Muhabbet kuşu cinsiyet, ırk ve yaş tahmini - sorularınızı buraya yazabilirsiniz.

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan alpdna
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
2 aylık diye aldım erkek dediler yaş ırk cins cinsiyet sizce nedir

Ekli dosyalar

• IMG_6047.jpeg
    IMG_6047.jpeg
    152.5 KB · Görüntüleme: 58
  • IMG_6046.jpeg
    IMG_6046.jpeg
    144.7 KB · Görüntüleme: 38
  • IMG_6042.jpeg
    IMG_6042.jpeg
    136.7 KB · Görüntüleme: 36
Yas ve cinsiyet ogrenebilirmiyom. Petshop farkli birsey dedi ve veteriner de farkli birsey dedi kafamiz karisti acikcasi ona gore es bakicam cocuguma. Tesekkurler.
IMG-20231128-WA0009.jpg

Erkek ama kuşun gagasında mantar var. Eczaneden Trosyd mantar kremi alığ kulak çöpüyle günde iki kere gagasına sürünüz.
Veterinere goturdum onun icin mantar olmadigini soylediler. O fotograftan sonra zaten kuculmeye basladi 4 gun onceki fotografti o dun veteriner kontrol etti. Tesekkurler ilginiz icin.

Ve
Veterinere goturdum onun icin mantar olmadigini soylediler. O fotograftan sonra zaten kuculmeye basladi 4 gun onceki fotografti o dun veteriner kontrol etti. Tesekkurler ilginiz icin.
Veterinere saygısızlık etmek istemem ama bu hobiden az çok anlıyorsam kuşta mantar var. O küçük kitle dışında gagasına bakarak söylemiştim. Gagasındaki beyaz beyazlıklar mantar olduğunu gösteriyor. 3 ay sonra önünüze alamayacak hale gelecek. Ben olduğuna eminim.
Rica ederim.

Ve

Veterinere saygısızlık etmek istemem ama bu hobiden az çok anlıyorsam kuşta mantar var. O küçük kitle dışında gagasına bakarak söylemiştim. Gagasındaki beyaz beyazlıklar mantar olduğunu gösteriyor. 3 ay sonra önünüze alamayacak hale gelecek. Ben olduğuna eminim.
Rica ederim.
Gerci veterinerde disi demisti kusa erkek diye almistim. Aklimda soru isareti kaldi bende mantardan supelendim ama veteriner degil diyince rahatlamistim baska bir veterinere daha gotureyim olmazsa. Yavruya durduk yere ilac verip baska skntilar ciksin istemiyorum. Tesekkurler.

Gerci veterinerde disi demisti kusa erkek diye almistim. Aklimda soru isareti kaldi bende mantardan supelendim ama veteriner degil diyince rahatlamistim baska bir veterinere daha gotureyim olmazsa. Yavruya durduk yere ilac verip baska skntilar ciksin istemiyorum. Tesekkurler.
Yukarıdaki kremi forumda bu durumdaki birçok kuş sahibine önerdim ve güzel sonuçlar alındı. Ekstra bir ilaç kullanmanıza gerek kalmaz. Geçmiş olsun.

Yukarıdaki kremi forumda bu durumdaki birçok kuş sahibine önerdim ve güzel sonuçlar alındı. Ekstra bir ilaç kullanmanıza gerek kalmaz. Geçmiş olsun.
Elimde var zaten ilactan nasil kullanacagimi arastiriyordum zehirliyormus sanirim yerse ilaci vazalin onerende olmus. Vazalin gecirirmi bilginiz varmi bu konuda. Tesekkurler tekrardan.

Elimde var zaten ilactan nasil kullanacagimi arastiriyordum zehirliyormus sanirim yerse ilaci vazalin onerende olmus. Vazalin gecirirmi bilginiz varmi bu konuda. Tesekkurler tekrardan.
Gagasındakini yiyemez dediğim trosyd kremi sürün. Birini ışık kapatmadan hemen önce sürün ki direkt uyusun. Kulak çöpü yardımıyla ince tabaka halinde sürün. İnce tabaka sürerseniz yerse de bir şey olmaz. Yeni sorularınız için yeni konu açarsanız daha iyi olur. Burası başka bir konu çünkü...
İyi forumlar ✨

Ekli dosyalar

• IMG_6181.jpeg
    IMG_6181.jpeg
    126.7 KB · Görüntüleme: 18
  • IMG_6182.jpeg
    IMG_6182.jpeg
    119.6 KB · Görüntüleme: 14
  • IMG_6184.jpeg
    IMG_6184.jpeg
    116.8 KB · Görüntüleme: 20
Tekrar çektim bakabilir misiniz scaba ve ne yaparsam yapayım elime gelmiyor kaçıyor

Maalesef yem dal darı ne yaparsam gelmiyor sürekli konuşuyorum salınca hep uzak yerlerde yakınlaşabilirse daha yakın çekim yapacağım
Şuan ilk defa daldarı bu kadar mesafeden çekebildim ceresi belli
Oluyor mu

Ekli dosyalar

• IMG_6189.jpeg
    IMG_6189.jpeg
    131.6 KB · Görüntüleme: 15
  • IMG_6190.jpeg
    IMG_6190.jpeg
    110 KB · Görüntüleme: 23
Merhaba bir kuş sahiplendim satıcısı erkek yavru olduğunu söyledi siz ne düşünüyorsunuz değerli görüşlerinizi bekliyorum.

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2023-12-05 at 21.52.45.jpeg
    WhatsApp Image 2023-12-05 at 21.52.45.jpeg
    128.1 KB · Görüntüleme: 36
  • WhatsApp Image 2023-12-05 at 21.52.47 (2).jpeg
    WhatsApp Image 2023-12-05 at 21.52.47 (2).jpeg
    136.5 KB · Görüntüleme: 29
  • WhatsApp Image 2023-12-05 at 21.52.47.jpeg
    WhatsApp Image 2023-12-05 at 21.52.47.jpeg
    169 KB · Görüntüleme: 32
Geri