Karadeniz Pet

Kuşum çok hasta...

Eğer yarın kafes dibinde kabarmaya devam ettiğini görürseniz Dolven olabilir. 1 damla verin kabarma oldukça. kabarma yoksa vermenize de gerek yok demektir.

en az 3 Saat ara olsun ama.
Aaaa tamam bunu belirtmeniz iyi oldu çünkü hiçbir bilgiye sahip değilim bu konuda. Yarın ilk iş ateş düşürücü,suyuna sirke ve biteralle devam edeceğim. Çok dua ediyorum inşallah yaşar bu ramazan ayında dualarım kabul olur inşallah. Gerçekten çok teşekkür ederim bilgileriniz için her kafadan bir ses çıkıyor yoksa. Bir problem olursa sizi rahatsız edeceğim. Tekrar hakkınızı helal edin Allah razı olsun.

Allah sizden de razı olsun ben iyileşeceğine inanıyorum yem yemesi umudumu arttırdı. İkinci doz için sabahı beklemenize gerek yok. 10 saat kadar geçmişse ikinci dozu verin yatmadan önce. sonra 12 saat 12 saat şeklinde devam edin.

Allah sizden de razı olsun ben iyileşeceğine inanıyorum yem yemesi umudumu arttırdı. İkinci doz için sabahı beklemenize gerek yok. 10 saat kadar geçmişse ikinci dozu verin yatmadan önce. sonra 12 saat 12 saat şeklinde devam edin.
9 saat olmuş. Şu an vereyim mi?

Yatmadan önce verin. Yatayı düşünüyorsanız şuan da verebilirsiniz.

Yatmadan önce verin. Yatayı düşünüyorsanız şuan da verebilirsiniz.
Evet şu an yatacağım yarın sınavım var dosya teslim etmem gerekiyor. Şu an vermemin bi sakıncası olmaz sanırım. Resimde yolladığım miktarda kırıp 2 damla su ile karıştırıp şırıngayla vereceğim değil mi?

Evet ağzını kolay açmıyorsa gaga açtırma yöntemi var. O şekilde daha kolay verirsiniz

Evet şu an yatacağım yarın sınavım var dosya teslim etmem gerekiyor. Şu an vermemin bi sakıncası olmaz sanırım. Resimde yolladığım miktarda kırıp 2 damla su ile karıştırıp şırıngayla vereceğim değil mi?
Kafasını tutuarak açabilirsiniz dedi götürdüğüm yer.

Kafasını tutuarak açabilirsiniz dedi götürdüğüm yer.
Youtube da Videolu anlatımı var bakabilirsiniz. Kuşu avucunuza aldıktan sonra baş ve orta parmağınızla başını sabitleyip işaret parmağınızla hafiften başına bastırırsanız ağzını kolayca açacaktır.

Youtube da Videolu anlatımı var bakabilirsiniz. Kuşu avucunuza aldıktan sonra baş ve orta parmağınızla başını sabitleyip işaret parmağınızla hafiften başına bastırırsanız ağzını kolayca açacaktır.
Verdim biteral faakr çok az bişeydi yani 1 damla ya var ya yok.. Normal mi böyle olması. Her şeyi garpiser oldum..

Verdikten sonra hemen yem yemeye başladı :D Sevinmeli miyim buna..

İlacın bir kısmı şırıngada mı kaldı acaba. Peki verdiğiniz kadarını yuttu mu ?

şimdi verdiğiniz İlacın etkisiyle değil kesinlikle :D Ama yem yiyebilmesi sevindirici. İlacın tamamını içirdiğinizden emin olmamız gerek ama..

Evet verdiğim kadarını yuttu. Yani 2 damla suyla o kadar verebildim..

Şırıngayı temizlememişseniz 2 damla daha çekip yeniden verin

O zaman bir miktar daha hazırlayın. Damlalık varsa onla daha sağlıklı olur.

Geri