Vitamin Kullanımı

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Üye silindi 33476
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Teşekkürler. @Recai hocam yardım lütfen. :)
Röhnfried alman malı olduğu için yurt dışından geliyor. Haliyle bulmak çok zor. Çok iyi bir şekilde araştırmanız gerek bulmanız gerek. Bulunduğunuz ilçe de üretici illa ki vardır araştırın, yanlarına gidip varmı diye sorun ve nereden temin ettiklerini öğrenin..

Muta VİT içeriği;
İçindekiler:
Saccharomyces cerevisiae maya,sodyum klorür, ,amino asitler,vitaminler

Analiz değerleri:
Vitamin A (I.U.) 1500000; Vitamin D3 (I.U.) 80000; Vitamin E (mg) 15000; Vitamin C (mg) 10000; Vitamin B1 (mg) 250; Vitamin B2 (mg) 250; Vitamin B6 (mg) 150; Vitamin B12 (mg) 1; Vitamin K3 (mg) 25; Vitamin PP (mg) 200; Biotin (mg) 3; Kolin klorür (mg) 20000; D-pantotenik asit (mg) 500; L-triptofan (mg) 300; L-treonin (mg) 840; DL-metionin (mg) 2000; L-lisin (mg) 3000.

Daha çok B vitamini ve amino asit içeriğine sahip olduğu için tüy döneminde çok faydalıdır fakat genel vitamin ihtiyacını karşılamayacaktır.
Haklısınız aslında 2 kez verdim sadece bıçak gibi kesti anormal dökülmeleri,hayvan tüy bile koparmıyor artık.Normalde ağır gelebilir.

Gerwit-w Bi ara kullanmıştım. ben tam dolu suluğa 5 damla ekliyordum. Biraz ağır bir kokusu var. Ondan dolayı
Koku olayı kötü oldu bizim için ya asla içmez o suyu :( Trocandı sanırım bir probiyotik almıştım ağzını sürmedi o da baskın kokuluydu biraz,öylece attım.Cins hayvan biraz.

Koku olayı kötü oldu bizim için ya asla içmez o suyu :( Trocandı sanırım bir probiyotik almıştım ağzını sürmedi o da baskın kokuluydu biraz,öylece attım.Cins hayvan biraz.
Bazı kuşlarda öyle durum var. Benim erkek kuşum suda ne olursa olsun içiyor.

Hazal sen sera da alabilirsin.

https://www.gittigidiyor.com/evcil-...t-w-vitamin-50-ml-bolunmus-urun_pdp_524683969 Ben bu satıcıdan bir çok defa alışveriş yaptım aynı markanın veya diğer ithal markaların ürünü bölünmüş olarak satıyor. Tek sıkıntı kargoya verme süresi oda şuan ki Korona gündemi yüzünden.
@ADRIAN Röhnfried Gervit-W önerince Serra ya göre tereddütte kaldım.
Teşekkürler aklımda bulunsun bu satıcılar çoğu ithal şeyi bulmak zor oluyor bazen.

Kızım da ne koysam içerdi garibim, bu biraz inatçı.İçmek istiyor koklayıp vazgeçiyor bu mevsimde de susuz kalmasını istemem.
Anladım. Serayo daha önceden kullanmıştın sanırım onda nasıl Dı senin kuş iyimiydi

Geri