Vitamin Kullanımı

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Üye silindi 33476
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Evet bende gördüm bunu ama 4 ay da bitirmem mümkün değil maalesef :/
neden ki hafta 2 kez 2 gr eklesem suyuna 1 ayda 8 gr eder. 4 ayda 4*8 =32 gr eder ama haftada 2 çok olur mu bilmiyorum bazı yerlerde kullanılır dye gördüm

Düşünceniz çok iyi ama onu bölüp temiz bir kaba koymak falan derken steril olacak işler değil. Bence bölünmüş alıp kişisel kullanmak daha mantıklı
bölünmüş olduğunda kapağı açılmış oluyor bozulmaz mı ya ? bana güvenilir gelmedi :::::/

bölünmüş olduğunda kapağı açılmış oluyor bozulmaz mı ya ? bana güvenilir gelmedi :::::/
Siz orijinal ambalajında alıp kullanınca zaten kapağı açılmış oluyor :) Ürünler ona göre üretilip SKTsi ona göre belirlenmiştir diye düşünüyorum . 1000ML lik vitamini almanlar tek kullanımlık yapmış olamaz :)

Düşünceniz çok iyi ama onu bölüp temiz bir kaba koymak falan derken steril olacak işler değil. Bence bölünmüş alıp kişisel kullanmak daha mantıklı

Maalesef işte sizinde dediğiniz gibi bölünüp kar amaçlı kaba koyulan ve emin olamadığım bir şeyi satın almam da bana mantıklı gelmiyor. :)

1 lt alsanız da kapağı açılıyor :D Önemli olan bölme olarak satan satıcının süte su katmak gibi işlere girişmemesi :D
hayır benim bildiğim bir ürünün kapak açıldktan sonr belli bir kullanma tarihi olur. 6 ay 1 yıl gibi.. kozmetik ürünlerinde öyle meselaa açtıysan son kullanma tarihi gelmememiş olsa bile 6 ayda tükenmen gerekir mesela.

Probiyotik kuşlarda bağırsağın doğal florasını koruyarak bağışıklık sistemini desteklemeye yarar. Marka olarak Diazyme 256 öneririm.

Tavsiyeniz üzerine Diazyme 256 almıştım bildiğiniz üzere lakin geçen gün veterinerim İstanbulVet Florya içeriğinin iyi olmadığını onun yerine Röhnfried Entrobac kullan dedi. Bilginiz var mı?

Geri