Muhabbet kuşu cinsiyet, ırk ve yaş tahmini - sorularınızı buraya yazabilirsiniz.

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan alpdna
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Tamam teşekkürler fotoğrafta kuşun bi sıkıntısı var mi acaba tüy olması gereken yerde tüy olmaması tedirgin etti beni bide yumurta maması, marul ,yulaf gibi şeyler vereyim mi kuşa yavru olduğu için ağır gelir mi kuşa
Kuşun kuruyken fotoğrafını atar mısınız ? ıslak olduğu için pek belli değil tüyleri.
bilmiyorum ama vermeyin siz genede 5-6 aylık olmadan.

Kuş şimdi yem yemeye başladı ama yemligin içine giriyor öyle yemeye çalışıyor o yüzden yemligin kapağını çıkardım ama yemini kıramıyor omdan kafese dal dari taktım yem yemeye nasıl alistirabilirim 2 aylık dediniz şimdiye kadar kırması gerekmez miydi

Herkese selamlar, kuşlarımı yeni aldım. Yeşil için erkek, beyaz için dişi dendi. Kuşlarımın cinsiyeti ve yaşı hakkında bana yardımcı olabilir misiniz? Ayrıca yeşil kuşumun yüz kısmı çok tüylü gibi, acaba cinsi nedir? İkisi aynı cins midir?

Merhaba, kuşlarımın cinsiyetlerini yaşlarını ve ırk larını öğrenebilir miyim? Şimdiden teşekkürler.

Merhaba, kuşlarımın cinsiyetlerini yaşlarını ve ırklarını öğrenebilir miyim? Şimdiden teşekkürler.

Ekli dosyalar

• 20210529_080446-min.jpg
    20210529_080446-min.jpg
    515.1 KB · Görüntüleme: 25
  • 20210529_080545-min.jpg
    20210529_080545-min.jpg
    486.3 KB · Görüntüleme: 18
  • 20210529_080444-min.jpg
    20210529_080444-min.jpg
    459.4 KB · Görüntüleme: 19
Herkese selamlar, kuşlarımı yeni aldım. Yeşil için erkek, beyaz için dişi dendi. Kuşlarımın cinsiyeti ve yaşı hakkında bana yardımcı olabilir misiniz? Ayrıca yeşil kuşumun yüz kısmı çok tüylü gibi, acaba cinsi nedir? İkisi aynı cins midir?

Çiftleşmeleri için aldıysanız kuşlar 4 aylıktan küçük. Çiftleşemezler.

Geri