Karadeniz Pet

kuşum ölüyor

@harman Minik Dostumuzun son durumu nedir?

Kardesim triflucan suruba gectik.2 gun direnirse atlatir dediler %30.dun aksam 7 de verdik suyundada var suruptan.pirinc lapasiyla gidiyoruz simdirimini yormamak icin.cok sukur kusma hareketi yapmiyor yine verdil ilacini ve pirinc lapasini kusmadi.salya da kusmuyor.kabarikligi devam ediyor.34 saat kaldi kritik zamanini atlatmasina.4 gun 6 saaatlik uykuyla biz de devam ediyoruz. @Fevzi ARVAS

@harman Minik Dostumuzun son durumu nedir?

Kardesim triflucan suruba gectik.2 gun direnirse atlatir dediler %30.dun aksam 7 de verdik suyundada var suruptan.pirinc lapasiyla gidiyoruz simdirimini yormamak icin.cok sukur kusma hareketi yapmiyor yine verdil ilacini ve pirinc lapasini kusmadi.salya da kusmuyor.kabarikligi devam ediyor.34 saat kaldi kritik zamanini atlatmasina.4 gun 6 saaatlik uykuyla biz de devam ediyoruz. @Fevzi ARVAS

Dostum Allah Yardımcınız olsun. İnşAllah çabanızın sonu Mutlu biter. minik dostumuz ve sizin için dua edicem.

Herhangi bir gelişme varmı ?

Herhangi bir gelişme varmı ?
Aci cekmemesi icin eksik etmeyine hocam duanızı.Dilinin altında küçük bir pamukcuk farkettim. girtlaktaki sorundan sonra radinazole 40 probiyotige başlıcaz. 5 gün sonra inşallah. İstanbulda geliyor o da.kusmamiz ve kusma hareketimiz yok çok şükür.1 kritik gün daha kaldı işimdi bilen hocalarıma göre.uçtu biraz bugün omzunda kabarık olarak uyuyor şimdi. eski hali olsa telefonu elimden almak için cebellesirdi .Bol bol sabır versin Rabbim hepimize.
@Fevzi ARVAS

Rabb'im yardımcınız Olsun Arkadaşım. Sıkıntılı Süreci Hep beraber atlatacağız İnşAllah Elimizden geldiğince yardım etmek için buradayız.

Oooo Maşallah küçük Dostumuz çok iyi görünüyor. daha da iyi olacak inşAllah.

Haydi geçmiş olsun, epey toparlanmış, inşallah atlatıyor hastalığı

Ronidazoleye başlamanıza gerek yok hocam. Mİkostatin , triflucan ve ronidazole üçü de aynı ilaçlar. Aynı hastalıkları tedavi için kullanılırlar. Triflucan'ı 7 gün kullanın. Atlatacaktır. Ronidazole'ye gerek yok yani. Eğer mantarla birlikte seyreden ikincil bir hastalık varsa ayrı bir antibiyotik başlanır. Yoksa ona da gerek yok.

Omnivit , mutavit veya nekton S olabilir. Hobi S olabilir. Bir çok marka var içeriğine bakıp alabilirsiniz.

Yine yemin basunda oylanadiktan sonra diskimiz

Son düzenleme:
Merhaba hocam mücadelenizi çok taktir ettim inşallah kuşunuz sağlığına kavuşur. son durum nedir?

Şu an ishal çok az iştahsızlık simsiyah diski kesildi ama k
diskida yem ve aşırı halsizlik üşüme mevcut.şimdi sirkeli sula yıkayın demişti Selçuk hoca .onu yapıcagiz .Adana dan veteriner Cem memur beyle ( kanatli egzotik kuşlar üzerine calismalari olan ) dün görüştük o da yarın mantar harici iç organlar ve sindirim bağışıklık için 1 tedavi 2 bağışıklık 3. de koruma amaçlı tedavi ilaclari karınları göndericek . kuşunuzun çarşambaya kadar dayanması için uğraşıyoruz.kusuyor artık ama çok şükür o bile bizi rahattı bi nebze .Allah razı olsun destek olduğunuz için @Berkay Fidan

Geri