Sohbet Başlığı

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan ADRIAN
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Yavru sultan papağanı almanı öneririm birçok tür besledim ama böyle tatlı ve zeki bir tür yok resmen köpek gibi duygularını belli ediyorlar, zekalarını konuşturuyorlar. Yavruyken eğitirsen miss :)
Şu elimde ki yavruları bir türlü elden çıkaramadım. Havalar soğuk, arabada yok altta. Şu düzeni bir oturtayım bir papağan almak istiyorum.

Şu elimde ki yavruları bir türlü elden çıkaramadım. Havalar soğuk, arabada yok altta. Şu düzeni bir oturtayım bir papağan almak istiyorum.
Facebook grupları aracılığıyla çok rahat satarsın

Facebook grupları aracılığıyla çok rahat satarsın
Satmak hiç sıkıntı değil. Bütün yavruların sahipleri var bile, havalar soğuk olduğundan çıkaramıyorum. Bir arkadaşımın da kuşu daha kendine alışmamış, şimdi eş alırsam ikisini de alıştıramam, 1-2 ay elinde tut alırım dedi. Kıramadım.

Yasak olduğunu sanmıyorum her petshopta 1 tane olsada oluyo cennet papağanı.
"CITES İstanbul Şefliğince 2013-2019'da yapılan operasyonlarda, mevzuat hükümlerine aykırı olarak bulundurulan ve satışı yapılan 2 bin 303 canlı korumaya alındı.

Ekiplerin ele geçirdiği türler arasında 150'si sultan, 60'ı cennet, 6'sı kakadu, 4'ü ara 357'si gri türü olmak üzere 577 papağan, 503 kanatlı, 46 yeşil maymun, 1097 kelebek, 4 sincap, 5 piton yılanı, 13 tarantula, 3 jerboa, 32 geko cinsi kertenkele, 7 akrep, 2 sakallı ejder, 3 kırmızı yanaklı su kaplumbağası, 2 şahin, 2 boa yılanı, 2 sansar ile aslan, ayı, cüce maymun ve biri peçeli iki baykuş yer aldı."

Bizim ilk baktığımız tür cennetti. Sonra muhabbet sonra hint şimdi tekrar m. Cenneti uzun bir süre eldivensiz tutamadım. Meğersem hayvan hiç ısırmıyormuş muhabbetler sinirlenince daha pis ısırıyor. Yani büyüklüğü önemli değil önemli olan işlevi. Gagası büyük diye korkuluyor. 😃

Bizim ilk baktığımız tür cennetti. Sonra muhabbet sonra hint şimdi tekrar m. Cenneti uzun bir süre eldivensiz tutamadım. Meğersem hayvan hiç ısırmıyormuş muhabbetler sinirlenince daha pis ısırıyor. Yani büyüklüğü önemli değil önemli olan işlevi. Gagası büyük diye korkuluyor. 😃
Hocam 2017 de bizde de vardı cennet bir tane hep ısırırdı korkardım hep de japon m.kuşları çok yabani bence

"CITES İstanbul Şefliğince 2013-2019'da yapılan operasyonlarda, mevzuat hükümlerine aykırı olarak bulundurulan ve satışı yapılan 2 bin 303 canlı korumaya alındı.

Ekiplerin ele geçirdiği türler arasında 150'si sultan, 60'ı cennet, 6'sı kakadu, 4'ü ara 357'si gri türü olmak üzere 577 papağan, 503 kanatlı, 46 yeşil maymun, 1097 kelebek, 4 sincap, 5 piton yılanı, 13 tarantula, 3 jerboa, 32 geko cinsi kertenkele, 7 akrep, 2 sakallı ejder, 3 kırmızı yanaklı su kaplumbağası, 2 şahin, 2 boa yılanı, 2 sansar ile aslan, ayı, cüce maymun ve biri peçeli iki baykuş yer aldı."
Bunlar kaçak göçek pet şişe içinde getirilenler filandır. Her petshopta var hemde insta sayfalarında fln de paylaşılıyor. 2 3 ceza sonra dükkan kapatmaya kadar kimse cesaret edemez. Bizim burda 20 yıldır var olan petshop 20 yıldır satıyor öyle olsa satmazdı hetalde.

Geri