Karadeniz Pet

e coli ve ayak felci

Şöyle ki, Ankara da veteriner fakültesi de dahil ticarî bir yaklaşım sergilemesine rağmen oraya dahi götürdüm ha sonuç 0 röntgen çekildi sadece. Bugüne kadar benim sağlığım için de anlık 300 veya daha fazlası bir para gitmedi, umarım da gitmez. Mesele şu bu parayı cidden hakkıyla alıyorlar mı? Gerçekten 300tl içinde elle tutulur bir hastalık tespiti oluyor mu ? Konuyu açan arkadaş bunun en iyi örneği, felç durumu öz vet yüzünden mi oldu bilemeyiz elbette.Ancak insaflı olmak lazım bu kuş 24 saat veya 48 saat olsun bu dilim içinde senin işletmene gelmiş ve hizmet +ilaç bedeli ödemiş ve felç diyince doğru düzgün alakadar olmadıklarını görmek oldukça güven yıpratıcı. Umarım kendimi doğru ifade edebilmisimdir
Çok güzel konuştunuz ağzınıza sağlık. Anlatmak istediğimde buydu

• Beğen
Tepkiler: Kca
sabah bir uyandım kuşum böyle garip garip sesler çıkarmaya başladı nefes almakta cok zorlanıyor ve kusmaya calışıyor sanki

bunu veterinere danışın diyeceğim ama tedavi süreci bitince solunum sıkıntısı da geçip gidebilir belki, anlayan arkadaşlar yazar şimdi. ayrıca odasının sık sık camını kapısını 2 dk açıp havalandırın bol temiz hava gelsin.

KUŞUM ÖLDÜ ARKADASLAR daha tebşn gömdüm yeni konu olarak açmıştımda kaldırmışlar heralde baya öfkelendim

• Sad
tek birşey sorucaktım. ölen mavişimin kafesini kularakla yıkadıktan sonra diğer sağlıklı kuşumu o kafese koysam hastalık bulaşırmı yinede

Adına üzüldüm :/ en azından siz elinizden geleni yaptınız
yaptımda kurtaramadım canımdan cok sevdiğimi o benim tam anlamıyla herşeyimdi hiç beklemiyordum bi anda öleceğini hayvan beslemenin kötü tarafıda bu işte o ölünce sanki bi yanın eksiliyor

• Beğen
yaptımda kurtaramadım canımdan cok sevdiğimi o benim tam anlamıyla herşeyimdi hiç beklemiyordum bi anda öleceğini hayvan beslemenin kötü tarafıda bu işte o ölünce sanki bi yanın eksiliyor
Bağlanıyorsunuz , gözünüzün içine bakıyor haliyle üzülüyorsunuz. Dün sizin verdiğiniz yeri telefonla aradım gelmeme gerek olmadığını söylediler (onlarda sanırım aşırı vakıf değiller sanırım bilmiyorum) ilaç tedavisine devam ediyorum

• Beğen
Bağlanıyorsunuz , gözünüzün içine bakıyor haliyle üzülüyorsunuz. Dün sizin verdiğiniz yeri telefonla aradım gelmeme gerek olmadığını söylediler (onlarda sanırım aşırı vakıf değiller sanırım bilmiyorum) ilaç tedavisine devam ediyorum
ben o veterinerle hiç iletişime geçmedim sadece kuşlara bakıldığını bildiğim için size söyledim

bende kafesi sıcask su ile yıkayıp arkasından beze elma sirkesi döküp bide öyle silerek kurumaya bırakıyorum 10 dk kadar.. hemde tüneği de aynı şekilde (suluk-yemlik siliyorum hep). ancak önerim başka almayın bence. yani botanik bahçelerde gibi dev bir kafes ve yaz kış ılıman bir coğrafyada bakamıyorsanız çok yazık oluyor bu canlara. son muhabbetim ve papağanımı kısa aralıkla kaybettikten sonra geriye sadece iki hint bülbülüm kalmıştı. onlara da baktıktan sonra başka almayacaktım ama üzülmeyim diye hemen gidip almışlar iki sevda papağanı daha. yani ben bunlardan sonra bakmayacağım artık.

Son düzenleme:
bende kafesi sıcask su ile yıkayıp arkasından beze elma sirkesi döküp bide öyle silerek kurumaya bırakıyorum 10 dk kadar.. hemde tüneği de aynı şekilde (suluk-yemlik siliyorum hep). ancak önerim başka almayın bence. yani botanik bahçelerde gibi dev bir kafes ve yaz kış ılıman bir coğrafyada bakamıyorsanız çok yazık oluyor bu canlara. son muhabbetim ve papağanımı kısa aralıkla kaybettikten sonra geriye sadece iki hint bülbülüm kalmıştı. onlara da baktıktan sonra başka almayacaktım ama üzülmeyim diye hemen gidip almışlar iki sevda papağanı daha. yani ben bunlardan sonra bakmayacağım artık.
almayacağım zaten en son dişi kuşumu aldım. Mavişimide ben 10 yaşlarındayken almışlardı.

Basın sağolsun çok üzüldüm ama sen elinden geleni yaptın acı çekiyordu 10 yıl güzel bir süre demekki çok iyi bakmissin. Allah diğer kuşuna uzun ömür versin.

Basın sağolsun çok üzüldüm ama sen elinden geleni yaptın acı çekiyordu 10 yıl güzel bir süre demekki çok iyi bakmissin. Allah diğer kuşuna uzun ömür versin.

yaşlanmaya başladıklarında da her hastalığa karşı dirençleri düşmüş olduğundan daha hassas oluyorlar. hastalığa yakalanmaları kolaylaşıyor. yani bu şartlarda 10 sene çok iyi.

• Beğen
o yüzden gülşah alkışı hak ediyor bence ;) o aldığı zaman dünyaya yeni gelen bir bebek 10 yaşında şuan. böyle düşünmek lazım bide

Geri