Muhabbet kuşu cinsiyet, ırk ve yaş tahmini - sorularınızı buraya yazabilirsiniz.

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan alpdna
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Benim 2.5 yaşında bı erkek muhabbet kuşum vardı bunu Es olarak aldım 1.5 yaşında dediler, erkek kuşum sürekli dişinin peşinde ve ağzına yem kusuyor diside kabul ediyor. Fakat dokunmak kaşımak istediğinde kızıyor ve kovalıyor erkek kuşumu daha 3 4 gündür aynı kafesteler sizce durum ne anlaşırlar mı zamanla ? Erkek kuşumun görselini de ekledimEkli dosyayı görüntüle 54120
çok sert ısırıyorsa kuşu ayırın başka kafese koyun 4-5 gün sonra birleştirirsiniz, ben bukadar biliyorum umarım doğru bilgi vermişimdir.

çok sert ısırıyorsa kuşu ayırın başka kafese koyun 4-5 gün sonra birleştirirsiniz, ben bukadar biliyorum umarım doğru bilgi vermişimdir.
Zaten cevap vermişsiniz özür dilerim. İssirma yok sadece erkek kuş dişinin omzuna dokunmaya çalışınca gagasıyla vuruyor ittiriyor ama erkek yem kusunca alıyor kovalamiyor.

Muhabbet kuşu cinsiyet, ırk ve yaş tahmini sorularınızı sadece bu konu altında yapabilirsiniz.

Artık bu bölümde yeni konu açılmayacaktır, bu konu üzerinden bütün sorularınıza cevap verilecektir.
Aynı mesajı birden fazla göndermeyiniz ve mesajlarınıza resim eklemeyi unutmayınız.
Bu kategori dışında açılan cinsiyet, ırk ve yaş tahmini konularınız silinecektir.

Soru sormadan önce lütfen bu sabit konuları inceleyiniz.

Ekli dosyalar

• 179436.jpg
    179436.jpg
    24.7 KB · Görüntüleme: 8
Arkadaşımda kızışmış erkek var. Bir arkadaş tatile giderken 3 hftalığına başka bir kuş bırakmış arkadaşıma. Dişi mi erkek mi bu arkadaşlar?

Geri