kuşum uzun tüylerini kırıyor

Kafes tabanına tuvalet kağıdı koyun 3,4 tane dışkı yapsın bakalım. Kusmuğu kokuyor mu? Gaga ve çevresi kokuyor mu?
Kusmuğu kokuyor. Kusarken öğürür gibi ses çıkardı ağzından beyaz sıvı çıktı. Daha öncede kur yapıp kusar ama ilk defa böyle denk geldim. hiç ara vermeden kustu. kafesine girdi uyuyor dışkısını yapar yapmaz atıcam

Kusmuğu kokuyor. Kusarken öğürür gibi ses çıkardı ağzından beyaz sıvı çıktı. Daha öncede kur yapıp kusar ama ilk defa böyle denk geldim. hiç ara vermeden kustu. kafesine girdi uyuyor dışkısını yapar yapmaz atıcam
Tamam, iştahı nasıl.

dışkısında sarılık var ilk defa böyle oluyor

CE5988-D0-82-E9-4833-BBCE-CAF393-B3-BEA5
Kuş yem yesin yem yedikten sonra dışkı fotoğrafı atın. Aç kalan yada yem yemeyen kuşların dışkıları sadece beyaz ya da sarı renklerinde olabiliyor. Dediğim şekilde yem yesin biraz ondan sonra dışkı fotoğrafı atarsınız. :)

Kuş yem yesin yem yedikten sonra dışkı fotoğrafı atın. Aç kalan yada yem yemeyen kuşların dışkıları sadece beyaz ya da sarı renklerinde olabiliyor. Dediğim şekilde yem yesin biraz ondan sonra dışkı fotoğrafı atarsınız. :)
yem ve yula yedirdim sabahtandır böyle yine dışkıladı aynı şekil

Cevabınız için teşekkür ederim. Kafesinden çıkınca dışkı yapıyor, kafesinde durmuyor. O yüzden öyle atmak zorunda kaldım.
Anladım. Kafes içinde kalsın 3,4 tane daha dışkı yapsın. Ondan sonra salın.

merhaba daha öncede yazmıştım. Yine tüy dökümüne girdi kuşum ve sağ kanadı bir türlü düzelmedi, çıkanı kırıyor fotoğraftanda belli olacağı gibi. Nekton s kullanıyorum. Başka ne yapabilirim.

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2020-06-27 at 23.47.21 (1).jpeg
    WhatsApp Image 2020-06-27 at 23.47.21 (1).jpeg
    130.6 KB · Görüntüleme: 9
  • WhatsApp Image 2020-06-27 at 23.47.21.jpeg
    WhatsApp Image 2020-06-27 at 23.47.21.jpeg
    102.6 KB · Görüntüleme: 9
Geri