kuşum uzun tüylerini kırıyor

Merhaba 4 gün boyunca evde olmayacağız kuşum evde tek kalsa sorun teşkil eder mi? bize çok alışık uyanır uyanmaz sabah onu çıkarmam için sürekli kapısını gagalıyor. İlk defa ayrı kalacam ondan. Ya da benimle 1 saat uzaklıkta olan yazlığa gelse sorun olur mu? İlk defa evden çıkarmış olacağım. Strese girmesinden korkuyorum . Cevaplarsınız çok sevinirim.

Merhaba 4 gün boyunca evde olmayacağız kuşum evde tek kalsa sorun teşkil eder mi? bize çok alışık uyanır uyanmaz sabah onu çıkarmam için sürekli kapısını gagalıyor. İlk defa ayrı kalacam ondan. Ya da benimle 1 saat uzaklıkta olan yazlığa gelse sorun olur mu? İlk defa evden çıkarmış olacağım. Strese girmesinden korkuyorum . Cevaplarsınız çok sevinirim.
Yanınızda götürmeniz daha sağlıklı olur

acil yardım eder misini kusum sürekli kusmaya basladı birden dıskısı beyaz kusarken her yeri buluyor çok korkuyorum bir şey olmasından ona

Kafes tabanına tuvalet kağıdı koyup güncel dışkı fotoğraflarını atınız.

Kusmuğu kokuyor mu? Ek besin verdiniz mi?
her zaman yediğinden yedi muz kabuğu yer fıstığı ağzından öyle çıktı ki beyaz su çok korkuyorum hemen atıcam

Dışkı fotoğrafı yükleyin bakarız. Kur yapıyor olabilir, kusmuğunda koku var mı?
hep kusar paraya tokaya ama hiç böyle olmadı durmadan her yere sıçratarak kusmaya başladı. Dışkısı su şeklinde biraz yem yulaf yedirdim. Dışkısını yapar yapmaz atıcam. Çok hareketli bir kuştur ama bugün hep uyudu

Geri