Yumurta olabilir mi? (Video/Fotoğraf)

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan CELAL84
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
15 gün oldu, şimdiye yumurtlaması lazımdı ama poposunda da yumurta var gibi... İnşallah yakın zamanda sen de ben de bu güzel olaya şahit oluruz...

bende 1-1.5 sene bekledim dişi 5-6 kez degiştirdim olmadı erkegi degiştirdim tam olmadı derken çiftleitklerini gördüm pek basarılı olamazsalarda umut işte ya tutarsa

bende 1-1.5 sene bekledim dişi 5-6 kez degiştirdim olmadı erkegi degiştirdim tam olmadı derken çiftleitklerini gördüm pek basarılı olamazsalarda umut işte ya tutarsa

Ekli dosyalar

• 3.jpg
    3.jpg
    2 MB · Görüntüleme: 17
  • 2.jpg
    2.jpg
    2.5 MB · Görüntüleme: 16
15 gün oldu, şimdiye yumurtlaması lazımdı ama poposunda da yumurta var gibi... İnşallah yakın zamanda sen de ben de bu güzel olaya şahit oluruz...

ilk zamanlar poposu yumuşaktı sertlik yoktu bu durumdan sonra az önce kontrol ettiğimde sertlik vardı zeytin yagı sürdüm rahatlatır diye forumlarda yagı sürüp netice alanı okuduydum ayrıca ortam ısısıda etken bir durum bilgine

Maşallah, güzel kuş. Ama senin kuş kanatları daha düşürmemiş, vakti var gibi.

hayırlısı dediğin gibi ıyı haberler alırız bu inatcı kuşlardan :D inşallah

Hocam evde tişörtle dolanıyorum. Var sen düşün oda sıcaklığını.

12-13 gün onceki resmi bu karanlıkta iyi çıkmaz diye yeni resmi koymadım gündüz çekip koyayım kuyruk aşsagıda inip çıkıyor popo tarafı şişkin kanatlarda yanda şon vaziyeti tam aşagı inermi bilmem ama normal duruş halinde degil yani

iyi yapmışsın benimkiler oturma odasında gece üşümesinler diye sarıyorum battaniyeyle gündüz açıyorum gece 19-20 derece gündüz 21-23 derece arası

Hocam bu videoyu bugün çektim. 15 gün önceki video ilk mesajda zaten. Şimdiye kadar yumurta atmaması çok enteresan ama yaa...

eş tutsunlar diye bayagı ugraştım beklemedeyım yani şu dikkatimi çekti dişi yumurtlayacaksa şayet yuvalıkla ugraşmayı biraktı gibime geliyor yada ben rast gelmiyorum

resim kuşlar inatcı olunca yapacak bir şey yok mama bile aldım yemiyorlar nankörler

Ekli dosyalar

• 5.jpg
    5.jpg
    3.2 MB · Görüntüleme: 13
beklemekten başka işimiz yok bilen uzman kişilerden destekle devam iyi üretimler iyi akşamlar

Masallah Yumurta var popo iyice şişmiş açılmış 1haftaya ilk yumurtayı atar büyük ihtimal hayırlı olsun bol sağlıklı yavrular dilerim ınsallah :)
Hocam iyi günler. 22 gün geçti aradan ama hala yumurtlamadı. Durumu aynı oysa. Popo şiş, sırtı dışarıda, kuyruk aşağıda ve ileri geri oynatıyor, kanatlar düşük ama yumurta gelmedi. Bir sorun olabilir mi? Yukarıda yakın zamanda eklediğim yeni fotoğraf ve videosu da var... Bir yardımcı olsanız...

Geri