Muhabbet kuşu cinsiyet, ırk ve yaş tahmini - sorularınızı buraya yazabilirsiniz.

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan alpdna
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Erkeğimin tahmini yaşını ve ırkını, dişi olduğunu tahmin ettiğim kuşumunsa hem kesin cinsiyetini, hem tahmini yaşını, ırkını, hem de kızgınlıkta olup olmadığını merak etmekteyim. Erkeğim kızgınlıkta, dişim de kızgınlıktaysa karantinası dolunca erkeğimin yanına atacam. Zaten eş tutsunlar diye aldım dişiyi daha yeni. Fotoları ve videoları tek tek yükleyerek vakit kaybı olmasın diye herkese açık iCloud Paylaşılan Albümüm’ e yükledim topluca:
My iCloud

Dipnot: Sayın Yetkililer; lütfen bu son mesajımı silmeyiniz. Sizler yeni mesajlarımı sildikçe, insanlar sadece iCloud linki görüyorlar ve bu linkle ne yapacaklarını bilmiyorlar. İlle mesaj kirliliği olmasın diyorsanız bir üstteki sadece link paylaştığım mesajımı silebilirsiniz çünkü aynı linki bu mesajımda da paylaştım. İlk mesajımı ben hiç bir şekilde düzenleyemiyor, silemiyor ya da değiştiremiyorum. Hiç bir seçenek çıkmıyor bununla ilgili Rapor yazısının yanında. Bu sebeple; ayrı bir mesajla derdimi anlatmaya mahkum kalıyorum.

Son düzenleme:
Bu bölümü görmeden konu açmıştım, yeğenimin kuşu 1,5 yaşında ben dişi olarak söyledim sizin tesbitiniz nedir
2cpL4_RjJ.jpeg

Merhaba. Bende bilmeden konu açmıştım 😅
2 haftalık. Yavru aldım. Şimdi bu yeni arkadaşım acaba dişi mi yoksa erkek mi? Ve ırkı nedir?
(Gerçi farketmez ama merak ettim. Sağlıklı olsun da ne olursa olsun 🙏🩵)

Geri