Muhabbet kuşu cinsiyet, ırk ve yaş tahmini - sorularınızı buraya yazabilirsiniz.

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan alpdna
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Cinsiyetini söyler misiniz?

Ekli dosyalar

• Screenshot_20201126-182611_Gallery.jpg
    Screenshot_20201126-182611_Gallery.jpg
    587.4 KB · Görüntüleme: 38
Muhabbet kuşumun 2 ay sonra dişi olduğunu öğrendim. Ama değiştirmeye kıyamadım hatta götürdüm değiştirmek için gözlerimin icine baktı resmen 😊 elimden gitmek istemedi bende değiştirmedim dişi de olsa besleyeceğim sizce konuşur mu dişi de olsa

IMG_20201126_223213.jpg

Muhabbet kuşumun 2 ay sonra dişi olduğunu öğrendim. Ama değiştirmeye kıyamadım hatta götürdüm değiştirmek için gözlerimin icine baktı resmen 😊 elimden gitmek istemedi bende değiştirmedim dişi de olsa besleyeceğim sizce konuşur mu dişi de olsa

Ekli dosyayı görüntüle 48977
Tabii ki konuşur.
Umarım, yanınızda sağlıkla ve huzurla yaşar.

IMG_20201127_163012.jpg
IMG_20201127_163241.jpg
IMG_20201127_163039.jpg
merhaba. Cinsiyeti nedir bu arkadaşımın 🤗erkek ve yavru diye alınmıştır 🤔

Net göremiyorum ama burun deliklerinde bariz beyazlıklar yoksa, erkektir.
Yüksek ihtimalle erkek bir kuşu besleyeceksiniz. Ömrü uzun ve huzurlu olsun.

Kardeşler bu kuş erkek mi ? Cinsi nedir ben bunu erkek diye aldım ama bazı kişiler dişi diyor kafamı karıştırıyor.burun deliklerinin etrafında açık mavilik var beyaza benzemiyor arada orası genişliyor ama sonra tekrar mor rengine dönüyor
IMG_20201106_140347_HDR-min.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Net göremiyorum ama burun deliklerinde bariz beyazlıklar yoksa, erkektir.
Yüksek ihtimalle erkek bir kuşu besleyeceksiniz. Ömrü uzun ve huzurlu olsun.
Daha net bir fotoğraf atıyorum. İlginiz ve cevabınız için çok teşekkür ederim 🤗 ırkı ve yaşı konusunda tam bir fikir edinebilir miyiz

Ekli dosyalar

• IMG_20201127_180451.jpg
    IMG_20201127_180451.jpg
    675.9 KB · Görüntüleme: 16
Arkadaşlar bende de muhabbet kuşu var ancak kuşum erkek mi dişi mi bir türlü anlayamadım. İlk başta ceresi lila rengiydi ve erkek sanıyordum. Ancak sonradan krem rengine dönünce emin olamadım. Sorduğum pet shopculardan kimisi dişi dedi kimisi de bu kuşa dişi diyen kuştan anlamıyodur dedi. Yardımcı olabilcek var mı ? Bugün çektiğim fotoğrafını da yükledim. Şimdiden teşekkürler.

Ekli dosyalar

• 7E216C5E-64DD-41AC-9DDC-87C401762CD0.jpeg
    7E216C5E-64DD-41AC-9DDC-87C401762CD0.jpeg
    704.4 KB · Görüntüleme: 21
Arkadaşlar bende de muhabbet kuşu var ancak kuşum erkek mi dişi mi bir türlü anlayamadım. İlk başta ceresi lila rengiydi ve erkek sanıyordum. Ancak sonradan krem rengine dönünce emin olamadım. Sorduğum pet shopculardan kimisi dişi dedi kimisi de bu kuşa dişi diyen kuştan anlamıyodur dedi. Yardımcı olabilcek var mı ? Bugün çektiğim fotoğrafını da yükledim. Şimdiden teşekkürler.
Kuş kaç yaşında şuan?

Gün ışığında çekilmiş bir fotoğraf atın.

Geri