Anüs kısmında şişlik

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Glshkdmr
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Yumurta haşlayıp sarısını ılık su ile muhallebi kıvamına getirin şırınga yada çay kaşığı yardımı ile yedirin mutlaka yesin.

Şişen bölgeye baskı uygulamayın yumurta varsa kırılabilir, hafif masaj yapabilirsiniz parmaklarınızla fakat baskı uygulamayın. Zeytin yağı ile anüs ağzına masaj yaptığınızda anüs rahatlayıp genişleyecektir.
Onu çok denedim fakat işe yaramadı. En son olarak bunu denedik. Kuşum çok şükür birazda olsam yem yedi fakat çok durgun uyukluyor. Kuşum bazayı çok kemiriyodu hatta bayağı yolmuş oraları. Acaba diyorum bazanın tüyünden ipinden falan mı kaçtı bağırsaklarda öğütemedi enfeksiyon oluştu?

Bu arada yumurta yok hiç bi şekilde hissetmiyorum yumurtayı

Onu çok denedim fakat işe yaramadı. En son olarak bunu denedik. Kuşum çok şükür birazda olsam yem yedi fakat çok durgun uyukluyor. Kuşum bazayı çok kemiriyodu hatta bayağı yolmuş oraları. Acaba diyorum bazanın tüyünden ipinden falan mı kaçtı bağırsaklarda öğütemedi enfeksiyon oluştu?
Kuşu saldığınızda bir şeyleri kemirmemesine dikkat edin sindiremeyeceği şeyleri yiyebilir.

Anüsteki dışkının azalmasına yardım edin daha sonra ilk işiniz veteriner olsun.

Kuşu saldığınızda bir şeyleri kemirmemesine dikkat edin sindiremeyeceği şeyleri yiyebilir.

Anüsteki dışkının azalmasına yardım edin daha sonra ilk işiniz veteriner olsun.
Anladım. Teşekkürler yardımlarınız için.

Kusu ishal edebilirmisiniz salatalık vererek salatalık yemezse suyunu ağzına damlatin 1 çay kaşığı
Kafesinde de salatalık bulundurun
Anuse uyguladığınız yağ desteği ile birlikte olumlu sonuç verebilir

Kusu ishal edebilirmisiniz salatalık vererek salatalık yemezse suyunu ağzına damlatin 1 çay kaşığı
Kafesinde de salatalık bulundurun
Anuse uyguladığınız yağ desteği ile birlikte olumlu sonuç verebilir
salatalık verdim gündüz vakti. çok şükür su içiyor tekrardan ama nedeninin anlayamadığım şekilde hayvanın popo kısmı şiş dışkısını yapamıyor biz zorla çıkartıyoruz. kabızlıkta yok

Arkadaşlar şuan şok içerisindeyim. Kuşum yumurta attı. Benim bu durumda vermem gereken bir şey var mı kafeste eksik bir şey yok. Birde yumurta var mıdır daha? hala şişlik var çünkü. Kuşuma erkek kuş almayı düşünüyorum nasıl seçim yapmalıyım?

Arkadaşlar şuan şok içerisindeyim. Kuşum yumurta attı. Benim bu durumda vermem gereken bir şey var mı kafeste eksik bir şey yok. Birde yumurta var mıdır daha? hala şişlik var çünkü. Kuşuma erkek kuş almayı düşünüyorum nasıl seçim yapmalıyım?
Daha yumurta olabilir. Size tavsiyem yumurtayı alın kuşun altından. Boşuna yorulmasın hayvan.

Daha yumurta olabilir. Size tavsiyem yumurtayı alın kuşun altından. Boşuna yorulmasın hayvan.
yumurta zaten kafesin dibine düşmüş. Yüksekten düştüğü için çatlamıştı ellememle bir kırıldı yumurta. Hayvan zaten şuan çok durgun sesi sedası çıkmıyo. Uyuyor sürekli bu durum geçer mi?

yumurta zaten kafesin dibine düşmüş. Yüksekten düştüğü için çatlamıştı ellememle bir kırıldı yumurta. Hayvan zaten şuan çok durgun sesi sedası çıkmıyo. Uyuyor sürekli bu durum geçer mi?
Eğer daha yumurta yoksa halsizlik geçici durum. Siz yine arada masaj yaparak dışkısını çıkarmasına yardım edin.

Eğer daha yumurta yoksa halsizlik geçici durum. Siz yine arada masaj yaparak dışkısını çıkarmasına yardım edin.
Dışkısını çıkarıyor ama tutup büyük bir şekilde. Ben dokunmak istemiyorum artık kuşuma çok korkuyor benden son yaptığım şeyden ötürü. Hayvan hala bir yerleri kemirmeye çalışıyor tekrardan yumurta mı geliyor sizce?

@ADRIAN Bu kadar uzun süre sıkışması normal mi? İlk kez görüyorum, duyuyorum. Şansınız varmış, normalde tehlikeli bir şey diye biliyorum. Doğru mudur @ADRIAN hocam?

@Glshkdmr Geçmiş olsun bu arada, umarım sapasağlam atlatır.

Anüs çok kötü şişmiş yumurta haricinde dışkılarda baya birikmiş şans eseri yaşamış hayvan...
Elle hissedilememesi anormal geldi bir de. Pozisyon olarak da mı farklı bir yerdeydi acaba. Tecrübelik bir durum değil gibi çünkü, hafif dokunarak hissedilir diye düşünüyorum.

Geri