muhabbetkusu.com.tr KIRAATHANESİ / SOHBET SERBEST

ebe sen işten çıktın heralde bukez temelli :D
hahahahah yok ya kardesım ben yıllık ızındeyım soylemeyı unuttum yılbası tatılı gırdıya bende patrondan ızın ıstedım hem ozel meseleler vardı hemde bıraz dınleneyım dedım bu hafta evdeyım pazartesı ısdeyım ama ıyı oldu evde olmam yoksa nası ebe olurdum :D

ebe sen işten çıktın heralde bukez temelli :D
hahahahah yok ya kardesım ben yıllık ızındeyım soylemeyı unuttum yılbası tatılı gırdıya bende patrondan ızın ıstedım hem ozel meseleler vardı onemlı hemde bıraz dınleneyım dedım bu hafta evdeyım pazartesı ısdeyım ama ıyı oldu evde olmam yoksa nası ebe olurdum :D

:D ohhh yatış :) hadi bakalım biz yardırıyoruz. bütün senkörler durdu bizim işler açıldı anasını satayım. yoğun baya

Bide onumuzdeki sali gunu egitmek icin bi yavru alacam show yada jumbo dusunuyorum ne tavsiye edersinjz

Bide onumuzdeki sali gunu egitmek icin bi yavru alacam show yada jumbo dusunuyorum ne tavsiye edersinjz
butcen hangısıne yeterse bende jumbo var cok guzel kusdur ırı ama showları pek begenmıorum onlar cok abartı tuylu ama tabı renkler ve zevkler tartısılmaz sana kalmıs hepsıde cok guzel :)

kullandım ben izin mizin kalmadı :S benimde ihtiyacım var ah şu piyango bi çıkmadıki temelli izne çıkayım :D

O zaman jumbo alayim peki ileride es alirsam buna yani uretmek icin sknti olur mu

ben olsam erkeği show jumbo alırdım ama :) dişiyi de iri mesela ingiliz veya söylendiği gibi düz jumbo alırdım.

Gri olanlar cok guzel baktim netten tam yesilde iyi hem tam yesil olsa yawrularida guzel olur

Gri olanlar cok guzel baktim netten tam yesilde iyi hem tam yesil olsa yawrularida guzel olur
evet bende grı ve yesılı cok sevıyorum jumbom zeytın yesılı alt kısmı lacıvert cok hos duruor bıde grı sarı yuz yavrum var oda cok tatlı o yerlı kus grı bıde jumbo olsa cok daha guzel olur ama yesılde keza cok guzel

evet bende grı ve yesılı cok sevıyorum jumbom zeytın yesılı alt kısmı lacıvert cok hos duruor bıde grı sarı yuz yavrum var oda cok tatlı o yerlı kus grı bıde jumbo olsa cok daha guzel olur ama yesılde keza cok guzel
Yarin saat 3 te haber gelecek hangi renkler varmis adamin elinde ona gore karar verecem carsambada elimde olur

Geri