muhabbetkusu.com.tr KIRAATHANESİ / SOHBET SERBEST

havucu rendeleyerek deneyin birde diğer malzemelerle karıştırmadan. Belkide kemiremedikleri için yanaşmıyorlar.

işkencenin böylesi :D

yok ya valla işkence yapmıyorum. O kendisi fazla heyecanlı yemi hazırlayana kadar çıldırıyor. :D Yeme karşı aşırı duyarlı. :D yemlik dolu olsun çekip tekrar takıyım yine böyle yapıyo. Fazla heycandan hep bunlar :D

işkencenin böylesi :D
şakir esım aradı dıokı lıtıno dısı yuvadaymıs erkekde kapısında ımıs esımı faark edınce yuvanın agzına gelmıs erkek yem kusup kasımaya baslamıs devamlı kur yapıormus :D suprız yapmasın bunlar bana ıyıkı satmamısım erkegı valla :D

yok ya valla işkence yapmıyorum. O kendisi fazla heyecanlı yemi hazırlayana kadar çıldırıyor. :D Yeme karşı aşırı duyarlı. :D yemlik dolu olsun çekip tekrar takıyım yine böyle yapıyo. Fazla heycandan hep bunlar :D
heheheh masallah cok guzel haraketlı kus bırazda ac :D

Hiç doymuyor ki. Gören aç bırakıyorum sanır. Az daha bilse konuşmayı millete ayak yapar abillelim aplalalım biyem parası der. :D
hahaha sen onu eyıt ıı para kazanırsın dılencılıkden valla hehehhee cok tatlı bı kus valla cok akıllı ısını bılıor :D

1 lira verseğeee :D haha koptum ya

ömer ciddi düşünüyorum he benim kuşları sana getirip bir süre bırakmayı..

şimdiye kadar olmadı biraz daha zorlarsam işimden kovulacağım yaa resmen gülüyorum. ben az uzak kalayım forumdan yoksa sıkıntı. görüşürüz :D

Fazla hareket de başa bela :D Naptıklarını bilmiyorlar gidip yoğurdun içine düşüyorlar. :D ya da havada birbirlerine çarpıyorlar :D

1 lira verseğeee :D haha koptum ya

ömer ciddi düşünüyorum he benim kuşları sana getirip bir süre bırakmayı..
hehehehe getır bırak dıom sana sen getırmıon kardesım ben napım :D ama sana cıft ayarlıcam ozaman gelıp kendın alcan gerek kalmaz bunlara :D tabı ozamana senın kuslar 2. kuluckayı bıtırır hehehe :D

Erkek daha oncedenmı kafesdeydı yoksa dısı in kafesine mı attın ole ise yerını koruyor sahipleniyordur bı dıerı ıse birbirlerini tanımıyorlar ve alısma sureci lazım eger dısı erkeğe zarar veriyorsa ayrı kafeslerde yan yana koyun bır sure birbirlerine alıssınlar daha sonra birleştirin ciddi zarar vermiyorsa bırakın zamanla duzelırler alısdıkca[/Q
Erkek daha oncedenmı kafesdeydı yoksa dısı in kafesine mı attın ole ise yerını koruyor sahipleniyordur bı dıerı ıse birbirlerini tanımıyorlar ve alısma sureci lazım eger dısı erkeğe zarar veriyorsa ayrı kafeslerde yan yana koyun bır sure birbirlerine alıssınlar daha sonra birleştirin ciddi zarar vermiyorsa bırakın zamanla duzelırler alısdıkca
ilk erkek kafesteydi,dişi kuş ölünce yanına aldık,normalde birbirlerinin tüylerini temizliyorlar,öpüşüyorlar,ama uyku saati geldiği zaman benim zilli durmuyor, erkekte garibim ordan oraya uyumaya yer arıyor,turkuaz rengi olan erkek, diğeri beyaz olan da dişi

Ekli dosyalar

• Windows Fotoğraf Görüntüleyicisi Duvar Kağıdı.jpg
    Windows Fotoğraf Görüntüleyicisi Duvar Kağıdı.jpg
    166.9 KB · Görüntüleme: 7
Geri