kuşumun alt kısmında şişlik ve morarma

Dışkı normal değil maalesef

Vetroyal veteriner kliniği, gül veteriner kliniği, kamacı veteriner kliniği, petheart veteriner kliniği egzotik hayvanlara bakıyor

merhaba ben 4 in 1 mix diye bi ilaç kullandım ama maalesef oda işe yaramadı ondan önce de tetramezatin kullanmıştım dışkı popoya yapisiyor orada birikiyor sürekli temizliyorum yemek yiyor ama az vermeye çalışıyorum iştahı çok açık aşırı yiyor kendininkini bitirip yandaki kuşun kafesine girip onlarıda yiyor (kafesin kapaklarını gündüz kapamıyorum) ama tam olarak neyi var bilmiyorum yağlanmaysa eğer nasıl geçebilir ne yapmam lazım hareket ettiriyorum zaten ediyor gün boyu kafes dışında güncel resimlerini bidaha atsam

hocam yanlıs yazdım 4 in 1 mix i 5 gün kullandım 3 gün probiyotik adı diyazyme bugünde gervit diye damla damlattım akşamda temiz su koydum

veterinerde önemli bişey olmadıgını şişliginde önemli olmadığını söylemişti riskli bişey degil demisti zaten sert bi şişlik degil çok

dünde haşlanmış yumurta verdim çok seviyor ama ishal diye bayadır vermiyorum ek gıda havuç vs de seviyor bunları versem sorun olur mu acaba birde konuştugum kişiler bagırsak enfeksiyonu dedi hep :(

Geri