Muhabbet kuşu cinsiyet, ırk ve yaş tahmini - sorularınızı buraya yazabilirsiniz.

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan alpdna
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Ekli dosyalar

• 20210527_230700-01.jpeg
    20210527_230700-01.jpeg
    480.4 KB · Görüntüleme: 20
Tam çektirmedi resmi bu gene idare eder

Ekli dosyalar

• 20210528_112404.jpg
    20210528_112404.jpg
    849.4 KB · Görüntüleme: 14
Selamün Aleyküm
Yeni bir kuş aldım çok hareketli bir kuş maşallah yeni almama rağmen kafeste hemen elime gelip elimde durdu sonra kuyruk tarafı dikkatimi çekti tüy yoktu orada acaba bi sıkıntı olur mu bide göğsü sert gibi geldi bana resimlerden bi sıkıntı olup olmadığına bakabilir misiniz bide cinsiyet ve kaç aylık olduğuna bana dişi ve 4 aylık dendi

Selamün Aleyküm
Yeni bir kuş aldım çok hareketli bir kuş maşallah yeni almama rağmen kafeste hemen elime gelip elimde durdu sonra kuyruk tarafı dikkatimi çekti tüy yoktu orada acaba bi sıkıntı olur mu bide göğsü sert gibi geldi bana resimlerden bi sıkıntı olup olmadığına bakabilir misiniz bide cinsiyet ve kaç aylık olduğuna bana dişi ve 4 aylık dendi

Ben fotoğraf ve video yukleyemiyorum kusura bakmayın 2,35 mb lik dosyaya büyük diyor :(

Kuş 4 aylıktan küçük 5-6 aylık olunca fotoğraf atarsınız
Tamam teşekkürler fotoğrafta kuşun bi sıkıntısı var mi acaba tüy olması gereken yerde tüy olmaması tedirgin etti beni bide yumurta maması, marul ,yulaf gibi şeyler vereyim mi kuşa yavru olduğu için ağır gelir mi kuşa

Geri