Sizce yumurta var mı ?

Hahahaa [emoji1][emoji1][emoji1] yok bende stres şuanya [emoji1][emoji1] film izliyorum bi gözümde onlarda.

Rahatsız etmiyorumda bakalım. Geçen günde böyle 10ar dk 2-3 perşyot kaldılar bişry çıkmadı[emoji1]

Pek umutlu değilim açıkçası.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hocam korona morona yemek ısmalarma işi zorda ilerde başka planlarım var, kuş alacak olursam senden alacam. Sözüm olsun

Hüseyin ayıp edion istiosan bi takim yapmaya baslayım elimdeki yavrulardan beklesin 6 7 ay alacaksan :) yumurtlamaz ise iade garantili geri alıyorum :) bende profildeki albino ve rainbow dan yavru almaya calisiom suan albino yuva kizismasina girmek üzere rainbow kacio öyle degisik bi iliski icerisindeyim verecem amino asiti kuslara suan onlarda bir sey deniycem hüseyin eger olur ise yumurtlamayan kus kalmiycak ozele gel bu konuda senin fikirlerine ihtiyacim var sen laboranttin degil mi ?

Hüseyin ayıp edion istiosan bi takim yapmaya baslayım elimdeki yavrulardan beklesin 6 7 ay alacaksan :) yumurtlamaz ise iade garantili geri alıyorum :) bende profildeki albino ve rainbow dan yavru almaya calisiom suan albino yuva kizismasina girmek üzere rainbow kacio öyle degisik bi iliski icerisindeyim verecem amino asiti kuslara suan onlarda bir sey deniycem hüseyin eger olur ise yumurtlamayan kus kalmiycak ozele gel bu konuda senin fikirlerine ihtiyacim var sen laboranttin degil mi ?

Aman hocam dikkat et can sonuçta[emoji1]

Arkadaşlar kuşun nefes alıp verirken ses gelmesi normal mi yumurta öncesi ?

Kafes dışından bakarken yakınlaştım biraz ürküp
Hıf hıf hıf hıf diye nefes alıp verdide.

Önceden ürktüğünde böyle ses çıkarmıyordu. Bide tabanda gezinip duruyor arada talaş koydum yuvaya atar belki diye sıkıntı olur mu ?

Önceden ürktüğünde böyle ses çıkarmıyordu. Bide tabanda gezinip duruyor arada talaş koydum yuvaya atar belki diye sıkıntı olur mu ?

Huseyin tek disiden aldigim yumurta sayisi yarısıni sana yollaya bilirim :)

Hocam ?

346d9b87059a3ddb916120a99b4c409c.jpg

Hocam genelde tünediği yerdeki kısım üstüste birikmiş biraz sık temizliyorum ama çabuk kirleniyor.

Sorum şu, kıl gibi şekilde dışkı var biraz kahverengi gibi ? Kıl gibi yapmış gibi.

Hadi bismillah demin popoyu kontrol ettim.

Anüs kısmında şişme olmuş elledim biraz yumurta hissettim.

Öğlen biraz poposuna zeytin yağı emdirmeyi denemiştim. Kulak pamuğuyla değdirmiştim anüse kendi biraz almıştı. Belkide onun etkisi oldu. Sertlik anüse baya gelmiş.

Tahminince yarın gün içi belkide yarın gece yumurtlar
İnşallah yanılmıyorumdur dus edin [emoji1][emoji106]

346d9b87059a3ddb916120a99b4c409c.jpg

Hocam genelde tünediği yerdeki kısım üstüste birikmiş biraz sık temizliyorum ama çabuk kirleniyor.

Sorum şu, kıl gibi şekilde dışkı var biraz kahverengi gibi ? Kıl gibi yapmış gibi.

Benim dişi de hep aynı yere yapıyor kakasını iki gün de altını değişmezsem dağ gibi birikiyor :)

Daha bişey yok hocam. Yanılıyorda olabilirim gayri hiç bişeyden emin olamıyorum. Dün sert bişey geldi diye artık hergün popo kontrolü yapmaya çekiniyorum varsada strese girer kırar diye. Gün ışığından faydalansınlar keyifleri yerinde şuan. Durgunlaştığı sıra kontrolü tekrar yapayım. Şimdi keyifleri kaçmasın.

Yok hocam hepimiz yanıldık. Yuvalık şlgisi öiftleşme herşey var yumurta yok.

Sıkışma yok yumurta yok yaplanma yok.
O popodaki şişlik kendi fizik yapısından muhtemelen.

Ben umudu kestim sizde kesin olursa olur olmazsa olmaz napalım. Herkese yardımları için teşekkür ederim.

Gelişme olursa yazarım hocalar

Sabır sabır hüseyin umutsuzluga kapılma bende cok kapıldım bir gün bakmadım umursamadı. Hic ana ne göreyim yumurta sende de öyle olacak emin ol

10a09d5c87ca8ef4a91c3061a483a182.jpg
7d3823deb677d4f408a2f22074465b85.jpg

19848cb92ee33c5400417f11a937e3b3.jpg

802a137be6a9e3206e244a1c1d4b470c.jpg

Uçma egzersizleri yapalım. Çok iyi uçamıyor yağlı galiba. Eritecez kızgınılığımız geçmeden [emoji3526]

10a09d5c87ca8ef4a91c3061a483a182.jpg
7d3823deb677d4f408a2f22074465b85.jpg

19848cb92ee33c5400417f11a937e3b3.jpg

802a137be6a9e3206e244a1c1d4b470c.jpg

Uçma egzersizleri yapalım. Çok iyi uçamıyor yağlı galiba. Eritecez kızgınılığımız geçmeden [emoji3526]

Egzersize başlayım diyorum bugün biraz uçurdum. 10 gün böyle yapayım diyorum.

Bide şu fotolara bakın yumurta var mı ?

Altta popo dersinin biraz kalın olduğunu farkettim

Geri