmuyor tutmaya korkuyor insan

Hadi gözünüz aydın :) darısı diğer yavrularaa.

Ta taaamm. Bunlar kocamn oluyoo :) acabs hepsi çek mi

Ekli dosyalar

• Screenshot_20180408-122700.jpg
    Screenshot_20180408-122700.jpg
    304.1 KB · Görüntüleme: 5
Bu bebişin gövde rengi ne oldu şimdi :) mavi değil gri değil yeşil de değil ne bu :))

Ekli dosyalar

• 20180408_123257.jpg
    20180408_123257.jpg
    1.2 MB · Görüntüleme: 9
  • 20180408_123239.jpg
    20180408_123239.jpg
    1.3 MB · Görüntüleme: 5
Sabah kahvaltıları tamam servis edildi
Yumurta maması
Içerik
Yumurta havuç pancar kuru ekmek bebe biskuvisi prebiyotik irmik mama kanlara konduktan sonra üstlerine multi vitamin ve sağlık tohumu sonra sabah yavrusu çıkan takımın ikinci yavrusu çıkmış az da olsa beslemiş diğer bir takımda ilk yavrusunu çıkarmış ilk kuluçka olmasına rağmen kursagi iyi derecede dolu idi bir takımım erkek dişi iikisde kabardı ishal sebebini anlamadım ama hemen karantinaya aldım kuşları inşallah birşey olmaz amanerkwgin durumu biraz ciddi gibi antibiyotik olmadığı için avı diare ile mudahele etmeye çalışıyorum

c30121b8bf6731ee4d298064347ed88a.jpg
6b6267ebd1ef52c249a5fc81a8301592.jpg
2ff0aa5b8ea501b9bca964513b19c85b.jpg

Sabah kahvaltıları tamam servis edildi
Yumurta maması
Içerik
Yumurta havuç pancar kuru ekmek bebe biskuvisi prebiyotik irmik mama kanlara konduktan sonra üstlerine multi vitamin ve sağlık tohumu sonra sabah yavrusu çıkan takımın ikinci yavrusu çıkmış az da olsa beslemiş diğer bir takımda ilk yavrusunu çıkarmış ilk kuluçka olmasına rağmen kursagi iyi derecede dolu idi bir takımım erkek dişi iikisde kabardı ishal sebebini anlamadım ama hemen karantinaya aldım kuşları inşallah birşey olmaz amanerkwgin durumu biraz ciddi gibi antibiyotik olmadığı için avı diare ile mudahele etmeye çalışıyorum

c30121b8bf6731ee4d298064347ed88a.jpg
6b6267ebd1ef52c249a5fc81a8301592.jpg
2ff0aa5b8ea501b9bca964513b19c85b.jpg
Hayırlı olsun maşallah benimde ikinci bebe yarına çıkar en geç çünkü yumurta da baya çatlak var pit pit sesi gelıo 17.gün bugün :) geçmiş olsun inşallah tez zamanda duZelir

Geri