Muhabbet kuşu cinsiyet, ırk ve yaş tahmini - sorularınızı buraya yazabilirsiniz.

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan alpdna
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Görsel atmadı video attım bu yüzden dosya boyutu yüksek dedi
Açık sarı ve mavi dişi, mavi olan yaşça baya büyük ve açık sarı hasta görünüyor 😔 Sarı olanda erkek doğru. İkisi yavru mavi yetişkin.

Açık sarı ve mavi dişi, mavi olan yaşça baya büyük ve açık sarı hasta görünüyor 😔 Sarı olanda erkek doğru. İkisi yavru mavi yetişkin.
Çok teşekkür ed tüm evet açık sarı olan eve geldikten sonra ishal olduğunu fark ettim vitamin ve ishal ilacı verdim mama ve yem takviyesi yaptım konusturucu ve kisiztirici tarzdaki yemlerden de bıraktım toparlanacak darı ve kreker de var içerde

Çok teşekkür ed tüm evet açık sarı olan eve geldikten sonra ishal olduğunu fark ettim vitamin ve ishal ilacı verdim mama ve yem takviyesi yaptım konusturucu ve kisiztirici tarzdaki yemlerden de bıraktım toparlanacak darı ve kreker de var içerde
Hazır krakerse vermeyin hiç sağlıklı değil hatta zararlı, internette tarifler var evde kendiniz yapabilirsiniz 🤗

Çok teşekkür ederim evet yetişkin sahibi öldükten sonra kendini yolmaya başlamış bende kıyamadım aldım veterinere götürdüm bakıyorum diğer 3 kusumla birlikte

İştah açıcı e vitamini ishal vs gibi vitaminler almak istiyorum hangi marka alayım öneri varmı mesela apex marka iyi mi
Bende o kadar bilmiyorum hocam, kuşun dişi olduğundan eminim ama o kadar çeşit marka vitamin kullanmadım. Röhnfried öneriliyor onlardan aldım prebiyotik multivitamin ve b vitamini. İnternet sitelerinde daha çok çeşidini görüyorum aradığınız vitaminleri röhnfried satıyorsa alabilirsiniz, tek verebilecğeim öneri bu 🙂

Arkadaşlar hastalık için nereye yazmam lazım, zaten bu gün petshopa ve veterinere soracam fakat çok merak ettim.
Yardımcı olabilirseniz mutlu olurum :)

Merak ettiyseniz şöyle açıklayayım; 2 ay önce 2 tane 3-4 aylık muhabbet kuşu aldık. Aralarından biri "sanırım daha küçük olanı" 1 ay sonra ishal oldu ve bu gün kusmaya başladığını fark ettim. Hareketsiz ve hapşurmuyor. Akşam dışında da uyuyor.
"1 aydır ishal ve yaklaşık 2 haftadır kusuyor. Ve evet fazladan vitamin verdim."

Çoğu veteriner muhabbet kuşu dan anlamiyor yeme içmesine bakın yemden düşmesin isal ilacı ve probiyotik vermeye devam edin mama ve yeşillikleri kesin malum yaz sıcağı yumurta sıkıntı ve en son olarak yemini değiştirin yemden olabilir uzun süreli ishal sıkıntı
Arkadaşlar hastalık için nereye yazmam lazım, zaten bu gün petshopa ve veterinere soracam fakat çok merak ettim.
Yardımcı olabilirseniz mutlu olurum :)

Merak ettiyseniz şöyle açıklayayım; 2 ay önce 2 tane 3-4 aylık muhabbet kuşu aldık. Aralarından biri "sanırım daha küçük olanı" 1 ay sonra ishal oldu ve bu gün kusmaya başladığını fark ettim. Hareketsiz ve hapşurmuyor. Akşam dışında da uyuyor.
"1 aydır ishal ve yaklaşık 2 haftadır kusuyor. Ve evet fazladan vitamin verdim."

Çoğu veteriner muhabbet kuşu dan anlamiyor yeme içmesine bakın yemden düşmesin isal ilacı ve probiyotik vermeye devam edin mama ve yeşillikleri kesin malum yaz sıcağı yumurta sıkıntı ve en son olarak yemini değiştirin yemden olabilir uzun süreli ishal sıkıntı
Tamam çok teşşekürler :)

Irkları nedir

Ekli dosyalar

• 1687330363991137971547577155025.jpg
    1687330363991137971547577155025.jpg
    807.5 KB · Görüntüleme: 11
Geri